2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Şimdi demetle jessi izliyorum bir veli bir kadın öğretmeni dövmüş hemde okul kurallarına aykırı bi davranışta bulunmasına rağmen müdahalede bulunan bir öğretmeni öğretmende 3 aylık hamileymiş nasıl korkmuş ağlıyordu ya hamileliğim boyunca ilk defa bi şeyden bu kadar etkilendim ve ağladım ilk zamanlarımızı hatırladım korkularımız telaşlarımız ay sancım var şu ağrı normal mi şunu yedim bişey olur mu bunu yaptım bişey olmuş mudur sonrasında hareket az etti noldu hareket çok etti kordon dolanır mı kilo almamış etmemiş nasıl telaş yapıp pinpirikleniyoruz kendi canı ve canının canı olmasının yanı sıra birde 20-30 tane çocuğun sorumluluğu olan bir kadın ve uğradığı hakaret ve saldırıya bak . Ve duyuyorum ki adam serbest bırakılmış ay daha da sinirlendim canım öğretmenler ya grubumuzda da bir sürü öğretmenimiz var ayağınıza taş değmesin

Dün aksam tekrar tutuklandi diye okudum

Bir hakem kadar konusulmadi

Bana da supangle ve nescafe demişti

Merhabalar , bugün kontrolüm vardi . Yine nstye almadı beni doktorum 37.haftada almayı uygun görüyormuş. Birşey diyemedim bende . 2 haftada 200 gram almış sadece .Duruşu tostoparlakti. İleri haftalardaki ölçümlerde hata payımız olabiliyor dedi doktorum . Proteini artirayim ben en iyisi biraz ihmal mi ettim acaba die düşündüm .

Ben de doğuma başlatabiliyor diye biliyorum, o yüzden bence serklaj dikişlerim alınınca o hafta doğuracam inş :)))
Merhaba bende serklajlıyım.28 haftalık olduk progestan fitil olarak alıyorum dikişi bugün çok aşağıda hissettim sizde de öyle oluyor muydu acaba ?

Kızlar haber veremedim kusura bakmayın dışarıdaydım. Bebeğimin kilosu hala 1 hafta minik. Arayı kapatamadık ama geri de düşmemiş çok şükür 2 haftada 400 gram almış. 2500 olmuş. Boyu 49 cm. Ama doktorum normal olduğunu söyledi. Gelişim geriliği yok nst güzel hareketli bi bebek dedi. Normal doğum pozisyonundaymış ama yakında doğacak gibi durmuyormuş o yüzden 2 hafta sonra gel dedi yine

Hahahah erken olur mu diye korkarken geç mi gelecek şeyine düştük şimdi de yavaştan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…