2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sizinki ne kadarlık doğdu ? Bizim doğumun 3. Günü. Bebeğim yoğun bakımda. Siz iyi misiniz ?
Yok cnm ben kendim için dedim uyuyamıyorum anlamında diye sürekli tık tık atıyor içerde daha doğmadı benim 33 haftadayiz erken daha doğmaz inşallah 🙈 Rabbim kavuştursun sizide evinize gidersiniz bian evvel inşallah kuvezde yani dimi solunumdan dolayı mı

Bebek hastanede iken anneyide mi çıkartmıyorlar bende özelde yapicam doğumu da bnmde ilk kızım 36 da doğdu şükr 1 gece yatıp çıkmıştık inşallah 36dan evel gelmez oglumda
Beni gece taburcu ettiler. İnşallah sağlıkla zamanında gelsin canım evladın. Şimdi evet yoğun bakımda benim bebeğim. Dualarla bekliyoruz

Bebek hastanede iken anneyide mi çıkartmıyorlar bende özelde yapicam doğumu da bnmde ilk kızım 36 da doğdu şükr 1 gece yatıp çıkmıştık inşallah 36dan evel gelmez oglumda
Kuvozdeyse çıkartıyorlar anneyi. Ama odada ise çıkartmiyorlar. Bebek hasta, anne refakatći oluyor😊.

Günaydın kızlar. Balıkesirde deprem oldu yataktan savurdu resmen. Çok şükür başka yerlerde hissedilmemiş. Bu ülkenin depremi hiç bitmiyor ya Allah korusun hepimizi. Diken üstündeyiz sürekli 😔
Gecmis olsun, bize de bildirim geldi deprem agi uygulamasindan ama hissetmedik. Allah büyük afetlerden korusun

Yok o e bebektekiler falan yani alt segment bişey hastalıktan başka birşey getirmez. Eşimde kızım doğduğunda bi buhar aleti almıştı odaya koymalık, birkaç kez çalıştırdım sonra sanki bana zamanla küf kokusu gibi koku gelmeye başladı. Doktora sorduğumda da onların odada mantar ve bakteri ürettiğini sağlıklı olmadığını söyledi. E dyson da yoktu o zaman böyle, olsa da alabilir miydik bilinmez 😂 o zamandan sonra bir daha hiç kullanmadım. O yüzden gerçekten hakkıyla havayı temizleyecek bi alet alabileceksen evet al, alamayacaksan hiç bulaşmadan daha hayırlı 😅
Ayy tamamdır çok sağ oll bunu bildiğim iyi oldu ben işlev aynıdır sanıyorum hep :)
Xiamoi kullanan arkadaşım çok memnun. Bende Dyson almak istiyordum ama malesef bütçemi çok aştım doğumdan sonra duruma göre bakacağım artık
Yaa, bunu duyduğuma sevindğm ben de bi araştıracağım şimdi. Açıkçası ben de öyle, çok büyük kalemler alındı şu sıra bir de ona giremeyeceğim ama bakalım.
Günaydın kızlar. Balıkesirde deprem oldu yataktan savurdu resmen. Çok şükür başka yerlerde hissedilmemiş. Bu ülkenin depremi hiç bitmiyor ya Allah korusun hepimizi. Diken üstündeyiz sürekli 😔
Geçmişler olsun, sabah radyoda duydum. Uykuda yakalanınca iyice kötü etkiliyor insanı :KK43:
bugün sonuçları haber edersin 🥰

Ay kızlar, okulda yerli malı haftası yaptı bı sınıf, beni de davet etti, aslında gidip bı iki tane sarma filan yerim diye niyet etmiştim ama açık bufeyi gorunce hayatımda ilk kez hamurisi görmüş gibi daldım hepsine. İnanılmaz güzel şeyler yapmışlar, resmen kendimi kaybettim, aylardır hasretini çektiğim ne varsa hepsi karsimdaydi, o an beynimin kapatma düğmesine bastım ve hepsinden yedim 🤦 sonra bı uyku çöktü, öğlen arası öğretmenler odasında uyuyakalmisim, ders zili çalınca bı uyandim ki ellerimi hareket ettiremiyorum, ayaklarımın üstüne basamiyorum. En fazla 30 dk uyumusumdur ama öyle bı şişmişim ki, parmaklarım morarmış resmen sislikten 🤦 eve geldim tansiyonumu ölçtüm 12-7 çıktı, son zamanlarda hep 10-6 filan çıkardı. Bı insan nasıl gebelik zehirlenmesine koşarak gider işte böyle 🥴
Ben de izne ayrilmadan son hafta sınıfımla yerli malı yapmıştık. Şekerim var diye önce tadımlık alayım dedim ama sarmalar börekler tatlılar ne zamandır hasret kaldığım yiyecekleri görünce dayanamadım devamı geldi ipin ucunu kaçırdım.😄 Sonrasında mide yanması bulantı akşama kadar mahvoldum. Ölçüm de yapmadım o gün. Yoğurt yedim bol su içtim.Bir günden bir şey olmaz inşallah.

