2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sen bensin kesinlikle ya 🤣 bende de yok hata nst de arada çıkıyor en ufak bi şey hissettigim yok şimdi de inşlh suni sanciya gerek olmaz diye dua ediyorum şimdi de 🤣🤣🤣
Hayırlısı olsun canım bikaç güne bebiş geliyor o zaman. Sağlıkla gelsin inşallah🥰🙏🏻 Ay ben de inat ettim normal doğurcam diye. Gerek var mıydı bu kadar strese bilmiyorum. Hiç sancı hissetmiyorum bu korkutuyor beni. Kızlar baya sancı yaşıyorlar bugünlerde. Bende tık yok. Neyse geri dönüş yok doğurcam bi şekilde 🤣

Cok bilgim yok ama sanırım bu haftalarda normal kabul edilebiliyor. Bir sorun olmamasına sevindim 🙏
Geçen kontrolumde 60 larda çıkmıştı doktor normal demişti, bu sefer de 80 e kadar çıktı en fazla. Bence yine normal ama uzun sürüyor sancı o yüzden beni baya yordu sanırım. Bı gelince dakikalarca devam ediyor. Bu gece de benzer sancılar olursa yarın kendi doktoruma gidicem

Merhaba kızlar Şubat annelerinden geliyorum aranızda erken dogum yapan var mı 30.haftada sancilarm başladı hastanede yattım ciger gelistirici vs oldu 32 .haftaya geldim şuan
Ben yaptım 33 haftalık doğum yaptım ciğer geliştirici vuruldum 3 gün sonra doğum başladı spinal sezaryen oldum.

Geçen kontrolumde 60 larda çıkmıştı doktor normal demişti, bu sefer de 80 e kadar çıktı en fazla. Bence yine normal ama uzun sürüyor sancı o yüzden beni baya yordu sanırım. Bı gelince dakikalarca devam ediyor. Bu gece de benzer sancılar olursa yarın kendi doktoruma gidicem
Umarim bu gece sancısız bir gece olur ve dinlenmiş olursun 🙏

Merhaba kızlar Şubat annelerinden geliyorum aranızda erken dogum yapan var mı 30.haftada sancilarm başladı hastanede yattım ciger gelistirici vs oldu 32 .haftaya geldim şuan
Bende 34-5 de doğurdum kilosu 2500 sancılarla gittim ilk gece durdurmaya çalıştılar ciğer geliştirici oldu 2 doz 2 cm açılma vardı ben doğurmak istedim sancılarım çoktu çünkü 2. Gece suni takıldı sabaha kadar yine açılma olmadı sabah sezeryanla oldu 2 saat küvezde durdu sadece kilosu çok önemli

Canım sancin var mı senin de
Sancım yok, sadece sol kasığım inanılmaz ağrıyot artık. Uykularım bitti resmen. Bi de puppp denilen bi hamilelik alerjisi yüzünden tüm vücudumda döküntüler var kaşınmaktan helak oldum. Doğumla geçecekmiş başka çaresi yokmuş. Bi de aşırı ağırlaştım sanki sona geldik gibi hissediyorum

Instagram üzerinden ücretsiz sadece etiketleme yaparak doğuma hazırlık ve doğum sancılarıyla baş etme eğitimine katılmıştım online bana çok faydası oldu,en azından beni rahatlattı.
Burada Instagram linki vs paylaşılıyor mu bilmiyorum ama Ocak ayında yeniden yapacağını paylaşmış isteyenlerle o gönderinin linkini paylaşabilirim
Ben isterim. 🤗

Sancım yok, sadece sol kasığım inanılmaz ağrıyot artık. Uykularım bitti resmen. Bi de puppp denilen bi hamilelik alerjisi yüzünden tüm vücudumda döküntüler var kaşınmaktan helak oldum. Doğumla geçecekmiş başka çaresi yokmuş. Bi de aşırı ağırlaştım sanki sona geldik gibi hissediyorum
Çok geçmiş olsun canım. Benim de sancım var sık sık kasilmali sancım oluyor. Uykusuzluk ben de aylardir yaşıyor um. Az kaldı Allah hepimizi sağ Salim doğuma erdirsin

Sen bensin kesinlikle ya 🤣 bende de yok hata nst de arada çıkıyor en ufak bi şey hissettigim yok şimdi de inşlh suni sanciya gerek olmaz diye dua ediyorum şimdi de 🤣🤣🤣
Aynen o haldeyim ben de. Suni sancı daha korkunç geliyor. Çünkü kendi sancımı evde çekebilirim ama sunide hastanede olmak gerekiyor saatlerce. Orada da millet bağırıp çağıracak iyice korkup paniklerim diye korkuyorum. Umarım gerek kalmaz da kolay geçer🙏🏻 Burada ilk doğum normal yapacak üç kişiyiz galiba. İlk hangimiz olacak bakalım ☺️

Aynen o haldeyim ben de. Suni sancı daha korkunç geliyor. Çünkü kendi sancımı evde çekebilirim ama sunide hastanede olmak gerekiyor saatlerce. Orada da millet bağırıp çağıracak iyice korkup paniklerim diye korkuyorum. Umarım gerek kalmaz da kolay geçer🙏🏻 Burada ilk doğum normal yapacak üç kişiyiz galiba. İlk hangimiz olacak bakalım ☺️
Aynen canım Allah yardımcımız olsun hepimizin 🙏

Benimde sanırım yakındır gelmesi. Hiç zorlanmadığım kadar zorlanıyorum ve belimden ara ara sancılar giriyor. İştahım fena kesildi, birkaç gündür sürekli midem bulanıyor. Bence ben yavaştan geliyorum anne ayağını denk al demeye getiriyor benim oğluş 😅🤭
Bende bgn yiyemedim akşam hicbisey corba ve meyve yiyebildm 1 Ocak girdi niye böyle oldum anlamadim daha var 1 ay normalde bnm ama sanki okdr duramayacak gibi bı his oluştu bende akşamları bilhassa fenalık yaşıyorum yerimde oturup yatamaz oldum sancı yok ama gerginlik okdr cokki Allahm hepimize yardım etsin 🥴😣🤲

X