2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay uyanık olan var mı ya bu magnezyumu günde kaç kez iciyorsunuz? Sanki bir kez beni kesmiyor artık ya 2 icebilirmiyiz
Benim doktor 2 ye çıkardı, kasılmaları önlüyor. Bak sayesinde hiç krampta yaşamadım. Ama bu hafta da 2 içip sonra artık 1 e düşürürüm çokta engellemesin kasılmaları ki doğurayım 😂

Ev merkezi sistem, güney cepheyiz bir de. Diğer köşe daireler ısınsın diye biz cayır cayır yanıyoruz. Gündüz cam açıyorum hemen ama akşamları eksilere düştü hep hava, cam açık kalsa donarız öyle bir ikilem ☹️
Bir de şehrin genel havası da çok kuru zaten kışın, ev öyle derken napcamı bilemedim.
E bebekte satılanlara filan bakmıştım vala hiç bilmiyordum iyi ki sormuşum. Şu dysonlar var bildiğim ama şu an alamam. Xiaomi filan da var gerçi bi araştırayım bakalım 🙄
Yok o e bebektekiler falan yani alt segment bişey hastalıktan başka birşey getirmez. Eşimde kızım doğduğunda bi buhar aleti almıştı odaya koymalık, birkaç kez çalıştırdım sonra sanki bana zamanla küf kokusu gibi koku gelmeye başladı. Doktora sorduğumda da onların odada mantar ve bakteri ürettiğini sağlıklı olmadığını söyledi. E dyson da yoktu o zaman böyle, olsa da alabilir miydik bilinmez 😂 o zamandan sonra bir daha hiç kullanmadım. O yüzden gerçekten hakkıyla havayı temizleyecek bi alet alabileceksen evet al, alamayacaksan hiç bulaşmadan daha hayırlı 😅

Ev merkezi sistem, güney cepheyiz bir de. Diğer köşe daireler ısınsın diye biz cayır cayır yanıyoruz. Gündüz cam açıyorum hemen ama akşamları eksilere düştü hep hava, cam açık kalsa donarız öyle bir ikilem ☹️
Bir de şehrin genel havası da çok kuru zaten kışın, ev öyle derken napcamı bilemedim.
E bebekte satılanlara filan bakmıştım vala hiç bilmiyordum iyi ki sormuşum. Şu dysonlar var bildiğim ama şu an alamam. Xiaomi filan da var gerçi bi araştırayım bakalım 🙄
Xiamoi kullanan arkadaşım çok memnun. Bende Dyson almak istiyordum ama malesef bütçemi çok aştım doğumdan sonra duruma göre bakacağım artık

Gaz için bende zinco gibi çeşitli damlalar var onları sormuştum geçen eczaneye bazilari etkiliymis pahalıydı almadım bı doğum olsun bakariz inşallah siz denedinizmi hiç damla ben kızıma zinco verirdim blmem faydası olur muydu ama bol bol kremleyip masaj yapın videolar var çok güzel bebegi rahatlatan
Hayır kullamadım ama duydum bahsettiğiniz damlaları. Çok ilerlerse kullanmayı düşünüyorum bende. Şimdilik karnı sıcak tutma ve karın masajlarıyla çözmeye çalışıyorum. Birde dediğiniz gibi kremleyip masaj yapayım :)

X