2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bizi habersiz bırakma hadi bi solukta doğur inşallah bekliyoruz heyecanla

İnşallah canım. Ne kadar güzel işte. Keyfini çıkar bol bol hareket et sıra sende.

Kızlar mama takviyesi golden goat kullaniyorum normalde ama bitti ve geceyi atlatamam. Marketlerde de sma aptamil vs var hangisini alayım ya? Gaz yapmayan güzel bi mama ne onerirsiniz acilllll

Kızlar mama takviyesi golden goat kullaniyorum normalde ama bitti ve geceyi atlatamam. Marketlerde de sma aptamil vs var hangisini alayım ya? Gaz yapmayan güzel bi mama ne onerirsiniz acilllll
Ben yerinde olsam imkanım varsa nöbetçi eczane bulur golden goat alırım. Mama değişimi sindirimi etkileyebilir. İstanbul anadolu yakasında isen ben yardımcı olabilirim

Kızlar bebişlerin kıyafetlerini her yıkama sonrası ütülüyormusunuz acaba?
Ben ütülenecekleri ayrı bir yere koyuyorum mecbur kalmadıkça giydirmemeye çalışıyorum ütü zamanına kadar ama bazen zıbın yetişmiyor kusuyor işiyor derken mecbur giydiriyorum
Arkadaşın dediği gibi eczane bulup değiştirmesen daha iyi ama imkanın yoksa da evolvia bulursan tavsiye ederim yada hip olabilir golfen goattan sonra sma ve aptamil çok ağır gelir çocuğun bağırsakları allak bullak olur ikisde yoğun yapılı mamalar

Ben yerinde olsam imkanım varsa nöbetçi eczane bulur golden goat alırım. Mama değişimi sindirimi etkileyebilir. İstanbul anadolu yakasında isen ben yardımcı olabilirim
Ankaradayim canım maalesef olmazsa sabaha kadar anne sütu ile oyaliycam erkenden de gider alırım çok teşekkür ederim kuzumm

Evolvia veya hipp daha mi iyi acaba golden goat tan? Golden goatta bir sorun yasamadik ama bunlar daha iyiyse demesem mi acaba

Az önce tuvalete girdim, adet olduğumuzdaki gibi bi pıhtı geçti sanki, sonra peçeteye sildim ufak bi şeffaf kırmızılı sümüksü akıntı. Sabah hastanede açılma falan var mı bi bakalım demişti doktor, sonra dedi ufak alıntılar olabilir, ultrason jeli gelir falan, onlar geldi farkettim ama bu sanki başka.. İnşallah nişan gelmiştir, ya da geliyordur parça parça..

Ayy napıyosunuz acabaa
İnşallaha her şey yolundadır

Ya bu arada ben de hiç hatırlamıyorum, gaz sancısıyla bile karıştırıyorum dedim ya hatta. Ama geldiğinde anlarım herhalde diyorum? Bir de bu karnımızda toplanıyor ya o da kasılma mı sayılıyor artık onu da bilmiyorum

muayeneden sonra bir takım lekelenmeler olur dedi doktor bana da ama olmadı daha :) nişan olabilir tabi kii hadi hayırlısı ama nişan gelmeden de başlayabiliyor ya kendimizi şartlamayalım

Eşim sma almış, golden goat bu akşam idare ederse yarın onu geri ver dedim. Aptamildense sma ya da hipp tercih ederim tabi zoraki durumlarda

Evolvia veya hipp daha mi iyi acaba golden goat tan? Golden goatta bir sorun yasamadik ama bunlar daha iyiyse demesem mi acaba
Ben hipp kullananların yorumlarını okumuştum bebeğim kabız olsu kustu gibi şeyler yazmışlardı. Sonrasında golden goata geçince rahatladık diye belirtmişler. Ben goldan goat kullanıyorum ve sindirim sorunu yaşamadım pek fazla.

Ben de çok merak ediyorum Tatlizarafet ne yaptı acaba geldi mi minnoş..
Bu arada o toplanma, elektriklenme hissi kasılma benim anladığım. NST cihazında hep takip ediyorum, tam o toplanma anlarında sancı değerleri yükseliyor..

Hiç bı mama anne sütünün birebir taklidi olamaz ama en yakını golden goat diye biliyorum ben. Büyük oğlumda çok ciddi araştırmıştım, hem ülkedeki hem yurt dışı uretimlerini mamaların. Evolvia biraz şekerli, hipp ise biraz ağır metaller içeriyor. Şekerli mamalar tabi kilo aldırma konusunda daha başarılı ama ben sindirimi en kolay, anne sütüne en yakın formüle edilmiş olmasına göre tercih etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…