2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Tabi bunlar yalancı sancı ama doğum sancısının yalancısıymis, ben ilkinde sadece kasılmalar yasamistim bu sancıları hiç yaşamamıştım, hic sancı bile yasamadigim için sezaryenden sonra sütüm ekstra zor gelmişti. Yalancı sancılar ve özellikle doğum esnasındaki sancılar süt üretimini tetikliyor diye duymuştum, o yüzden bu sefer bunları yaşıyor olmama seviniyorum ☺️ epeydir bu adet sancisina benzer sancılar oluyordu bende ama dakikalık bir iki kez girip cikiyordu. İlk defa dün gece gerçek doğumun provasını yaptık sancilarla.
Şimdi tüm yazılanları okudum . Tüm gün dışardaydim. Nstye girdin sanırım biraz önce. Umarım iyisinizdir ikinizde 🙏

Bu son zamanların korkusu hiç geçmiyor, hep birşey mi olacak korkusu yaşıyorum bende.Saglıcakla doğumlarımızı yapsaydık inşallah 🙏 2 gündür hafif adet sancısı yaşadım Bugün de sadece belimde ağrı var , birde Benim bebiş ters mecbur Sezeryan olacak , yarın doktoruma gideceğim artık beklemek istemiyorum bir iki güne doğum yaparım inşallah
Hayırlısı olsun canım bikaç güne bebiş geliyor o zaman. Sağlıkla gelsin inşallah🥰🙏🏻 Ay ben de inat ettim normal doğurcam diye. Gerek var mıydı bu kadar strese bilmiyorum. Hiç sancı hissetmiyorum bu korkutuyor beni. Kızlar baya sancı yaşıyorlar bugünlerde. Bende tık yok. Neyse geri dönüş yok doğurcam bi şekilde 🤣

Şimdi tüm yazılanları okudum . Tüm gün dışardaydim. Nstye girdin sanırım biraz önce. Umarım iyisinizdir ikinizde 🙏
Çıktım nst den, 60 ve 80 aralığında iki tane sancım çıktı diğerleri 30-40larda. Düzenli değil şimdilik, bebeğin kalp atışları da iyi şükür. Siklasirsa doktorunuza haber verin dediler.

Hayırlısı olsun canım bikaç güne bebiş geliyor o zaman. Sağlıkla gelsin inşallah🥰🙏🏻 Ay ben de inat ettim normal doğurcam diye. Gerek var mıydı bu kadar strese bilmiyorum. Hiç sancı hissetmiyorum bu korkutuyor beni. Kızlar baya sancı yaşıyorlar bugünlerde. Bende tık yok. Neyse geri dönüş yok doğurcam bi şekilde 🤣
İlkinde bende de hiç olmamıştı, o yüzden ilk kez hamilelik yaşıyor gibiyim şuan 😁

Baya yüksekmiş sancıların. Doktoruna haber verdin mi yarını mı bekleyeceksin
Bu gece artarsa aricam, ama dinlenince azaldı, çok sık degilmis sancılarım, sadece uzun sürdüğü için sanırım fazla hissediyorum. Yarım saatten fazla kaldım kayda değer iki sancı çıktı, onların da aralıkları fazla

Doğuramazsam diye panik oldum ya. Yarın kontrolüm var bakalım soracağım doktora. Suniden çok korkuyorum ama kendi sancım da çalışmıyor belli ki🤦‍♀️
Çok az sancı ile 8 cm açıklığa ulaşan arkadaşım var. Yalancı sancı hissetmek doğumu kolaylaştırıyor mu bilmiyorum ama bebek kanala girince yolunu buluyor merak etme. Suni sancı nasıl bişey hiç tecrubem yok, alanlar normal sancidan farkı olmadığını söylüyor, sadece düzenli sancı gelmesini sağlıyormuş. Sancılar düzensiz olunca doğum gerçekleşmiyor çünkü. Yoksa şimdiye bu düzensiz kasilmalarla bir çoğumuzun doğurması lazımdı. Suni bu sancıları düzene sokuyor diye anladım ben

Merhaba kızlar Şubat annelerinden geliyorum aranızda erken dogum yapan var mı 30.haftada sancilarm başladı hastanede yattım ciger gelistirici vs oldu 32 .haftaya geldim şuan

Daha vaktimiz var canım 40 a kadar hiç merak etme, illaki gelecektir sancılar.Aslında bebiş ters olmasaydı bende normali denemek istiyordum şimdi mecburi oldu.Sende saglıklıca doğuracaksın inşallah 🙏🥰

Çok az sancı ile 8 cm açıklığa ulaşan arkadaşım var. Yalancı sancı hissetmek doğumu kolaylaştırıyor mu bilmiyorum ama bebek kanala girince yolunu buluyor merak etme. Suni sancı nasıl bişey hiç tecrubem yok, alanlar normal sancidan farkı olmadığını söylüyor, sadece düzenli sancı gelmesini sağlıyormuş. Sancılar düzensiz olunca doğum gerçekleşmiyor çünkü. Yoksa şimdiye bu düzensiz kasilmalarla bir çoğumuzun doğurması lazımdı. Suni bu sancıları düzene sokuyor diye anladım ben
Aynen öyleymiş bir eşik değer var onu aşmaya yardımcı oluyor, eğer zaten vücut yeterli hormonu üretiyorsa Allah yürü ya kulum diyor, üretemiyorsa suni ile o ritim sağlanıyormuş

Instagram üzerinden ücretsiz sadece etiketleme yaparak doğuma hazırlık ve doğum sancılarıyla baş etme eğitimine katılmıştım online bana çok faydası oldu,en azından beni rahatlattı.
Burada Instagram linki vs paylaşılıyor mu bilmiyorum ama Ocak ayında yeniden yapacağını paylaşmış isteyenlerle o gönderinin linkini paylaşabilirim

Hanımlar, öncelikle şu an hamile olan arkadaşlara sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almanızı dilerim🙏 yumurtlamanın en geç kaçıncı günü kaset testte pozitif gördünüz ve yumurtlama testi kullandıysanız iki kere yumurtlama göreniniz oldu mu cevaplayabilirseniz çok sevinirim🤗

Instagram üzerinden ücretsiz sadece etiketleme yaparak doğuma hazırlık ve doğum sancılarıyla baş etme eğitimine katılmıştım online bana çok faydası oldu,en azından beni rahatlattı.
Burada Instagram linki vs paylaşılıyor mu bilmiyorum ama Ocak ayında yeniden yapacağını paylaşmış isteyenlerle o gönderinin linkini paylaşabilirim
Burada paylasabilirsin diye düşünüyorum . Ben dahil bir çok kişi ilgilenecektir. Çok tşkler ...

Kaçıncı haftandasin şu an ? Daha zamanı vardır belki diye düşünüyorum .

Burada paylasabilirsin diye düşünüyorum . Ben dahil bir çok kişi ilgilenecektir. Çok tşkler ...

Gönderinin linki bu, ilk olarak doğuma hazırlık eğitimi olmuştu ardından doğum ağrısıyla işbirliği . Ben ikisini de beğendim, faydalandım 🙂 hastaneye gidip eğitime katılmak denk getirmek zor oluyor

X