2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sabah 11 gibi yapıldı aşısı. Akşam 8 gibi verdim. Ateş yapmayabilirmiş te. Ama baktın gece çok huzursuz uyumuyor ateşi yüksek olmasa da 2 ml ver dedi hemşire. 38 olursa ver dedi bir de.
Anladım canım teşekkürler ağrı kesici etkisi olduğu için rahat uyur diye düşünüyorum bende.

İlk oğlumunkini amcasına verdim üniversite okuyordu o zamanlar fakültenin bahçesine gömdü küçük oğlumunki evde şuan üniversite okuyan birini bulamadım yakın çevremden
Bizimkileri de okul bahçesine gömmüş annemler . Boğaziçi ,ODTÜ ye falan giremedim Eşimin kardesi ünide doçent ona verebilirim . 2 gün sonra gelicek ama aklımda deniz kenarına gömmek var . Özgür ruhlu olsun diye

Ay maasallah ya en sevdiğim çocuk biraz tombik olan

Ben Babyvac kullanmaya başladım günde 1 kere çekiyorum yetiyor bazen gece yıkanıyor arada gecede çekiyorum ama kısa zamanda ultra etkili

Testis sıcısı bizde de varmış ama geçer dedi bize de yarın sünnet olacak inşallah
Ben köye zeytin ağacı diktim oğlum adına onun çukuruna attım zeytin ağacı bizim orda çok kıymetlidir anlamı da çoktur
Kökleri gibi sağlam adımları olsun
Ömrün onunki kadar uzun olsun
Dalları hep yukarlara taşısın
Toprağındaki her zerre mutluluğu olsun deriz
Bizimde öyle gidiyor kilomuz hemde mamayla senin anne sütüyle maşallahın var doktor bize 4. Ay atağında diş çıkarmada ek gıdada kilo kaybedecek zaten sorun yok demişti 6 saatte bir calpol verebilirsin ama ateşi yoksa vermeyin diyor uzmanlar adı üstünde ateş düşürücü ateş önleyici değil demişti bana doktorum

Kızlar merhaba, bebeğim bugün 2.ay aşılarını oldu 3 tane.İlk başta iyiydi uyudu felan çok kötü ağlayarak uyandı zor sakinleştirdim Memeyi de almadı, şimdi kucağımda uyuyor bu normal değil mi? Hiç böyle ağlamamıştü daha önce kötü oldum bende

Çok normal kızlar ertesi gün geçer dediler. Biz de ün aşı olduk. Dün huzursuzluğu vardı. Bugün daha iyi çok şükür.

annemlerin bahçeli evi var onun bahçesine gömdürdüm. İki defa da annemlerin yanından oturduğumu yere dönerken yolda kaldık geri döndük annemlerin eve. Hatta acaba göbek bağı mı çekiyor bizi düşündük

Ertesi güne geçer Geçmişler olsunn

Kızlarrrr, doğum öncesi ve sonrasından beridir 3-4 aydır annem yanımda, yarın gidiyor. Varlığına çok alışmıştım. Farklı şehirlerde yaşıyoruz hiç yakınım yok oturduğum şehirde bunaldığımda kafamı dağıtacak. Eşim de yoğun çalışıyor evde nadir oluyor olduğunda da genelde çalışıyor veya uyuyor. Panik oldum şimdi sanki herşey üst üste gelecek kötüye gidecek korkusu bastı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…