2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
NasılsımDoğurmadan sabaha çıktın mı? Benim daha yok öyle ağrılarım daha haftsm küçük olduğu için herhalde.

Senin bu hallerin hem güldürüyor hem merak ettiriyor. Bence 37 ye gelmişsin artık doğsa olur Allah'ın işine karışılmaz tabi ki bi bakmışsın 40.haftadya gelmişsin

NasılsımDoğurmadan sabaha çıktın mı? Benim daha yok öyle ağrılarım daha haftsm küçük olduğu için herhalde.
Mecbur çıktım doğurmaya lüksüm yok, kız ateşli tüm gece kabus gördü ağladı zırladı. Oğlanda ablasının ağzının içine düşecek inşallah geçmez onada. X2 için hiç gücüm yok şuan..

Senin bu hallerin hem güldürüyor hem merak ettiriyor. Bence 37 ye gelmişsin artık doğsa olur Allah'ın işine karışılmaz tabi ki bi bakmışsın 40.haftadya gelmişsin
Zaten bende ha doğurdum ay doğuruyorum anam sancılandım derken bi bakmışsın 39 dayım diyorum eşime yok bide 3. Gebelik yani ilk de değil.. Konu hakkında bilgisiz olsam, 2 doğum yapmamış olsam kimseye rahat vermicem demek ki 24 saat soru soracakmışım demek ki size

Canım dogum yapmıssın, saglıkla büyüsün prensesın
Neden erken dogum oldu, bızım aramızda senınle 1 gun vardı

Canım dogum yapmıssın, saglıkla büyüsün prensesın
Neden erken dogum oldu, bızım aramızda senınle 1 gun vardı
Sağol canim benim başına darısı sağlıkla zamaninda kontrole gittiğimde nstde düzenli sancılarım çıktı hissetmediğim 1 hafta yattım nerdeyse ilaçlarla durdurulmaya çalıştı fakat durmadı suyumun gelmesiyle sezeryana alındım. Öyle bir sebep yok hersey yolunda gozukuyordu suyum kilosu vs. Sabırsız çıktı kizim

Kız bebekler sankı daha erken gelmek ıstıyor, bız de 34.haftada bıraktık ılacları, 2 haftadır yokluyor benı de agrılar sancılar, hersey yolunda gıderse 37+0da alıcak doktorum. Saglıkla dogsunlar da cabucak toparlarlar, senın bebısın de cıkması yakındır kuvozden

Kızlar kilo konusunda şimdi bi ebe buldum dr ultrasonda 2600 demişti 2570 doğdu ertesi gün 2360 oldu hastaneden çıkarken de 2400 dü bugün 10. Günümüz 2600 olmuş 15. Gün bebeklerin doğum kilosuna ulaşması beklenirmiş drlar önlem amaçlı biraz korkuturlar ama takılacak bişey yok 15. Gün doğum kilosunda değilse korkman lazım dedi içim rahatladı valla benim biraz doğum yapan kızlar sizinde içiniz rahatlar belki G gsym rosaline16 damlakcbs NominalVaryasyon Hayalimsin3803

Evet erken gwliyorlarmis kız çocukları öyle derler fakat beni ebe de tetikledi alttan muayene yaptı biraz zorladı nisanim geldi 3 saat sonra da suyum belki bir kaç gün daha bekleyebikirdi diyorum. Karnımda iken içim rahattı şimdi 8 gündür kuvezde bakıp eve gelmek çok çok zor

Sağlıklı olsunlarda kilo bir şekil de alırlar nasılsa doğan bir şekilde buyuyup gidiyor

Benim de 2 dogumum alttan muayene oldugum gun baslamisti :) simdi dokundurtmuyordum. Gecen acilde zorla baktilar ama bilicli olarak kastim baktirmadim ugrasmadi doktor da fazla

Kizlarrr 13 gün daha sıkın dişinizi
Evet ya. Ben de öyle düşünüyorum. Hafta ilerledikçe farketmeden yaptığım işler coğalmış. Kendime böyle diyorum. Ocağa atalım kendimizi. Sağlıkla hayırla güzellikle. Çok az kaldı bakınca. Benim daha hala ufak tefek eksiklerim cıkıyor.

Canım senin bebek tekti degilmi bende pazartesi doğum yaptım gözün aydın Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin biran önce kucağına al kaç haftada kaç kilo doğdu bebisin hatirlarsan ben ciğer geliştirici yaptırmıştım 37+0 da doğduk 2820 olarak

Sancıyı durdurmaya calışırken mi alttan muayene ettiler? Benim oncekinde sancı acile gittiğimde alttan muayene ettiler. yumuşama çıkınca yatmiştım 5 gün. Hiç alttan muayene ypamadilar tetiklememek için. Eli kulağındadır onun ama. Çok yakında gelir senlendirir evinizi. Sen o gelene kadar iyileşmeye bak iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…