2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aşıklarım ben 19:33 te doğurdum 😍😍😍 minnoş bi kzıım oldu 9 cm e kadar sancıları hafif hafif karışladım ama son yarım saatte 10 ıkınmada doğurdum 😎😎 minik bi kızım oldu 2700 Gr 50 cm 🫠🫠 uzun olacak cartolacak curt olacak derken bezimiz bile kocaman 😂🙈 ağrım sızım yok çok şükür herşey yolunda 🙏 hepimize su gibi doğumlar diliyorum🫶🫶🫶🧿🧿🙏🙏🙏
Bizde heyecanla doğum haberini bekliyorduk burada 🥰 çok sevindim iyi olmanıza Allah analı babalı büyütsün maşallah 🧿 🥰

De mi ya grubun çoğu sezaryen normal olanlarda hep 2. 3. 4 . Doğumları 😂 kimse normal doğuramayacak gibi Umutlarım tükeniyor artık
Haha valla bnm ilkim ikiz olma durumu olmasaydı hrlde normal dogururdm çatır çatır ya bende o enerji var akışına bırakmak lazım sanki adı üstünde normal akış doğum vajinal olanı durduk yere kesilmek kim ister🙈😍🤭

Elisa hoş geliyor kulağa. Aylin de güzel aslında ama elisa nın yanına daha Türkçe bir isim eklesen Elisa Duru gibi mesela hoş olabilir. Ama isim çok sıkıntı bence sen içine ne siniyorsa öyle yap kimseyi memnun edemezsin 😄
Bnm kızım Erva Duru oglumda babası koydu Muhammed EFE istedi bende itiraz etmedim bizim aile hep e harfli eşim Emrah ben Esra fln 🤭😇 e lerden gittik

Aşıklarım ben 19:33 te doğurdum 😍😍😍 minnoş bi kzıım oldu 9 cm e kadar sancıları hafif hafif karışladım ama son yarım saatte 10 ıkınmada doğurdum 😎😎 minik bi kızım oldu 2700 Gr 50 cm 🫠🫠 uzun olacak cartolacak curt olacak derken bezimiz bile kocaman 😂🙈 ağrım sızım yok çok şükür herşey yolunda 🙏 hepimize su gibi doğumlar diliyorum🫶🫶🫶🧿🧿🙏🙏🙏
Ammmannn sancılarit takip ettin derken doğru tespit etmişsin 1 gün evelden geliyor demekki cnm helal sana maşallah Rabbim güle güle büyütmek nasip etsin mutlulukla sağlıkla inşallah 🤲😍 darısı başımıza

Kaç haftalık doğmuş oldu cnm

Eşim risk istemiyor 😁 Evet kesinlikle kısmet belki de haftaya kontrole gidene kadar doğum gerçekleşecek. Teşekkür ederim düşüneceğim 😊
Normalde neden risk olsun cnm bebeğin baş gelişse herşey yolunda gider inşallah ztn kanala girmedikce bebek normal doğum olmazki sancın olmaz doğum gerçekleşmez bebek doğmak için kendini zorlaynca sancı ağrı baslio illaki risk varsa direk sezeryana alırlar ztn

Kızlar ben anlamadım ya sancılarım gitti, hastaneye gittik nst de çıktı 3 kere sancı düzenli aralıklarla ama açıklık yeterli değilmiş eve geldik bayadır sancım yok, böyle bi şey neden olur ya çok saçma değil mi ay delireceğim ben uyuyorum ya😂
Yarına hazır ol madem gelmek üzereyim diyordur dinlen uyu😂😍🤭

Maşallah Allah analı babalı büyütsün 🤲🏼🤲🏼🤲🏼🧿🧿🧿

Maaşallah canım size, hayırlı olsun, gözünüz aydın. 🥰

Selam kızlar. Bişi sormak istiyorum size. Suan 23+4 deyim. Sabah hızlı ani kalkıp hareket ettim işe gitmek ıcın sonrasında birden sağ gözümde ışık çakması gibi mi parlaması gibi mi nasıl tam tarif edecegimi tam anlatamıyorum bişi oldu. O sırada tansiyonumu ölçmedim. Sonra 3-4 dk uzandım gectı. Akşam da yattıktan sonra hızlıca kalktım yine wc gitmek ıcın yine bu sefer sol gözümde görme sorunu yasadım ışık parlaması gibi bişi oldu rahatsız ediciydi yani. Tansiyon ölçtüm normalde 6,5-7 ye 9,50-10 gibi cıkardı hep 8,4 e 11,5 cıktı. Acaba onla alakalı mı oldı bilmiyorum siz de oldu mu bu tar bir durum. Hamileliğim basımdan beri de ilk kez basım agrıyor cok yogun sekılde gözlerimdeki skkkntı gectıgı zamandan beri. Tansiyon mu etkiledi acaba