Ya ben artık hareketlerinden uyuyamıyorum kızlar çıkacakmış gibi özellikle geceleri
Yatağa ilk girdiğim anda çok hareketli oluyor.Bir tarafı şişiriyor geriniyor. Uykudayken hissetmiyorum gece tuvalete çok sık kalkıyorum hareket etmiyor o zaman da endişeleniyorum neden hareketsiz diye. 🤷‍♀️ Sabah hareketlerince rahatlıyorum.
Ay uyanık olan var mı ya bu magnezyumu günde kaç kez iciyorsunuz? Sanki bir kez beni kesmiyor artık ya 2 icebilirmiyiz
Ben düzenli olmasa da bir kez içiyorum.Ama iki kez içilebilecegini duymuştum.Yine de doktoruna sor canım.

Çok geçmiş olsun canım.Maalesef bitmiyor.Burada ara ara hâlâ yaşıyoruz.Genelde sabaha karşı oluyor.Rabbim korusun hepimizi tekrar büyük acılar göstermesin.🤲

Ben de izne ayrilmadan son hafta sınıfımla yerli malı yapmıştık. Şekerim var diye önce tadımlık alayım dedim ama sarmalar börekler tatlılar ne zamandır hasret kaldığım yiyecekleri görünce dayanamadım devamı geldi ipin ucunu kaçırdım.😄 Sonrasında mide yanması bulantı akşama kadar mahvoldum. Ölçüm de yapmadım o gün. Yoğurt yedim bol su içtim.Bir günden bir şey olmaz inşallah.
Sekerimi olcmek aklima gelmedi ama o kadar yemeye 150 nin bile üstüne cikmistir kesin. Ben yiyip uyuyunca asiri şişmişim, odemden parmaklarimi bukemedim, tansiyonumu merak ettim eve gelir gelmez olctum, 12-7 çıktı ama bana göre yüksek bı tansiyon. Sonra normale döndü allahtan

Buraya ne zaman girsem reklam olarak Ferraro rocher çikolata reklamı çıkıyor. En sevdiğim çikolata ekrana kafa göz dalasım var nasıl canım çekti anlatamam. Günah değil mi bu şimdi? Neden hamilelerle dolu bu siteye böyle reklam girer ayıp ya 🥲🥲
Herkesin karşısına farklı reklam çıkıyor aslında. Bu işi yaptığım için biliyorum. Sizin daha önceki ilgi alanlarınızı girdiğiniz siteleri, yaptığınız alışverişleri ve hatta evde sesli konuşurken ki sesinizi algılıyor Google. Böylece ilgi alanınıza göre reklamlar çıkartıyor karşınıza. Kadınlar kulübü kimin karşısına ne reklam geleceğini bilmiyor aslında. 😊

Herkesin karşısına farklı reklam çıkıyor aslında. Bu işi yaptığım için biliyorum. Sizin daha önceki ilgi alanlarınızı girdiğiniz siteleri, yaptığınız alışverişleri ve hatta evde sesli konuşurken ki sesinizi algılıyor Google. Böylece ilgi alanınıza göre reklamlar çıkartıyor karşınıza. Kadınlar kulübü kimin karşısına ne reklam geleceğini bilmiyor aslında. 😊
Ben de hep onu düşünüyorum. Allah'tan izinliyim de. Okulda okulun neti cekmeyince kendi telefonumu baglardım. Ayakkabı reklamı falan çıkardi. Şimdinoyle bişey yapsam emzirme sütyeni, lohusa pijamaları falan çıkar😊

Bana hep altinlar arabalar falan cikiyo gözüm yukseklerde demekki :KK70:

Kızlar bugün nstye girdim. Bundan sonra haftada iki kez gircekmişim. Bebeğin hareketleri az çıktı biraz. Aç mısın diye sordu. Kahvaltı yapmıştım. Şeker diyetinden olabilir dedi. Bundan sonra gelirken bir muz yiyebilirsin dedi🤩. Dünyalar benim oldu. Şimdi heyecanla pazartesiyi bekliyorum nst öncesi 🍌 yemek için😁.

X