2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Mide bulantıları bende de var 4-5 gündür, bana doğum hep uzak geliyordu ama dün geceden sonra o kadar emin olma dedi oğluşum 😁 doğmasında sakınca yok tercihine saygı duyarım, riskli haftaları geçtik ama sadece doktorun şehir dışından dönmesini beklerse ona minnettar olurum 😅
Kaçıncı haftan cnm senin bnm daha 35 ve ben niye bukdr şişik gerginim blmiyorum 🥴

Geçen kontrolumde 60 larda çıkmıştı doktor normal demişti, bu sefer de 80 e kadar çıktı en fazla. Bence yine normal ama uzun sürüyor sancı o yüzden beni baya yordu sanırım. Bı gelince dakikalarca devam ediyor. Bu gece de benzer sancılar olursa yarın kendi doktoruma gidicem
Geçmiş olsun. Bugün nasılsın?

Kendini yordun mu yada stres yaptın mi cnm, artık sancılar normal bence, doğuma yakın 36 37 civarı 2 kere nst ye girmiştim çıkmıştı sancılar
Son günlerde hiç yormadim kendimi ama bebek doğuma hazırlıyor kendini sanırım. Uykudan uyandıran şiddetli sancılar olunca gerçek mi yalancı mi anlayamadım. Ama gerçek değilmiş şükür. Bu gece olmadı zaten

Kızlar benim de karnım toplanıyor ve sertleşiyor son 2-3 gündür. Bir de biraz biraz ağrı olmaya başladı. Belimde çok yok ama karnımda hafif regl ağrısı gibi ağrı var. Daha erken ama bakalım. 8 Ocak randevum var o zamana kadar sorunsuz devam edersek iyi olacak.

Sancılarım olmadı bu gece. Oğlum çok ateşlendi, influenza sanırım. Onunla ilgilendim gece boyu, bı de bana da geçti sanırım boğaz agrisindan konuşamıyorum şuan. Umarım doğuma kadar iyilesirim
Hay Allah. En azından ASM ye gidip bir önlemini al bence. Ben 10 gündür hastaydım antibiyotik kullandım daha bugün biraz iyiyim. Sen sezeryan olacaksın öksürme hapşurma zorlar seni.

Kızlar benim de karnım toplanıyor ve sertleşiyor son 2-3 gündür. Bir de biraz biraz ağrı olmaya başladı. Belimde çok yok ama karnımda hafif regl ağrısı gibi ağrı var. Daha erken ama bakalım. 8 Ocak randevum var o zamana kadar sorunsuz devam edersek iyi olacak.
Bence sorunsuz devam edecek çünkü sen tecrübeli bir annesin doğum yakın dahi olsa kolaylıkla anlarsın diye düşünüyorum. Ayrıca artık kritik zamanlar bitti sayılır bugün 36+3 olman gerekiyor değil mi biraz daha dursa iyi tabi ama durmazsa da bişey olmaz hiç tedirgin olma 🥰

Bence sorunsuz devam edecek çünkü sen tecrübeli bir annesin doğum yakın dahi olsa kolaylıkla anlarsın diye düşünüyorum. Ayrıca artık kritik zamanlar bitti sayılır bugün 36+3 olman gerekiyor değil mi biraz daha dursa iyi tabi ama durmazsa da bişey olmaz hiç tedirgin olma 🥰
Aynen bir 10 gün geçtikten sonra istediği zaman gelsin. Tecrübeliyim ama aradan 14 yıl geçti. İnsan yine bir tırsıyor. 😀 Artık grup olarak o kritik zamanları geride bıraktık çok şükür.

X