Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ooooo biz girmeyeli göbüşler paylaşılmışşşş bebişler paylaşılmışşşş 😇 Benim güzel Aralık annelerim şov yapmış adeta 😍😍

Kiloda da değişiklikler olabiliyor zaten ya ama genel olarak ağırlığı hesapliyo onlar. Boy da bebek büyüdükçe ölçüm zorlaşıyor ama onlar bı oranla ölçüyor ve yine ortalama bişey söyleyebiliyolar.tabiki dümdüz yatmıyor şuan bebekler büyüdukce ölçümde biraz zor olur benim hatırladığım kadaryla uyluk kemigini biseyle çarpıp o şekilde bı cm ulaşıyorlar ortalama dogru çıkıyor o da
Bize hiç söylemediler yaaa ben de o şekilde bir hesaplama yöntemi var diye biliyorum ama doktorumuz bu konuda bilgi vermeyi sevmiyor galiba. Biraz iri diyor o kadar 😂 Ya valla iri falan olursa da kocamın ailesinden arkadaşlar biz iri bir aile değiliz hiç olmadık. Çok yiyen de onlar şişman olan da onlar 😂😂😂

Genelde soylemıyorda ben soruyorum😅😅boy ölçülmüyor sanırsam kemık uzunluğunu ölçülüyor oradan da tahmıne söyleniyor yoksa kılosu da kesın degıldır ki ulstrasonda FL yazan kısmı 7 ile çarpınca ortalama boyu çıkıyor
Yapıcam kuzum 😍

Ya şu banyo meselesinde tam olarak ne almam gerektiğini kestiremedim ben bir türlü. Düz file alıyor herkes ama doğum eğitimlerinde hemşireler filenin üstünde bebe üşüyor, müsline sarın yıkayın dediler annem de sabun gibi kayar o bebe file al dedi bugün sjfksjdkd bir de şu tarz aparatları daha kullanışlı bulanlar da var. Deneyimli analar bizi bi aydınlatsa süper olur ☝️🖤

Buyrunuz efendim tosbiğimizin güncel hali 🥰 Yüzünün bir bölümünde ayağının olması da nazarlık olsun 🧿
Tüm zorluğu benim çekmeme karşın tıpatıp babasına benzemesine hiç bozulmadım ki ☺️🥹
Yine de güzel kızlar eklesin 😂😂

Eklentiler

• IMG_3915.png
    IMG_3915.png
    307,8 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3916.png
    IMG_3916.png
    319,2 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_3918.png
    IMG_3918.png
    323,5 KB · Görüntüleme: 37
Buyrunuz efendim tosbiğimizin güncel hali 🥰 Yüzünün bir bölümünde ayağının olması da nazarlık olsun 🧿
Tüm zorluğu benim çekmeme karşın tıpatıp babasına benzemesine hiç bozulmadım ki ☺️🥹
Yine de güzel kızlar eklesin 😂😂
Oyyy ne güzel pozlar vermiş ya benimkinin yandan yüzünü zor gördük ayağıyla kapatmıştı tamamen göremedim hiç. İlk erkek bebeler annelerine benziyor genelde ya, kızlar babalarına ama 😂🖤

Ya şu banyo meselesinde tam olarak ne almam gerektiğini kestiremedim ben bir türlü. Düz file alıyor herkes ama doğum eğitimlerinde hemşireler filenin üstünde bebe üşüyor, müsline sarın yıkayın dediler annem de sabun gibi kayar o bebe file al dedi bugün sjfksjdkd bir de şu tarz aparatları daha kullanışlı bulanlar da var. Deneyimli analar bizi bi aydınlatsa süper olur ☝️🖤
Ya sanki onlarca sayfa önce biri bebenin vücudunda delik delik iz görünce bunu kullanasınız gelmiyor demişti

Oyyy ne güzel pozlar vermiş ya benimkinin yandan yüzünü zor gördük ayağıyla kapatmıştı tamamen göremedim hiç. İlk erkek bebeler annelerine benziyor genelde ya, kızlar babalarına ama 😂🖤
🥰🥰Yani şu görüntünün benle alakası yok ve eşime çok benziyor ama doğduktan sonra değişir mi ne kadar değişir bilemiyorum 😂 Ablasının kızı da aynı ablasına benziyor bu arada babayla sıfır alaka. Bu ailenin genler baskın anacım 😂

Kız bu neeeeee 🧡🧿 maşallah🥹
Bizim doktor mu iyi yakalıyor çocuk mu iyi poz veriyor bilemedim ama her gitmemize güzel bir şeyler alıyoruz genelde 😂
Bir de bak şey yapın eşiniz ekranı video alsın, tabi yüzünü gösterdiği anlarda. Sonra içinden ekran görüntüsü alırsınız hiçbir şey çıkmazsa 😊

Bizim doktor mu iyi yakalıyor çocuk mu iyi poz veriyor bilemedim ama her gitmemize güzel bir şeyler alıyoruz genelde 😂
Bir de bak şey yapın eşiniz ekranı video alsın, tabi yüzünü gösterdiği anlarda. Sonra içinden ekran görüntüsü alırsınız hiçbir şey çıkmazsa 😊
Benimki doktorun dediğini bile duymuyo ki şapşal şapşal ekrana bakıyo, cinsiyeti öğrendiğimizde onun öğrenmesi 1.5 dk gecikmeli oldu mfmf

Benimki doktorun dediğini bile duymuyo ki şapşal şapşal ekrana bakıyo, cinsiyeti öğrendiğimizde onun öğrenmesi 1.5 dk gecikmeli oldu mfmf
Ahahahahhaha evet zaten girerken ne tembihlersen tembihle girince bir donma yaşıyorlar 😅 O an hemen ismiyle bi seslenip hadi video al ekranı hadi falan demek gerekiyor 🤣

X