2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay ne güzel. Hadi bakalım inşallah su gibi koskolay bir doğum olur.

Ben de son üç gündür hurma yiyorum. Hareketlere de başlayayım inşallah hemen etki eder de perşembe olmadan giderim.
Senin ne oldu açılma olmuş mu ne durumdasın?
Açılmam yok o yüzden eve geldim 4 saat sonra acilden yatış yap dedi dr. Bakacağım dayanabildiğim kadar evde bekleyeceğim.

Bizim göbek 7.günde düşmüştü. Ama ben göbeği düşmeden yıkadım gün aşırı. Hastanedeki ebe göbeğini kurut hiçbişey olmaz dedi bende öyle yaptım hiçbişeyde olmadı

İnşallah kuzum. Hepimiz için kolay doğum olur inşallah
Hadi bakalım sağlıkla güzel haberini bekliyoruz

Ben de egzersiz yapacağım dedim bugün ama afedersiniz camuş gibi yayıldım kayınvalidem bi yandan yemek yapıyor, annem alt katımda, o da gelen giden olunca vermeye buzluk dolduruyor sanki doğuracak ben değilim ooh.

Tatlizarafet geliyor mu sonunda bebiş. Canım benim çok dua ettim sana inşallah yavrun kolaylıkla gelecek. Ara ara iyi hissettikçe yaz bize. Heyecanla bekliyoruz B blimundacbn seninki de çok tombik maşallah. Bi an önce doğurtsun doktorun iyi bi karar almış. Kendi sancıların daha iyi olur ama hayırlısı tabi. Grubumuzda hep güzel oldu doğumlar. O yüzden enerjimize inanıyorum. Kendi sancın da olsa suni de olsa sezaryen de olsa güzel geçecek eminim

İnşallah canım bakalım ben umutluyum kendi sancılarım gelecek.

Bende ütülenmeli diye düşünüyorum fakat yetişmek imkansız gibi birşey ütülemeden kullanmayada içim elvermiyor o yüzden fikir almak istedim

Bizim göbek 7.günde düşmüştü. Ama ben göbeği düşmeden yıkadım gün aşırı. Hastanedeki ebe göbeğini kurut hiçbişey olmaz dedi bende öyle yaptım hiçbişeyde olmadı
Bana da öyle dediler ama doktor biraz alerjik bi bünyesi var dikkat et diyince korktum nolur olmaz diye bekliyoruz düşmesini

Kız valla unutmuşum ya sancıyı. Allah razı olsun baya baya sancı yaşıyorum şuan. Evdeyim eşim yanımda. Sancı da 3-4 dk bir geliyor. 9 gibi gideceğiz hastaneye kardeşimi bekliyoruz. İnşallah canım sağlıkla gelsin kızım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…