2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben ilk 1 yılın günlüğünü tutuyorum oraya yapıştırdım hatıra olarak, odasında duruyor

Hala evde duruyor mayıs ayında yurtdışına çıkacak yakınımız verebilirsem onunla vercem yoksa hastane ya da mezun olduğum üninin bahçesine ben kendim gömeceğim

Maşallah canım önemli olan alması zaten bünyesi güçlü olsun da biz de başta mamayla takviye gitmiştik sonradan sağdıkça açıldı benim sütler de. Calpol iyi geldi ya ateşi yok şimdilik şükür bakalım inşallah çıkmaz

Huysuzlaşınca kucağımda gezdirdim altını açtım yıkadım emzirdim ana kucağında salladım falan sakinleşti gibi benimki de korkma hepimizin bebişinde oluyor biraz huysuzluk

Mahalledeki eczanenin bahçesine gömcem ben. eczacı olsun. Ben emekli olunca dükkan beklerim kızım gezsin tozsun benim hayalimdi ben yapamadım bari kızım yapsın

Yaa bende plasentasını zeytin ağacının altına gömdürmüştüm ama adına ağaç dikme fikri çok hoşmuş bende yapcamm

Kızlar bebegim 53 gunluk ve bir goz kapagi digerine gore daha dusuk gibi sizde de var mi bu sorun.ve goz muaynesi yaptiran var mi?

Kızlar bebegim 53 gunluk ve bir goz kapagi digerine gore daha dusuk gibi sizde de var mi bu sorun.ve goz muaynesi yaptiran var mi?
Eğer herkes fark etmiyor sadece senin fark edeceğin boyuttaysa düzeliyor yani bariz bi ayrım yoksa eğer bizimkinin de biri düşüktü sonra normale döndü

Ben fark ediyorum ama insallh duzelir
Banada bacakları eğri gibi gelmişti soktora üst üste gözü düşük bacakları da biraz yamuk gibi normal mi sizce önlem almalı mıyız falan demiştim sen angelina değilsin kocanda bred değil mükemmeli doğuramazsın bekle düzelir hepsi demişti

Bizim birturlu hapşırık nezlemiz geçmedi 1 hafta oldu normal mi degilmi bilemedim başka bı rahatsizlik vermio şuan ama burnu hırıltılı hep çektikçe doluo çok üzgünüm dra gitsem napicak onuda düşünüyorum sırtını dinledi acildeki ztn bisorun var demedi pzt de ozeldeki kendi çocuk Dr una gideceğiz ztn kalça USG için nezleye başka çözüm ne bilen varmı kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…