2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Herkese iyi akşamlar, bebeğinizin kesesini kaçıncı haftada görebildiniz acaba. Ben regl gününden bir gün önce gittigimde görünmemişti önümüzdeki haftaya randevu verdi hoca ama 5+0da görünür mü ileri bir tarihe mi ertelesem diye düşünüyorum emin olamadım

İnşallah öyledir çok teşekkür ederim

Hoşgeldin canim, seninle aynı gunumuz. Benim de 27 mart son adet tarihim.
Uygulamaya gore, tahmini doğum gunumu 1 ocak 2024 gösteriyor. Muhtemelen aralıkta anne oluruz nasipse.
Ama surecimiz bu ayla uyumlu olur diye buradayım
Bende de 3 Ocak gösteriyordu sanırım inşallah sağ sağlım atlatalim bu süreci hepimiz

İnşallah canım benim sağlıkla ilerler kucağına alırsın bebişini ben 9,93 ile öğrendim yarın binlerde olucaz inşallah

Kızlar bugün 5+0 sabah lekelenmem oldu acile gttim bir sorun görünmedi şükür kesildi zaten. Yaşayan var mı aranızda progestan kullanıyorum bu arada ondan olmuş olabilir mi?
Bende daha lekelenme yok ama bende Progestan kullanıyorum. Sende de bi kısmı gün içinde geri geliyor mu nasıl açıklayacağımı bilemedim

5+3 de gayet net gördük bu carsamba 7+3de de kalp dinlicez insallah duyarız

Bende daha lekelenme yok ama bende Progestan kullanıyorum. Sende de bi kısmı gün içinde geri geliyor mu nasıl açıklayacağımı bilemedim
Anladım canm geri geliyor evet ilk hap olarak içtim ölüyordum resmen baygınlık geçirdim alttan koyunca en azından yan etkilerini yaşamıyorsun

Bana da doktor 5+1 de gel dedi muhtemelen görünüyor o zamanlarda demekki canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…