2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
3 cm açıklıkla çok iyi dayanmışsın gerçekten şapka çıkardım. Ben 35+2 de hastaneye kontrole gittiğimde doktor 3 cm açıklık var diyip yatış yaptı. Serum vs bağlamalarına rağmen 1 saat zor tuttuk ben doğurmam daha erken derken kendimi ameliyathanede buldum doğururken

Ben 34. Haftada bıraktım nidicardı 37+0 oluyorum 00.00 da ve hala doğurmadım çok şükür. Ben hemen doğacağını düşünmüyorum. Şöyle yaparsın en kötü ihtimal, ilacı kestiğinde 1 ocağı atlatana kadar yatak istirahati yap birkaç günlük bişey sadece yapabilirsin. Resmi tatil bitip kendimizi 2 ocağa atınca da kalk gitsin. Rahme bası yapıyorsa en iyi istirahatle önüne geçersin. 37+2 de doğacağına 38 de doğmuş olur. 37 de de doğsa sorun olmaz ama 1 gün bile gelişimi açısından fark atıyor ben olsam bu şekilde yapardım.

Ay ben bunu görmemişim 1 cm açılman mı varmış doğurmak istiyorum diye diye getirdin doğumu vallahi tebrik ederim seni sıradaki doğum haberi senden gelsin o zaman

2 ocak benim de kontrol var cantayi alip gidecem tabi durursa o zamana kadar doktorum gecen kontrol alttan muayene etmek istedi bi sonraki kontrole edin hocam dedim kabul etti muayeneden sonra dogumumun baslayacagina inaniyorum
Kız hatırlıyor musun grubun ilk doğuranı ben olurum büyük ihtimalle demiştin ya da ocağın ilki miydi ama senin haftan çoğumuza göre önde. Allah hayırlısı neyse onu versin

Evet canim bende valla bir iki gune dogururum diye dusunuyordum ama sakin duruyor benim oğluş istirahat halinde olunca tutabildik cok sukur 36+3 um 37 yi gorursem insallah guzel olcak

Evet canim bende valla bir iki gune dogururum diye dusunuyordum ama sakin duruyor benim oğluş istirahat halinde olunca tutabildik cok sukur 36+3 um 37 yi gorursem insallah guzel olcak
Gelmişsin zaten 37 ye çok şükür tamam artık korkma bu bebeler de ben birşey fark ettim, doğanlar aniden belirti vermeden sürpriz diye çıktı geldi, 30 lu haftaların başından beri gelmeye çalışıp hapla ilaçla içerde tuttuklarımız sağ gösterip sol vurdu ve uslu uslu oturmaya devam ediyolar bu z kuşağı gerçekten çok garip

Öncelikle hayırlı olsun umarım sağlıcakla kucağınıza almışsınızdır bebeğinizi bende bugün sancı ile 35+1 acil doğuma girdim suan bebeğim küvezde solunumda sıkıntsı olduğu için sizin bebeğiniz nasıl ?

Geçmiş olsun , inşallah hızlıca toparlar bebeğiniz,sağlıkla kucağınıza alırsınız

3 cm açıklıkla cumadan pazartesiye kadar dayandım ama sancım çok oluyordu nst de 70 şerde çıkıyordu

Oh harika okurken heycanlandim ne güzel işte cnm çatır çatır dogurursun umarım kaç haftaliksin şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…