Hoşgemişş güzel kızımızzzz, hayırla sağlıklaaa 🙏🧿💐🤩

Ay maşallah sizem,darısı bizim başımıza 🙏🏻🙏🏻

Biz de Nil ve Defne arasında kaldık. Ne dersiniz canlar hangisi daha güzel sizce 🥹
Bence ikisi de çok güzel. Kızınızı görünce de karar verebilirsiniz aslında. Ben de Elayı eşim istediği için değiştirmem ama Deniz yerine bu isimlerden birini koyabilirim.
Selam kızlar. Bişi sormak istiyorum size. Suan 23+4 deyim. Sabah hızlı ani kalkıp hareket ettim işe gitmek ıcın sonrasında birden sağ gözümde ışık çakması gibi mi parlaması gibi mi nasıl tam tarif edecegimi tam anlatamıyorum bişi oldu. O sırada tansiyonumu ölçmedim. Sonra 3-4 dk uzandım gectı. Akşam da yattıktan sonra hızlıca kalktım yine wc gitmek ıcın yine bu sefer sol gözümde görme sorunu yasadım ışık parlaması gibi bişi oldu rahatsız ediciydi yani. Tansiyon ölçtüm normalde 6,5-7 ye 9,50-10 gibi cıkardı hep 8,4 e 11,5 cıktı. Acaba onla alakalı mı oldı bilmiyorum siz de oldu mu bu tar bir durum. Hamileliğim basımdan beri de ilk kez basım agrıyor cok yogun sekılde gözlerimdeki skkkntı gectıgı zamandan beri. Tansiyon mu etkiledi acaba
ben gebeliği süresince zaman zaman tansiyon sorunu yaşamış hatta hastanede dahi bu nedenle kalmış biriyim. Bana ışık çakması vs olduğunda ya da yoğun baş ağrısı olduğunda hastaneye gelin demişlerdi. Ama benim tansiyonum 15leri görebiliyordu. Kötü bir şey yoktur sizde bence. Yine de kafanızda soru işareti olduğunda hastaneye gidin bence. Burda hiç birimiz sizi yönlendirecek tıbbi bilgiye sahip değiliz. En net bilgiyi doktorlar verebilir. Tansiyon konusunda beni doktorum çok kez uyardığı için böyle söylüyorum.

Hayırlı olsun kuzum çok sevindim senin adına maşallah ne kadar güzel geçmiş doğumun 😘 kızınla sen başardın darısı bizim başımıza 🥰

Haha valla bnm ilkim ikiz olma durumu olmasaydı hrlde normal dogururdm çatır çatır ya bende o enerji var akışına bırakmak lazım sanki adı üstünde normal akış doğum vajinal olanı durduk yere kesilmek kim ister🙈😍
Aynen öyle bebek ne zaman isterse o zaman gelsin diyoruz ama onun da pek gelesi yok 😂

Yine gecenin bi yarısı uyandım kızlar naptı diye bakayım dedim ezomanya ezomanya doğurmuş 😍🎈🎉Çok şükür geldi sonunda bebiş. İkinizin de sağlıklı olmasına çok sevindim. Beklenen ilk normal doğum hikayemiz de en pozitifinden geldi böylece darısı başımıza artık 😀🙏🏻
fry90 fry90 Sen de doğum yapmışsın canım tebrik ederim. Sağlıkla büyüsün bebeğin. İnşallah ayakların da iyileşir hemen doktorlar mutlaka çözecektir 🥰
S Sariucurtma bebek zamanında gelmezse diye diye senin de kafana takılmışım çok güldürdün beni 🤣 Eninde sonunda doğurcam ama hala sancı mancı yok bende. Dün hunharca squat yürüyüş falan yaptım. Eşim göbeğin aşağı iniyor diyor ama başka da bişey yok elimde umut olacak 🤣
Tatlizarafet Tatlizarafet Aylin çok hoşuma gitti. Çok zarif duruyor💕 Elisa da güzel ama yeni çıkan isimlere ben pek ısınamıyorum nedense☺️
P pelinpelincik Ben de avukatım canım. 32den sonra çalışamaz aldım direkt. Bizde çok önemi yok diye biliyorum. Cmk dosyalarıma falan mazeret göndermek için aldım açıkçası. Şubatı da kapsayacak şekilde onlara toplu mazeret olarak gönderdim. Sonradan doğum telaşı içinde unutulup da sıkıntı olmasın diye. Kendi duruşmalarıma girmeye hala da devam ediyorum. Kimse de 37den sonra niye geldin demiyor haliyle ☺️

Arkadaşlar merhaba dün sezeryanla doğum yaptım kızıma kavuştum ama ayaklarım çok berbat durumda o kadar şişti ki patlayacak sanki ne yapabilirim bilgisi olan var mı
Benimde öyleydi hamileliğim 1 gr ödemim yoktu sezeryan sonra 10 gün o bacak ayak şişliiini çektim bol bol su iç ayaklarını havada tutmaya çalış 1 hafta 10 güne geçiyor ben arabaya binememiştim bacağımın şişliğinden

X