2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende öyle düşünüyorum hastaneye gitmeden önce o kadar sık değildi sancılar ama geldikten sonra nefes bile alamıyordum sancılardan. Duşa falan gir eğil kalk çömel hadi akşama doğur sende

Yok bekleyebilir aslında evde bir işler yapınca eşim çok kızıyor . O yokken yapayım demistim . Zaten dsari çıktık yemeğe . Biraz yürüdüm , birşeyim kalmadı

Durulacak gibi değil ya. Ben sabahtan beri evde iş yaptım 3 çeşit yemek yaptım eve çamaşır katla çamaşır as mutfağı ç.suyuyla temizledim. Zaman geçsin diye yaptım. İnşallah açılmam vardır ya.

Bende dün hiçbir şey yoktu akşam 2 saat pilates topu üzerinde hareket ettim yattım başladı zaten yavaştan. Eve göndermesinler beni ya doğum yapmak istiyorum artık.

İnşallah vardır . Evin temizliğini de aradan çıkartmışsın hadi bakalım belki bu gazla doğurursun bugün nişanın da baya gelmiş 1 2 cm de olsa açılman vardır artık inşallah

Teşekkür ederim canım, şimdilik geçti gibi tekrarlamadı takıp ediyorum şu anda.Umarım allerji değildir

Ben de bugün kontrole gittim 39+0, bir saat kadar önce geldim. 3750 gram ölçtü bebeği ama bak benim makinam kore üretimi, ölçüm standardının dışında diye uyarı veriyor, bu bebek büyük bi an önce doğurtalım dedi. Bebek kanala da inmiş, muayene etti açılman başlamış dedi ama hiç sancı yok. Perşembe günü sabahtan aç gideceğim suni sancı ile başlayacaklar, normal gelmezse sezaryene döneceğiz. Ama ben bugünden itibaren merdiven çıkmaya, çömelmeye ve pilates topu hareketlerine başlayacağım belki kendiliğinden gelir yarın öbür gün.

Yapma dediğin şeyi yapıyorum galiba şu an. Dikkat edeyim ya haklısın. Göbeğin hafiflemesi ve anneliğin verdiği bi enerji var üstümde. Ama korumak lazım kendimizi

Hayırlısı olsun canım senin için. Dün pilates topu üzerinde baya 2 saat kalkmadan hareket ettim hurma yedim günde. Her şeyi dene sezeryandan önce.

Kızlar doktorum nstye baktı muayeneden önce oo dedi bugün doğuruyorsun. Sonra açıklığa baktılar ama açıklık yoktu evim yakın dedim. 4 saat sonra acilden yatış yap o zaman dedi. Burda sancını çekme evde duşunu al hazırlık yap dedi. Şimdi eve geldim yemek yiyorum sancım gelip gidiyor sürekli ama dayanılamayacak kadar şiddetli değil. 5-6 dakikada bir geliyor bazen 7-8 dakika.

Bu bebiş çok şakacı

Hayırlısı olsun canım senin için. Dün pilates topu üzerinde baya 2 saat kalkmadan hareket ettim hurma yedim günde. Her şeyi dene sezeryandan önce.
Ben de son üç gündür hurma yiyorum. Hareketlere de başlayayım inşallah hemen etki eder de perşembe olmadan giderim.
Senin ne oldu açılma olmuş mu ne durumdasın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…