2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet fetal yaptırırsanız diğerlerine gerek kalmıyor. Veya eski usul ikili tarama yaptırabilirsiniz. Hiçbirini yaptırmayadabilirsiniz tamamen sizin tercihinize ve maddi gücünüze bağlı bir durum
Merhaba, ben 41 yaşındayım , doktorum nipt ve amniyosentez önerdi , aynı zamanda ikili tarama da yaptı , ikili taramam yüksek çıktı ( yaşdan bağımsız kan değeri yüksek çıktı dedi ) ancak üniversite hastanesinde yaptırdığım nipt testi düşük riskli çıktı (%99 doğruluk oranı var yazıyor ) doktorum ikili tarama riskli çıktığı için amniyosentez yaptırmamı istiyor , kafam çok karışık , sizce gerek var mı ? Sanırım bı işlem pahalı o nedenle yönlendiriyoruz .bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

Benim her gün oluyor. Arada kırmızıya çevirdiği bile oluyor. 3-4 ped değiştiriyorum günde. 8 gündür devam ediyor. Şehir dışındayım aradım doktorumu sıkıntı yok kanamanın miktarı artıyor mu ona dikkat et gelince görüşürüz dedi.

bulunduğunuz yerde gidebileceğiniz bir yer yok mu? kırmızıya dönüyorsa bi kontrol ettirmekte fyda var

Benim de dun oldu ve acile gittim progestan baslatti.yataga gececek kadar olduysa bi baktirin kanama alani var mi icerde baksinlar ultrasonla bence

Universite hastanesinde nipt yaptirabiliyor muyuz?hangi bolumden randevu alarak gidiyoeuz acaba lutfen bilgi

Merhaba arkadaşlar , bebeğimin 8+3 günlük ultrasyon fotoğrafını atsam cinsiyeti hakkında yorum yapabilirmisiniz? Çok erkek daha ama işte insan merak ediyor yoksa zaman nasıl geçer

İsterseniz başka bir doktordan daha fikir alın bu konuda. Nipt testinin doğruluk oranının yüksek oldugunu biliyorum bende. Onda sıkıntı çıkmadıysa bir sıkıntı yoktur inşallah kalbinizi ferah tutun

Merhaba arkadaşlar dün kahverengi leke geldi diye gittiğimin acil serviste 12. Haftada bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. Rabbim sizlere sağlıklı doğumlar nasip etsin
En kısa zamanda yeniden hamile kalmayı, onuda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah

Merhabalar, nipt testi oldukça güvenilir bir test demişti doktorum. Ense kalınlığı nasıl? Burun kemiği oluştu mu? Umarım sağsalim kucağımıza alırız bebeklerimizi
Ayrıca hangi üniversite hastanesi nipt testi yaptı acaba? Benim henüz ikili tarama yapmadan nipt testi istedi doktorum (yaşım 38 olduğu içinmiş )
Fakat özelde fetal dna testi aşırı pahalı, devlette olduğunu bilmiyordum. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ben se merak ediyorum ozelde cok pahali cevap alirsaniz ben de bilgileneyim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…