Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benim doktorum 16 haftadan beri bebek büyük diyor ssvd deneyecegim için de bebegin cok kilolu olmaması oneml sürekli dikkat et dikkat et yemene içmene diyor. Kızım da 39+4 te 4 kg dogmuştu mesela kıza göre baya iyi bir kilo . Bir de erkekler daha iri oluyormuş zaten onden de gidiyor ondan net konuşabiliyor. Ama dogum haftası bence bebeğin kilosuyla ilgili diil ya zayıf da olsa bazı bebekler 37 38de gelmeyi tercih edebiliyor.
2 hafta sonra kontrole gittiğimde sorarım hocam dogum kilosunu nasıl hesaplıyorsunuz diye yazarım burda 😊
ben de sezaryan sonrasi normal doguma sicaktim ama dusuk plesanta ve makat gelislli bebekle artik imkansiza yakin.

Anam bana şu taytı almış, aşırı rahat bir de pamuklu. L beden doğuma kadar olur bana, baya konuşmuştuk haberiniz olsun. Ama pek kalın değil, ben kalın giyemediğim için sıkıntı olmaz ama üşüyen analar varsa bunu 1-2 ay, sonra termallere geçebilir
bu hafta sonu ben de aldım bundan yapısı çok güzel gerçekten hiç sıkmadı. güle güle giy, giyelim 😊
Bir de işe giderken giymek için yırtmaçlı ispanyol paça bir pantolon aldım o da çok rahat. Pamuklu değil tabi ki ama gömleklerle şık oluyor. Pantolon - LC WAIKIKI - 449,99 TL

🥰🥰Yani şu görüntünün benle alakası yok ve eşime çok benziyor ama doğduktan sonra değişir mi ne kadar değişir bilemiyorum 😂 Ablasının kızı da aynı ablasına benziyor bu arada babayla sıfır alaka. Bu ailenin genler baskın anacım 😂
Ajahhddjjd ya ilk ultrasonda aynı bendi, aynı ama. Doktor da öyle dedi, 5 gün sonra detaylıya gittik perinotolog bile eşime bakıp bakıp maşallah ikizin geliyor dedi bok 😂 adam kıskançlığından 5 günde kendine çevirdi güzeller güzeli kızımı sjfksksk

bu hafta sonu ben de aldım bundan yapısı çok güzel gerçekten hiç sıkmadı. güle güle giy, giyelim 😊
Bir de işe giderken giymek için yırtmaçlı ispanyol paça bir pantolon aldım o da çok rahat. Pamuklu değil tabi ki ama gömleklerle şık oluyor. Pantolon - LC WAIKIKI - 449,99 TL
İspanyol paça istiyordum ben de çok teşekkür ettim. Doğumdan sonra da kullanılır mı sence?

Ajahhddjjd ya ilk ultrasonda aynı bendi, aynı ama. Doktor da öyle dedi, 5 gün sonra detaylıya gittik perinotolog bile eşime bakıp bakıp maşallah ikizin geliyor dedi bok 😂 adam kıskançlığından 5 günde kendine çevirdi güzeller güzeli kızımı sjfksksk
Ahaahahh kumral yaaaa 😂 Ben hiçbir ultrasonda bana benzeyen bir vibe almadım maalesef. Doktor da geçen Küçük E’yi doğuruyorsun hahahahhaha falan yaptı eşim bir yandan o bir yandan gülüştüler falan 😂 İyi be iyi napalım yani dedim kalktım 🤣🤣
Erkek olursa ona benzesin istiyordum ama ya bebekliği falan da gayet güzel baktım da 😂

Buyrunuz efendim tosbiğimizin güncel hali 🥰 Yüzünün bir bölümünde ayağının olması da nazarlık olsun 🧿
Tüm zorluğu benim çekmeme karşın tıpatıp babasına benzemesine hiç bozulmadım ki ☺️🥹
Yine de güzel kızlar eklesin 😂😂
Ayy ne güzel cıkmıs masallah😍benım kız o kadar kımıldak ki eli kolu durmuyor güzel fotoğrafı yok😂

Ayy ne güzel cıkmıs masallah😍benım kız o kadar kımıldak ki eli kolu durmuyor güzel fotoğrafı yok😂
🥰🙏 Ahahahahah 😂 İşte video alın onun için videodan ekran görüntüsü alırsınız. Biz de öyle yapıyoruz uzun süre aynı görüntüde durmuyor yoksa 😂

İspanyol paça istiyordum ben de çok teşekkür ettim. Doğumdan sonra da kullanılır mı sence?
Evet maternity bir ürün ama karın panelli olmadığı için doğumdan sonra da kullanırım diye düşünerek aldım. Ben 165 boy 65 kg ile sonuna kadar giymek için 40 beden aldım ama 38 de olabilirdi esneyen bir yapısı var. Diğer taytta M aldım mesela, bence 40 beden sana da olur.

E bu da mantıklı. Deneyimli analar bizi aydınlatsın yav, sen ne aldın?
Canım ben deneyimli bir ana değilim ama köpüklü file aldım hep bunu tavsiye etti çevremdekiler içinde yumuşak köpükler var minik minik

Eklentiler

• IMG_4177.png
    IMG_4177.png
    180,6 KB · Görüntüleme: 14
Ya ben bu ulstrasondakı fotoğrafları konseye benzetemıyorum sanki tüm bebekler bırbırıne benziyor 😂😂
Yani şimdi görüntünün geri alınabildiği bir platform olsa eşimin fotosunu paylaşırdım da öyle bir yer değil işte 😂 Anne karnında nasıl bu kadar benzer hayret edersiniz 😂

Ben de çok yavaşım ☺️ normalde de yavaşım da hamilelikle beraber x2 oldu☺️ ay ne yapalım ya nasıl olsa yardım eden yok kendi kendimize yapıyoruz yavaş olsun ne yapalım. Canımız sağ olsun. Bizde de çoğu şeyi eşim yaptı ister istemez öyle oluyor çünkü kutular hep ağır o benim önüme kadar getiriyor ben açıyorum yerleştiriyorum. Daha da işimiz var. Geçen hafta izin almıştım. Kullanacak iznin var mı. İşten sonra bir iki saat çalışmayla zor olur çünkü. İzin alınca dinlene dinlene daha çok iş yapıyor insan
Geçen hafta raporluydum ama tadilat bitmemişti, doğru düzgün iş yapamadık. İznim var ama ekim sonu ve kasım da kullanmak istiyorum. Daha yavaşlayacağım için. Evet canım akşamları bir iki saatle hiç iş üremiyor. Eve geçmemiz baya zaman alacak sanırım. Allah yardımcımız olsun kuzum

Ahaahahh kumral yaaaa 😂 Ben hiçbir ultrasonda bana benzeyen bir vibe almadım maalesef. Doktor da geçen Küçük E’yi doğuruyorsun hahahahhaha falan yaptı eşim bir yandan o bir yandan gülüştüler falan 😂 İyi be iyi napalım yani dedim kalktım 🤣🤣
Erkek olursa ona benzesin istiyordum ama ya bebekliği falan da gayet güzel baktım da 😂
Babasına benziyor diyince baya bozuldum, diyor ki adamı almışsın bi de çocuk yapmışsın beğenmiyosun sjfksksk haklı….

X