2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Rahat olun bence çok uzun süre elinizde kalmadıysa sıkıntı olacağını düşünmüyorum kas gevşetici krem ama sürüldüğü yeri rahatlatır bence sadece kafanıza takmayın hiç

En son 3 hafta önce olcmustu diye hatırlıyorum bu hafta olcmedi bile . O zaman uzunluk iyidi .Gerekli görmedim dedi Hamilelik beni zorlamiyor hatta hareket etmese hamile gbi bile hissetmeye bilirim Henüz 34.haftanin içindeyim o yüzden de olabilir tabi :) 40a kadar beklerse çok iyi aslında iyice büyümüş olur gerçi buna çocuk karar veriyor anladığım kadarıyla Ne zaman gelmek isterse o zaman geliyor . Demek istediğini anladım . Hayırlısı diyelim o zaman

38. Hafta iyi diyor doktorum bekledikçe risk artar yeri daralır suyu azalır dedi işime geldi benim de zaten aman dikkat edin bol okuma bol sözlü ayakta yazı falan yazmadım ben hiç zaten inşallah kolayca geçsin süreciniz

Amin canım.Geçmiş olsun şifalar diliyorum.Ben de eğilip kalkamıyorum ev perişan halde.Eşim yardım etmeye çalışıyor o da bir yere kadar.Temizliğe kadın çağıracağım ama hep günleri dolu haftaya attılar.Annem il dışında doğuma gelecek.Eşimin akrabaları var burada onlar da izne ayrıldığımı duyan çaya kahveye gelmek istiyor.

Kızlar kuzenleri gelinleri topladım eve bi giriştik her yerden çamaşır suyu kokusu geliyor mis gibi koltuk yıkama denk geldi oda yolda geliyor bugün ev mislenecek uzun zaman sonra şimdiden içim huzur doldu

Çay kahveden önce evi temizlet sonra mükafat olarak kahve verirsin

Her doktorun görüşü farklı demekki, normal doğumda 40 haftada insanoglu hazır olur oluyor ama bazıları daha erkenci oluyor tabi. Oğlum da 40. Haftaya girince sezaryenle alınmıştı, ama sezaryen olmasa 41. Haftayı görürdük gibime geliyordu. Bu gebeligimde bana kalsa haftaya alın derim

Normal doguma niyetlenen kizceler doktor bana dediki perine masaji yap yirtik vs olmaması için.Youtube dan baktım neymiş diye kız ben bunu hayatta yapamam yaa yapan duyan eden var mı daha önce deneyen filan
Ben henüz araştırmadım ama duymuştum 36.haftadan sonra yapılıyor değil mi ? Ben daha 34.haftanin icindeyim . YouTube ta çok guzel egzersizler var onlara da bakabilirsin.

Kardeşim doğuma kadar kullanmış krem bişey olmaz diye. Hemen yıkamışsın zaten. Merak etme.

Normal doguma niyetlenen kizceler doktor bana dediki perine masaji yap yirtik vs olmaması için.Youtube dan baktım neymiş diye kız ben bunu hayatta yapamam yaa yapan duyan eden var mı daha önce deneyen filan
Kocamıza yaptırırsak bayram ederler ben de baktım yok anam ben de yapamam.

Kızlar duygu durumum berbattı dün. Sürekli ağladım niyeyse. Bugün de hastayım burnum tıkalı başımı kaldıramıyorum gece 2 saat göbeğimin sağ altında sancı oldu ayaktaydım. İliadin kullanan var mı burun spreyi aranızda? Galiba grupta bahsi geçti S Sariucurtma sen kullanacaktın galiba nefes alamıyorum valla. Mesajları okuyorum ama yazamıyorum gözümden durmadan gözyaşı akıyor.

Cook geçmiş olsun Burun sprayi olarak deniz suyuna izin var diye biliyorum ama emin değilim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…