2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Teşekkür ederim canım çok sağol. Aç gitmeye gerek yok ama değil mi

Kızlarr 11.haftadan selamlar çatlak kremi ne kullanıyosunuzzz, tavsiye edebileceğiniz var mı
Selammm Kız kardeşim Bebekler için üretilen her şey daha sağlıklı diye bebek yağı kullanıyordu. Hiç çatlak oluşmadı. Ben de Dalin aldım her sabah duştan sonra yağlanıyorum. Sonrasında naparım bilemem

Kızlarr 11.haftadan selamlar çatlak kremi ne kullanıyosunuzzz, tavsiye edebileceğiniz var mı
Ben bio oil kullanıyorum bir tane de lierac sipariş verdim henüz gelmedi. Bio oil yağ şeklinde ilk aylarda kullanırım diye almıştım ilerleyen zamanda lierac ile devam ederim muhtemelen o daha iyi diyorlar

Kizlar 12. Haftadan sonra sacimizi amonyaksiz boya ile boyayabilirmisiz galiba ne dusunuyosunuz bu konuda?benim asiri beyaz sacim var ve asiri psikolojimi bozuyor acaba dogal bi boyayla boyasam mi 12 haftadan sonra

Kizlar 12. Haftadan sonra sacimizi amonyaksiz boya ile boyayabilirmisiz galiba ne dusunuyosunuz bu konuda?benim asiri beyaz sacim var ve asiri psikolojimi bozuyor acaba dogal bi boyayla boyasam mi 12 haftadan sonra
ben hurafeler yüzünden saçımı bile kestiremiyorum yaaaa delirtecekler beni

Daha çok erken değil mi çatlak kremi icin, karnı çıkan var mi? Ben aktardan bi krem almıştım içeriğini doktoruma attım onayladı onu kullandım hiç çatlağım olmadı oğlumda

Daha çok erken değil mi çatlak kremi icin, karnı çıkan var mi? Ben aktardan bi krem almıştım içeriğini doktoruma attım onayladı onu kullandım hiç çatlağım olmadı oğlumda
Benim de cok col minik cıktı ama 1-2 kilo aldım ona bağlıyorum. Karın büyümeden başlamayı düşünüyorum. Vücudumun çatlağa yatkın olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…