2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
merhaba arkadaşlar, 12. haftada cinsiyet belli olur mu? Doktorum belli olmuş, erkek dedi ama ben sizin görşlerinizi merak ettim
Benim ilkinde 11 haftalıkken erkek bu çok belli dedi, ultrason makinesi berbat ama doktorum çok tecrübeli olduğu için genelde 11. Haftada biliyor, arkadaşıma da 12.haftada kız bu kesin demişti onun da kızı oldu, doktora da bağlı 11.haftadan sonra bekleyin öğrenmeyi :)

Hanımlar cinsiyet tahmini alabilir miyim 12+1 günlüğüz birde cinsiyeti erkek olanların ultrasyon fotolarını görebilir miyim acaba ocak anneleri benimde 7 ocak dogumum insallah attığım fotolar bacak arası bu arada😊 teşekkür ederim şimdiden🥰
IMG_20230620_133247.jpg
IMG_20230619_221250.jpg

Benim doktorun ultrasonu berbat mi yoksa kendisi mi ozensiz anlamadim
Ultrason goruntulerimz hep flu burda herkesin ne guzel cikiyor ya:KK43:((

kızlar bu arada ben alerjik rinit oldum, arka arkaya hapşırıp duruyorum. doktor ilaç önermedi tuzlu su kullan dedi🥺 öneriniz var mı
Merhaba, benim önceden de alerjik rinitim ve burun kemiği eğriliğim olduğu için nefes alamıyordum. Doktorum illiadin sprey önerdi günde iki kereyi geçmemek üzere tek fıs olacak şekilde. Bir de ilaç verdi ama çok zor durumda kaldığımda içmek için. Ben daha ilacı kullanmadım ama.

Merhaba, benim önceden de alerjik rinitim ve burun kemiği eğriliğim olduğu için nefes alamıyordum. Doktorum illiadin sprey önerdi günde iki kereyi geçmemek üzere tek fıs olacak şekilde. Bir de ilaç verdi ama çok zor durumda kaldığımda içmek için. Ben daha ilacı kullanmadım ama.
o kadar kararsız kaldımki hastaneye gitmek için. kendi doktorum izinli tatilde. ben napcagmı şaşırdım.. hamilelik öncesi zaten levmont kullanıyordum beni hemen rahatlatırdı, şimdi 🥺🥺 sadece tuzlu su 🥺🥺🥺 illiadin bende burun eti şişkinliği yaptı aman dikkat edin

Merhaba 11 haftalık hamileyim bende bir aksilik olmazsa Aralık sonu ile 13 Ocak'a kadar doğum bekliyorum :) Biz cinsiyetini hala sormadık ve öğrenmedik bir süre daha öğrenmeyi düşünmüyorum, eskiden hep kız çocuk isterdim ama nedense oğlum olduğunu hissediyorum,
İlk testte betahcg 10.000 üzeri çıktı, şuan en çok zorlandığım şey sinüzit ağrıları ile baş edemiyorum ağrı kesici içmemek için çıldırıyorum resmen günlük enerjimi çok etkiliyor ve beslenmeme de dikkat edemiyorum sinüzit ağrılarım olduğu zaman

Ş
Merhaba 11 haftalık hamileyim bende bir aksilik olmazsa Aralık sonu ile 13 Ocak'a kadar doğum bekliyorum :) Biz cinsiyetini hala sormadık ve öğrenmedik bir süre daha öğrenmeyi düşünmüyorum, eskiden hep kız çocuk isterdim ama nedense oğlum olduğunu hissediyorum,
İlk testte betahcg 10.000 üzeri çıktı, şuan en çok zorlandığım şey sinüzit ağrıları ile baş edemiyorum ağrı kesici içmemek için çıldırıyorum resmen günlük enerjimi çok etkiliyor ve beslenmeme de dikkat edemiyorum sinüzit ağrılarım olduğu zaman
benimde çok şiddetli migren ağrılarım oluyor buz koyuyorum ve migren taşı kullanıyorum o biraz iyi geldi. Sinüzite de iyi gelir belki

Ş

benimde çok şiddetli migren ağrılarım oluyor buz koyuyorum ve migren taşı kullanıyorum o biraz iyi geldi. Sinüzite de iyi gelir belki
Migren taşı bende kullanıyorum ama bazen hic fayda etmiyor şiddetli migren atağını Allah düşmanıma vermesin cok zor hele ki ilaçsız ağlayacak gibi oluyorum 😔

sinüzit benide mahvediyor nasıl gececek bilmiyorum, hapşırdıkça bisey olacak diye korkuyorum

Migren taşı bende kullanıyorum ama bazen hic fayda etmiyor şiddetli migren atağını Allah düşmanıma vermesin cok zor hele ki ilaçsız ağlayacak gibi oluyorum 😔
Hisseder hissetmez buz koy o da baya iyi geliyor ama berbat bir ağrı kesinlikle 🤢

Kızlar birde bayramdan sonra aylık kontrolüm olacak suan 11+5iz. Haftaya 12+6 da olan randevumda fetal dna yaptirmaya karar verdim. Öncesinde yapmam gereken bir sey var mı. Aç gitmek vs gerekiyor mu yaptiranlar yardimci olabilir mi

Teyzeler biz bugün ikili tarama olduk tahmini olan var mı doktorumuz bi tahminde bulundu ama 10 gün sonra netleşecek

Eklentiler

• AA345467-C6C2-4459-BD87-95A79F1D8DF1.jpeg
    AA345467-C6C2-4459-BD87-95A79F1D8DF1.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 79
  • CA050964-0B54-482E-A20F-DC6DC46D70EA.jpeg
    CA050964-0B54-482E-A20F-DC6DC46D70EA.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 83
  • FDEDD0BB-69F6-4916-A636-9C3C46A8C1B1.jpeg
    FDEDD0BB-69F6-4916-A636-9C3C46A8C1B1.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar birde bayramdan sonra aylık kontrolüm olacak suan 11+5iz. Haftaya 12+6 da olan randevumda fetal dna yaptirmaya karar verdim. Öncesinde yapmam gereken bir sey var mı. Aç gitmek vs gerekiyor mu yaptiranlar yardimci olabilir mi
Herhangi bir ilaç kullanıyorsan o gün alma. Özellikle kan sulandırıcı içtiysen o gün test alınmıyormuş. Ben tiroid ilacı içmiştim çok tereddüt ettiler bir yerleri arayıp sordular sonra aldılar kan. Ama çıkmama durumu olabiliyormuş

X