2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bebiş uykuya geçemiyor ve kafasını sürekli sağa sola çeviriyo elimle tutmama rağmen güç uygulayıp çeviriyo kafasını kafasının arkası kel oldu sürtünmekten. Youtube geçmişim içler acısı uyku duasından başlayıp uyku frekansına kadar gidiyo…… camı açıp imdat diye bağırcam

Ben hala gömemedim ne yapacağımı da hala bilemiyorum kuranın içinde duruyor hala inşallah taşınmayla kaybetmem

Doktora bak ya angelina brad halt yesinler yanımızda

Ben Babyvac kullanmaya başladım günde 1 kere çekiyorum yetiyor bazen gece yıkanıyor arada gecede çekiyorum ama kısa zamanda ultra etkili
Bayag yoğun mu cekio canım bitirip mu mesela benim bebekde nezlede aspiratorle 2 3 kere çekmek zorunda kalıyorum tıkalı hep uykuda rahat ama gün içinde fokurdatio burun

E Essa8619 doktorumuzun olduğu özel hastanede üroloji uzmanı yapacak %15 indirimle 9 bin dediler lokal anestezi olacak zaten ama bebiş dursun diye hafif anestezi veriyorlarmış tam uyumayacak sakinleşsin diye 9 da girecek 15 dk sürüyormuş ama bize 9:45 gibi getireceklermiş 7 de yatış yapıcaz 5:30 dan sonrada bişey yedirmeyin dediler bakalım neler bekliyor bizi

Oo süreç çetrefilli desene epeyde masrafliymis biz daha uygundur diye düşünüyorduk bizim burda ne kdr araştırma yapalım bakalmda büyüyünce daha zor ins rahat atlatirsnz cnm

Bayag yoğun mu cekio canım bitirip mu mesela benim bebekde nezlede aspiratorle 2 3 kere çekmek zorunda kalıyorum tıkalı hep uykuda rahat ama gün içinde fokurdatio burun
Ben önce sprey sıkıyorum sonra çekiyorum bütün balgamı alıyor tepen tırnağa desem yeri bizim en çok gece tıkanıyordu çok şükür rahatladık tek sıkıntım ucu bira büyük burun deliklerimiz küçük olduğu için acıyor mu dedim ama tahriş falan etmedi hızlı çektiği için sonuna kadar sokmuyorum diğer aspiratörü baya sokuyordum farketmeden çekecem diye

Vallla bnm oglaninda delikleri genişledi bende alayım ozmn herzmn lazım olacak gibi duruyor aspiratör çok ilerden çekmiyor kaliyo yarısı

Oo süreç çetrefilli desene epeyde masrafliymis biz daha uygundur diye düşünüyorduk bizim burda ne kdr araştırma yapalım bakalmda büyüyünce daha zor ins rahat atlatirsnz cnm
İnşallah açlık kısmı bizi bi tedirgin ediyor acıktığındq bas bas ağlıyor çünkü susmuyor

İnşallah açlık kısmı bizi bi tedirgin ediyor acıktığındq bas bas ağlıyor çünkü susmuyor
Ben yanıma süt sağıp almıştım, sünnet biter bitmez emzirmem için vermişlerdi, bizim de lokal ile olmuştu bir saat öncesinde doyurmam için vermişlerdi . Bebek ya yine yanına mama yada süt al bence hastanede beklerken belki ver derler .lokal ile yapılan sünnet de açlığa gerek yok aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…