2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
kullanıyorum günde 3 fitil, normalde iğnede kullanıyordum dr geçen hafta cuma kesmişti... psikolojik olarak yordu bu durum beni.... sizin kesildimi
Ben de başta iğne kullandım ama doktorlar genel olarak önermiyor pişmanım kullandığıma, günde 2 fitil kullanıyorum ben de. Hayır kanamalarım devam ediyo ama eskiye nazaran azaldı. Toparlanmışsın dedi doktor ama tehlikem hala devam ediyor☺️🙏🏻🌸

Ben de başta iğne kullandım ama doktorlar genel olarak önermiyor pişmanım kullandığıma, günde 2 fitil kullanıyorum ben de. Hayır kanamalarım devam ediyo ama eskiye nazaran azaldı. Toparlanmışsın dedi doktor ama tehlikem hala devam ediyor☺️🙏🏻🌸
Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. her lekelenmede korkuyla bekliyorum...

Eklentiler

• 063A68B4-B96A-4132-A6A3-138C1794A617.jpeg
    063A68B4-B96A-4132-A6A3-138C1794A617.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 606C3F3F-9FD6-47B7-B13D-372419577ADA.jpeg
    606C3F3F-9FD6-47B7-B13D-372419577ADA.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 47
  • 7068F951-1222-4D60-BBB4-BC3034BA14B0.jpeg
    7068F951-1222-4D60-BBB4-BC3034BA14B0.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 51
Ne gibi belirtiler var canım paylaşır misin
Bulantılarım yok maşallah deyin 2-3 kere sabahları oldu çok sürmedi geçti, gözlerim kabaklaştı, baş ağrılarım var , ayaklarım 4-5 hafta hep üşüdü sonra normale döndüm, bebek şekli ramzi teorisine göre erkek, 3 kere rüyamda gördüm 1 kere kayın babam gördü ben gebe kalmadan önce gördü. Bir tatlı bir tuzlu yiyorum canım hiç ekşi istemedi. Diyebilirsiniz bunlar kızlarda da olabiliyor. Ben olaya bir bütün bakarak söylüyorum, her şey erkek belirtisi. Ablamın oğlu var aynı ablam gibiyim ve tamamiyle erkek hissediyorum, kız olursa çok şaşıracağım ama çoooook daha şanslı olacağım kız gibisi var mı ya onu da eklemek isterşm 🌸🙏🏻☺️

Son düzenleme:
Bulantılarım yok maşallah deyin 2-3 kere sabahları oldu çok sürmedi geçti, gözlerim kabaklaştı, baş ağrılarım var , ayaklarım 4-5 hafta hep üşüdü sonra normale döndüm, bebek şekli ramzi teorisine göre erkek, 3 kere rüyamda gördüm 1 kere kayın babam gördü ben gebe kalmadan önce gördü. Bir tatlı bir tuzlu yiyorum canım hiç ekşi istemedi. Diyebilirsiniz bunlar kızlarda da olabiliyor. Ben olaya bir bütün bakarak söylüyorum, her şey erkek belirtisi. Ablamın oğlu var aynı ablam gibiyim ve tamamiyle erkek hissediyorum, kız olursa çok şaşıracağım ama çoooook daha şanslı olacağım kız gibisi var mı ya onu da eklemek isterşm 🌸🙏🏻☺️
Bulantı dışında hersey seninle aynı ama 2 kızım var bulantılarım oğluma göre hafifti oğlum çok perisan etmişti beni buda belli değil henüz kısmet hangisi olursa 💞🤗

Bulantı dışında hersey seninle aynı ama 2 kızım var bulantılarım oğluma göre hafifti oğlum çok perisan etmişti beni buda belli değil henüz kısmet hangisi olursa 💞
Canım bide gözlerim kabaklasti yazmışsın onu anlayamadm

X