2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarrr aşırı meraklı bir insan olarak cinsiyet tahminiyle alakalı araştırma yaparken bi konuya denk geldim ben de doğmuş çocuklarımı hespladım hepsi tuttu şaka gibi :KK70: 2 kız 1oğlum var. Eğer bu hesaplama tutuyorsa cidden 1 tane daha kızım olacak :anneadayı::KK48:

Kızlarrr aşırı meraklı bir insan olarak cinsiyet tahminiyle alakalı araştırma yaparken bi konuya denk geldim ben de doğmuş çocuklarımı hespladım hepsi tuttu şaka gibi :KK70: 2 kız 1oğlum var. Eğer bu hesaplama tutuyorsa cidden 1 tane daha kızım olacak :anneadayı::KK48:
Oğlumu da deneyelim tutuyor mu hangi yöntem:KK69:

Olamaz tutmalıydı çok inanmıştım oğlunu götür kızını iste 😂
Ya da belki yaşın yanlıştır zorla tutturamaz mıyız yeniden denesen :-):KK70:
Yaşımı doğum tarihimden hesaplayınca doğru çıkıyor sadece , mesela 28 değil de 1989 olarak yazınca doğru çıktı. Bizde çareler tükenmez:KK6:

Selam herkese, göğüs altında batma gibi bi ağrı/acı hisseden var mı? 10. Haftamdayım. Bugün sağ göğsümün altı acıyor. Merak ettim deneyimleyen oldu mu diye.

Kızlar 10. Haftadan sesleniyorum ☺️ bulantılarım azaldı yavaş yavaş geçecek sanırım 🙏 ulturason görüntüleri daha eğlenceli hareketlerini görüyorsunuz artık ( benimki zıplayıp tekmeler atmaya başlamış🧿) ☺️☺️ nifty testi yaptırdık 2 seçenek vardı birincisi Anlara bağlantılı diğeri Ankara ve güney Kore olan daha kapsamlıymış 🙄 9000 TLcik ödedik doğumu hiç düşünemiyorum 🙈🙈
Ayy bi hafta sonra 10 haftaya giriyorum Allahım inşallah darısı bizlere ne iller bir şey bu bulantı kusmalar, bulantısız geçen hamişler öyle şansılınız maşallah hayalimde öyle hamile olmak vardı ama iki gebeliğimde böyle geçti, -5 kilodayım daha vermesem bari 🥲 sanada maşallah canım 😍

X