2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bana da en azından 37 ye gelelim dedi. Eğer bebek kendi erken davranmaz da 38+5e gün verdi. Sancılar devam eder açılma olursa o zaman 37 de mecburen sezeryanla doğuracak

Ben de şuan 35+3’üm ve doktorum 37yi görsek sorun olmayacak dedi. Ama sanki her an doğuracakmışım gibi bi his var içimde, ilk doğum sonrası korkularım işte. Ama iyi düşünüyoruz iyi olacak :) şu 2 haftayı sağlıkla atlatalım inşallah. Normalde eğer sorun olmazsa 25i gibi alacağım dedi. 25i de 38+6 veya 39+0 gibi bişe ama bence beklemeyecek bebiş o kadar. Hayırlısı bakalımmm.

Ben de şuan 35+3’üm ve doktorum 37yi görsek sorun olmayacak dedi. Ama sanki her an doğuracakmışım gibi bi his var içimde, ilk doğum sonrası korkularım işte. Ama iyi düşünüyoruz iyi olacak :) şu 2 haftayı sağlıkla atlatalım inşallah. Normalde eğer sorun olmazsa 25i gibi alacağım dedi. 25i de 38+6 veya 39+0 gibi bişe ama bence beklemeyecek bebiş o kadar. Hayırlısı bakalımmm.
Benim de ayın 24ü 39+1 i bekliyoruz çok yakınmışız

Hayırlı olsun canım maşallah. Bebiş nasıl sen nasılsın?
Tesekkur ederim canım benim 🙏
Çok şükür ikimizde iyiyiz. Doğum sonrası 2 gün hiç uyuyamadim yorgunluktan olsa gerek tansiyonum 18/12 ye çıktı dil altı hapı falan verildi 24 saatten fazla emziremedim bebeğe olumsuz etkisi olduğu için. Bugün emmeye başladı mama takviyesi ile devam ediyoruz.
Bugün banyomuda yaptım, toparlanmaya çalışıyoruz. Ama herşey çok güzel ve anlamlı, en güzel yeni yıl hediyesi oldu bize 💜🙏

Canım sancin var mı senin de

X