2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bulantı dışında hersey seninle aynı ama 2 kızım var bulantılarım oğluma göre hafifti oğlum çok perisan etmişti beni buda belli değil henüz kısmet hangisi olursa 💞

Canım bide gözlerim kabaklasti yazmışsın onu anlayamadm
Yani gözlerim çukurlaştı kirpiklerim sarardı ve çiftleşti şimdi daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama bizim ailede böyle deniyor 🙊😂

Kızlar tahmin yapabilecek var mı🥰
9149434C-CDF5-4438-9732-0A1767AB75E1.jpeg

Diğer attığın büyük resim kaç haftalık bu kaç haftalık ? Büyük resimden anlamıyorum sadece erkek hissettim. Küçük resimdeki karından ultrasonsa ramziye göre erkek csnım ☺️🙏🏻🌸
Yaa sağdaysa kız diye biliyordum, bi kaç kişi ramziye göre kız yazmıştı da, büyük olan 11 haftalık canım hep kız hissediyordum ama son usg yi görünce ilk oğlumun ultrason fotoğrafına benzettim çok🥲 bi kızım da olsun isterdim nasip artık

Yaa sağdaysa kız diye biliyordum, bi kaç kişi ramziye göre kız yazmıştı da, büyük olan 11 haftalık canım hep kız hissediyordum ama son usg yi görünce ilk oğlumun ultrason fotoğrafına benzettim çok🥲 bi kızım da olsun isterdim nasip artık
Allah gönlüne göre versin canım, inşallah ramzi teorisi sende tutmaz minnoş bir prensesin olur 😍🙏🏻🌸

sağol canım linkini attım halının🥰 oğlum için almıştım
Saol canim 🥰 altta da rakamlar var bebegi alt kismina koyup 1 aylik 2 aylik diye 9 aya kadar foto bile cekilebilir aslinda, rakamlari ay ay kalp icine alarak 🤩 kullanisli

Ben de başta iğne kullandım ama doktorlar genel olarak önermiyor pişmanım kullandığıma, günde 2 fitil kullanıyorum ben de. Hayır kanamalarım devam ediyo ama eskiye nazaran azaldı. Toparlanmışsın dedi doktor ama tehlikem hala devam ediyor☺️🙏🏻🌸
Canım benım kanama olunca fıtılı kullandırmadı, agızdan alının progestan yazdı bana, kanamam bıttı leke de bıttı fıtıle gerı donucem yarın sabahtan ıtıbaren

Canım benım kanama olunca fıtılı kullandırmadı, agızdan alının progestan yazdı bana, kanamam bıttı leke de bıttı fıtıle gerı donucem yarın sabahtan ıtıbaren
Ağızdan aldığını fitil olarak da kullanıyorsun. Yan etkileri olduğu için doktorlar genel olarak önermiyorlar yutmayı, fitil olarak kullanmayı tavsiye ediyorlar ☺️🙏🏻🌸 ama senin durumun belki farklı ondan yutarak kullanmanı tavsiyeetmiştir 🙏🏻

Ağızdan aldığını fitil olarak da kullanıyorsun. Yan etkileri olduğu için doktorlar genel olarak önermiyorlar yutmayı, fitil olarak kullanmayı tavsiye ediyorlar ☺️🙏🏻🌸
Benım kullandıgım lutınus sadece vajınal kullanılıyor, agızdan alınan progestan adı onu yazdı, 100mg zaten, bıraz uyku yaptı o kadar, ama yarın telrar fıtıle donuyorum, kanaman varken fıtıl kullanma dedı bana

X