2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ahahaha darısı başına aşkom o zaman bende bu belirtiler var diye yatıyorum doğurmamış olarak kalkıyorum hangisi daha acı bilemedim
yani seninki de daha tuhaf her sancı da kasılma da kesin doğuruyorum falan diyosundur farklı bişey yaşadığında hemen kendini hazırlıyon doğuma ama yine bişey çıkmıyor

migie 0-4 Ay Bebek Dış Kundak Uyku Tulumu Kıvırcık Wellsoft Peluş Indigo Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben burdan aldım 0-4 benim minik 52 cm daha ayklarının kesiştiği yere geliyor yani yaza kadar çok rahat götürür ben tekirdağdayım burası da ayazı eskişehir gibi fena oluyor şapkadan ayak ucuna 65 cm ölçtüm şimdi

Şubatta mı 10 gündür havalar 15-17 derece burda kış yok ki. Bugün yağmurlu yine 14 derece sıcaklık. Benim büyüdüğüm yer kışın -25 oluyordu yazın 55-60 derece sıcaklık oluyordu. Ben hiç hasta olduğumu hatırlamıyorum çocukken. Ama şimdi çocuklar hep hasta birbirine mikrop taşıyorlar. Oğlum daha 2 hafta önce hastaydı iyileşti tekrar başladı.çok üzücü

Biri battaniye diğeri kundak. Aslında Şubat Mart buralar da soğuk oluyor ben de tam o yüzden kullanamamistim, yani bana korunaklı gelmemişti. Bu bebeğim için de mont aldım o yüzden, çünkü evden arabaya kadar kundakla ya da astronotla götürsem de arabanın içinde isinana kadar pusete oturtamiyorsun çünkü terliyor, araba ısınınca da çıkaracaksın pusete koyacaksın zahmetli. Montlar daha kullanışlı geliyor bana, pusetteyken bebeği hiç çözmeden üstünden çıkarabiliyorsun. Diğer türlü ya kucakta tasiyacaksin ki çok tehlikeli ya da o şekilde pusete oturtacaksin terleyecek. Aralık doğumlu oğlum tam kış bebesiydi, biz en rahat kalın peluş montla kişi gecirmistik. Zaten çok sık çıkmadık yenidoğanken sadece Dr kontrolüne gittik, ama 2. Aydan itibaren Şubat Mart gibi ara ara gezmeye gidiyorduk. 3-6 aylık mont aldım buna da

Ben ebebekten pofuduk bir kundak aldım. Ona sarmayı düşünüyorum dışarı çıkarken.

Ben de lohusa takımı almadım. Aldığım her şeyin sonra kullanabileceğim şeyler olmasına dikkat ettim. Özel bibhevesin yoksa bence çok gereksiz. Zaten sık sık süt alacak, bebek kusacak, değiştirmek gerekecek.

Bundan aldım ben çok sıcak tutuyor. Arabaya binince yan düğmelerini açıp müslin örtüyorum üzerine. Çok rahat.
Benim de bundan var . Eşimin kuzeni verdi çok az kullanılmış . Yıkadım ,kuruttum hastane çantasına koydum . Sen işe yarıyor diyorsan çok sevindim

Son düzenleme:
Benim de bundan var . Eşimin kuzeni verdi çok az kullanılmış . Yıkadım ,kuruttum hastane çantasına koydum inşallah sen işe yarıyor diyorsan çok sevindim
Çok kalın içi yünlü gayet sıcak tutuyor. Ve ben gerçekten açılıp kapanması kolay oluşundan çok memnun kaldım. Hastaneye gittik mesela sıcacık bilirsiniz hemen açtım düğmeleri üstünü açtım 10 sn inşallah senin de işine yarar.

Kizlar ,benim üst karnım sert. Göbek deliği ve çevresi yumuşak özellikle altı kontrol ediyorum . Deliğin üst kısmı sert daha doğrusu .Umarım anlatabilmisimdir .Bebek olduğunu düşünüyorum ama kasılma bu mu acaba ? Ben anlamıyor muyum ?
Ağrım ,sızım yok . Sadece çok yürüyünce belim ağrıyor . Dinlenince geçiyor . Bel fitigim da var ona yoruyorum . Yarın kontrolüm vardi perşembeye ertelendi . Doktora da soracağım ama size de bir yazmak istedim

Bende işe yarar diye düşünüyorum inşallah . Ekstra kalın birşey almadım çünkü . Çok tşk ederim...

Kasılma geldiğinde anlarsın aslında, bı de üstü değil de daha çok karnın alt tarafında oluyor kasılma, üstte yaşayan vardır belki ama ben hiç yaşamadım. Uzun süren bişey değil 15-20 saniye filan sanki kasların kasılmış gibi oluyor, bazen hafif acı veriyor. Özellikle idrara sıkışınca çok oluyor bende geceleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…