2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba herkese size bir konuda fikir danışmak istiyorum ama hep tersleniyorum beni terslemesen cevap verirseniz çok sevinirim çünkü psikolojim iyi durumda değil reglim 17 gün gecikmişti ve ilişkinin üzerinden 30 gün geçmişti korunduk ama zevk suyunun sızdığından şüphelendik reglimin geciktiği 4.günden beri erken gebelik ve kaset testler yaptım 2 günde bir 17 güne kadar hepsi negatifti cuma günü doktor ultrasonla bakıp gebelik yok ama kan testi isteyelim dedi kan verdim sonuç bekliyorum sizce olsaydı şuana kadar idrar testleri ve ultrasonda çıkar mıydı teşekkür ederim

Merhaba herkese size bir konuda fikir danışmak istiyorum ama hep tersleniyorum beni terslemesen cevap verirseniz çok sevinirim çünkü psikolojim iyi durumda değil reglim 17 gün gecikmişti ve ilişkinin üzerinden 30 gün geçmişti korunduk ama zevk suyunun sızdığından şüphelendik reglimin geciktiği 4.günden beri erken gebelik ve kaset testler yaptım 2 günde bir 17 güne kadar hepsi negatifti cuma günü doktor ultrasonla bakıp gebelik yok ama kan testi isteyelim dedi kan verdim sonuç bekliyorum sizce olsaydı şuana kadar idrar testleri ve ultrasonda çıkar mıydı teşekkür ederim
Olsaydı çıkardı. Doktor kesin olsun diye kan testi istemiştir. Adetiniz de stres kaynaklı gecikmiştir.

Olsa kesin cıkardı şimdiye 2 aylık olurdu ilişki üzerinden 12 gün geçince gebelik testinde çıkıyor sizin 30 gün geçmiş birde zevk suyu çok zor yani biz 1 buçuk senedir istiyoruz hergün deneme yapıyoruz ancak tuttu 2 Çocuğum olmasına rağmen 3. Zor oldu sizinki imkansızında imkansızı

Ayşenur gerçekten terslenmeyecek gibi değilsin ama kaç bin tane konu açtın hep aynı cevapları aldığın halde şimdi de bu gruplara mı geldin? Lütfen grupları sal ya. Eğer çok korkuyorsan hamile kalmaktan, ona göre korunacaksınız o zaman yeter gerçekten. Her yerde senin konuların çıkıyor karşıma

Ayşenur gerçekten terslenmeyecek gibi değilsin ama kaç bin tane konu açtın hep aynı cevapları aldığın halde şimdi de bu gruplara mı geldin? Lütfen grupları sal ya. Eğer çok korkuyorsan hamile kalmaktan, ona göre korunacaksınız o zaman yeter gerçekten. Her yerde senin konuların çıkıyor karşıma
Lütfen düşüncenizi söyleyin çok korkuyorum beni mazur görün açıklanır açıklanmaz sonucum hiçbir konu açmayıp sizi rahatsız etmicem

Kızlar bir sey soracam ben normalde hamile olduğumu bilmiyordum hormonlarima bakilmisti e2 hormonum hamilelikten dolayo heralde 603 çıkmış sizin bakıldı mi bu yukseklik normal mi?

Lütfen düşüncenizi söyleyin çok korkuyorum beni mazur görün açıklanır açıklanmaz sonucum hiçbir konu açmayıp sizi rahatsız etmicem
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Sen gerçekten yazdıklarından sonra hamile olabileceğine inanıyorsan kadın doğum doktoruna değil, paranoya olduğun için psikiyatriye gitmelisin.
Bu kadar korkacaksan ya da sorumluluğunu alamayacaksan da biriyle ilişkiye girmemelisin

Bende aynı canım 🥲 yarın gidicem doktora bakalım inşallah keseyi felan görürüz sonrada kalp atışlarını duyarız 🥰 ilk gebelik mi şeninde
Ben de sevinmek bile istemiyorum Allah korusun kötü bir şey olur diye. Burda bile kötü başlıkları okumamaya çalışıyorum. Salı gidicem ben de kese için, cuma günü gözükmedi

Kaç haftalığım bilmiyorum ki 🙈 doktor bişey demedi 🙄 Cuma günü betam 370 di pazartesi görürüz herhalde keseyi 🙄
Canım göremeyebilirsin benim cuma sabah 1078 çıktı , cuma 4gibi ultrasonda gözükmedi. Ultrasonda gözükmesi için 3500ü geçmesi lazımmış . 1500ü geçince de vajinal ultrasonda gözüküyormuş .

Bata 6 gün kala yani 4 mayısta erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi çıktı . Hemen kan vermeye gittim sonuç 33.87 çıktı 6 mayısta tekrar kan verdim ve 97.05 çıktı yarın tekrardan vericem umarım ilerlemeye devam eder sağlıklı bir şekilde inşallah bende sizin aranızdayım gibi görünüyor ❤️

Canım göremeyebilirsin benim cuma sabah 1078 çıktı , cuma 4gibi ultrasonda gözükmedi. Ultrasonda gözükmesi için 3500ü geçmesi lazımmış . 1500ü geçince de vajinal ultrasonda gözüküyormuş .
Ayyy daha bekliycez desene 🙈 bana beta 700 ün üstünde bişeyler görürüz demişti bende heveslendim 🙈🙈

Kızlar bugün 5+0 sabah lekelenmem oldu acile gttim bir sorun görünmedi şükür kesildi zaten. Yaşayan var mı aranızda progestan kullanıyorum bu arada ondan olmuş olabilir mi?

Kızlar bugün 5+0 sabah lekelenmem oldu acile gttim bir sorun görünmedi şükür kesildi zaten. Yaşayan var mı aranızda progestan kullanıyorum bu arada ondan olmuş olabilir mi?
Protestan neden kullanıyorsun doktor neden ihtiyaç duydu ben de 5+0 ama doktor hiçbir şey vermedi

Ayyy daha bekliycez desene 🙈 bana beta 700 ün üstünde bişeyler görürüz demişti bende heveslendim 🙈🙈
Bana 1500üzeri gel demişti zaten ben dayanamayıp gittim. Ama internette de öyle yazıyor zaten . Bide vajinal baktırmayı hiç istemiyorum zaten beklerim daha iyi 😅

Bata 6 gün kala yani 4 mayısta erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi çıktı . Hemen kan vermeye gittim sonuç 33.87 çıktı 6 mayısta tekrar kan verdim ve 97.05 çıktı yarın tekrardan vericem umarım ilerlemeye devam eder sağlıklı bir şekilde inşallah bende sizin aranızdayım gibi görünüyor ❤️
Ben de ilk 36.95 ile öğrendim canım 1000lere kadar geldi çok şükür inşallah sağlıkla kucağında alırız 🥰

Merhabalar, sağlıkla gelsin bebişiniz.
progestan kullanırken bende de oluyordu ilk gebeliğimde
Leke gibi sanıyordum ama tahriş oluyordu ya da ilaç birikip geri geldiğinde içinde kanla karışık birşeyler oluyordu.
Tahrişten dolayıdır bence.
Hem doktorunuzda endişe etmeyin demiş.

X