2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhabalar , bugün kontrolüm vardi . Yine nstye almadı beni doktorum 🤷 37.haftada almayı uygun görüyormuş. Birşey diyemedim bende . 2 haftada 200 gram almış sadece .Duruşu tostoparlakti. İleri haftalardaki ölçümlerde hata payımız olabiliyor dedi doktorum . Proteini artirayim ben en iyisi biraz ihmal mi ettim acaba die düşündüm .
Kaç haftalıksin? Beni de 32 den sonra düzenli almaya başladı. 10 günde birdi. Haftada bire cikardı. 36 da da haftada ikiye çıkardı. Son haftalar ne yesek kar diye bakıyorum ben de. Şeker falan yoksa. Yeyin yiyebildiginiz kadar protein. Benim de 10 günde 120 Gr almişti. Protein tozu önerdi. Ama ben direniyorum. Sabah 2 yumurta. Diğer 2 öğunde et yiyorum. Bugün bir de erken basladım. Acikmadan yemek saatim geliyor yine. Allah başka dert vermesin diyorum. Çok az kaldı ya son bikac hafta. Tadını çıkarmak lazım.

Kızlar şimdi ben ebeme ebe yardımcıma ve doktoruma bi hediye vermeyi düşünüyorum 🫠 ama ne vereyim bilemedim bana bi fikir versenize ya ☺️ özelikle ebem nazımı baya baya çekti
Waaaaw. Çok şık hareketler bunlar😊. Ben yiyemiyorum ya aklıma sadece baklava geliyor😊. En değerli hediye şu an benim gozümde.

Herkesten haberler iyidir inşallah 🙏 son günler artık girip ne yazacağımı bilemiyorum, kontrolümde gecikince 0 bilgi ile oturuyormuşum gibi geliyor şuan bana 😂😂
Yeni bilgi sadece doğum yapanlardan geliyor gibi değil mi 😊? Ben takvime baktıkça ancak idrak edebiliyorum ne kadar az kaldığını. Bakıp bakıp heyecanlandırıyorum kendimi. Allah'ım emeklerinizi boşa cikarmasın inşallah. Hepimiz saglık ve güzellikle kucağimıza alıp buyütelim inşallah 🤲

Kızlar dün sormuştum sizlere, vajinadan sıvı geliyor diye. Doktorum bir sıkıntı olmadığını artık sona yaklaştığımız için vajina kendini ıslak tutuyor dedi. Oğluşum 50 cm kilosu da 3000 gr olmuş. Gayet iyiyiz 10 ocakta planlı sezeryanımız var 🙏🏻 Sağ Salim doğuralım inşallah 🙏🏻
Sıvı gelmesinde bı sorun yok demekki. Ben de merak ediyordum bu amniyon sıvısı değilse ne diye demekki doğal olağan bı siviymis. Doktorum bana mümkün olduğunca kuru kalmaya calis, sık sık çamaşır değiş dedi. Mantar olmasın diye sanırım. Ama okulda mümkün değil tabi bazen 6-7 saat öyle beklediğim oluyor. Bebeğinin boyu ve kilosu çok güzel masallah 🧿 planladiginiz tarihte sağlıkla gelsin 🙏

Sıvı gelmesinde bı sorun yok demekki. Ben de merak ediyordum bu amniyon sıvısı değilse ne diye demekki doğal olağan bı siviymis. Doktorum bana mümkün olduğunca kuru kalmaya calis, sık sık çamaşır değiş dedi. Mantar olmasın diye sanırım. Ama okulda mümkün değil tabi bazen 6-7 saat öyle beklediğim oluyor. Bebeğinin boyu ve kilosu çok güzel masallah 🧿 planladiginiz tarihte sağlıkla gelsin 🙏
Bende dün gördüğümde biraz panik oldum ama içimi rahatlattı. Çok teşekkür ederim, bebeklerimiz sağlıkla ve zamanlarında gelsin inşallah 🙏🏻

Herkesin karşısına farklı reklam çıkıyor aslında. Bu işi yaptığım için biliyorum. Sizin daha önceki ilgi alanlarınızı girdiğiniz siteleri, yaptığınız alışverişleri ve hatta evde sesli konuşurken ki sesinizi algılıyor Google. Böylece ilgi alanınıza göre reklamlar çıkartıyor karşınıza. Kadınlar kulübü kimin karşısına ne reklam geleceğini bilmiyor aslında. 😊
Geçen eşime bu çikolatayı çok sevdiğimi söyledim ordan mı bulup çıkardı karşıma 🫣🫣 vallahi korkulur bu internetten bi tırsma gelmedi değil 😅

Kızlar şimdi ben ebeme ebe yardımcıma ve doktoruma bi hediye vermeyi düşünüyorum 🫠 ama ne vereyim bilemedim bana bi fikir versenize ya ☺️ özelikle ebem nazımı baya baya çekti
Ben doktoruma Malatya'dan kayısı aldırıyorum tepsi olarak fikir olsun. Ya da box gift ya da güzel bir markadan şal alabilirsin. Geçenlerde yargıcı ve mudoda indirim vardı yüzde 70. Değerlendirebilirsin.

Ben doktora akıntım olduğunu söylemiştim geçen kontrolde bana mixovul fitil verdi ama hala yapamadım hiç yapmadım daha önce aranızda kullanan var mı kızlar

Kızlar bugün doktora gittim proteini hesapladım zararlı düzeyde değil ama şişersen çift görmeye başlarsan tansiyonun yükselirse gel dedi. Bir şey yoksa iki hafta sonra gel dedi. Sonra nstye girdim dr beğenmedi ve geç olduğu için acile gidip bişeyler yiyip nst çektir dedi. Nst çektirdim sancım 30 larda çıktı ve doktor normal dedi.

Kızlar çocuklarım influenza olmuşlar. Testleri pozitif çıktı bugün. Oğluma da bulaştı tabi.. çok zor ikisinin birden olması ve şu halimle o kadar zorlanıyorum ki.. şuan yorgunluktan kendimi hangi köşeye atacağımı bilemiyorum 😵‍💫
Ah ya çok geçmiş olsun hemen iyileşirler inşallah. Kimse önemsemek istemiyor ama ciddi salgın var 😔

Kızlar çocuklarım influenza olmuşlar. Testleri pozitif çıktı bugün. Oğluma da bulaştı tabi.. çok zor ikisinin birden olması ve şu halimle o kadar zorlanıyorum ki.. şuan yorgunluktan kendimi hangi köşeye atacağımı bilemiyorum 😵‍💫
Ah influenza hayatımda gördüğüm en zor gribal enfeksiyon türü, covid halt etmiş yanında. İki sene önce olmuştu oğlum WC ye kadar kalkamamisti, yatağa pet şişe getirmiştim. Bu sene de sanırım influenza geçirdik biz. Ben hala toparlayamadim annem de bugün doktora gitmiş. Çok zor bişey o illet. Çabucak toparlarlar umarım. İlk 48 aat gecmediyse ilacı var onu alınca daha kolay atlatiliyor. Ama 48 sat geçince vermiyor doktorlar

X