2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bence kabul ederler ya, sancın falan mı var canım?
Ayırt edemiyorum ki, ben ilkini sezaryen oldum ya hiç doğum sancısı çekmedim nasıl bişey olduğunu anlayamiyorum, yalancı da olabilir, bı nst çektirip anlayalım dedik, ona göre doktoruma haber vericektim. Şuan mesela iyiyim, biseyler yiyorum ama bı bakıyorum yurutemeyecek gibi oluyorum. Tam olarak düzenli bişey değil ama dün geceden beri yorucu bı ağrım var

Şimdi hepimiz duygusal bir dönemdeyiz ya kimseyi kırmamak üzmemek için yani. Haklısın herkes kaderini kısmetini yaşar. İnşallah grubumuzdaki tüm kızlar sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız. Senin ilk sezeryanının üzerinden kaç yıl geçti? Yani ilkim sezeryan olsaydı ben de risk almaz tekrar sezeryan olurdum.
8 yıl geçti benim. Uzun diye acaba demiştim ama doktor yanasmayınca macera yaşamak istemedim.

Ayırt edemiyorum ki, ben ilkini sezaryen oldum ya hiç doğum sancısı çekmedim nasıl bişey olduğunu anlayamiyorum, yalancı da olabilir, bı nst çektirip anlayalım dedik, ona göre doktoruma haber vericektim. Şuan mesela iyiyim, biseyler yiyorum ama bı bakıyorum yurutemeyecek gibi oluyorum. Tam olarak düzenli bişey değil ama dün geceden beri yorucu bı ağrım var
Allah Allah ya, doğum sancısı belden kasıklara vuruyor bide aynı zamanda karın kasılıyor, çekilircesine belki ayırt edebilirsin o şekilde, ama bi git Anadoluya için rahat eder, geri çevireceklerini zannetmiyorum

Tekirdağ çok konforlu orada yapıyorlar nst günün her saat benim arkaşlar gece gündüz gidiyorlardı kadın doğum acilide var ya
Eger özel hastaneler kabul etmezse oraya gidicem. Gerçi bu gerçek sancı olsa bu saate doğurmuş olmam lazımdı 😁 dün geceden beri süren gerçek doğum sancısı olmaz herhalde

Allah Allah ya, doğum sancısı belden kasıklara vuruyor bide aynı zamanda karın kasılıyor, çekilircesine belki ayırt edebilirsin o şekilde, ama bi git Anadoluya için rahat eder, geri çevireceklerini zannetmiyorum
Aynı anlattigin gibi benim sancılarım da. Belimden başlıyor karnıma yayılıyor, karnım da sertleşip geriliyor. Ama bu kadar zamana doğum sancısı artıp doğumu baslatirdi herhalde.

Bazı yaptıran doktorlar var ssvd ama ücreti çok pahalı. Bir tanıdık sordu 75 k demiş. Muayene ücreti bile 3 bin TL'ydi.
Düşündüm bunu aslında. Ama korktum da. Benim dikişler zaten zor iyileşti. O yüzden çok da peşine düşmedim. Bı sansımı deneyeyim dedim yine de. Doktor da olur falan deseydi cesaretlenirdim o zaman.
Bir de benim zaten tüp bebek.100 bine yakın rahat gitmiştir ilaçlarla beraber. Allah hayırlı sağlıklı, güzel uzun omür versin yavrularımıza. Sezaryenimizi olur otururuz aşağı😊.

Çok geçmiş olsun. İnşallah kolay atlatırsin. Bebeğini de süt korur inşallah. Vitaminleri kullanmaya devam ediyor musun? O da güc verir sana .
Sağol 🙏🏻 Evet canım. Ostella kullanıyordum takviye olarak, doktor imomlatte ye geçirdi süt arttırıyormuş. Onun dışında saçlarım dökülmesin diye ferruma devam ediyorum. Bi de ağrı kesici parol ve antibiyotik var.

X