Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kolayı ne sıklıkta tüketiyorsunuz ben fanta çok seviyorum asitli içecekleri çok seviyorum ama kafein falan diye tutuyorum kendimi
Cok sık değil canım istedikce ama ben daha çok sekerden korktuğum için içmemeye çalışıyorum kilolu hamile kaldım ailemde de şeker var diye yoksa içerdim herhalde abartmadan.

Kolayı ne sıklıkta tüketiyorsunuz ben fanta çok seviyorum asitli içecekleri çok seviyorum ama kafein falan diye tutuyorum kendimi
canim ben de ara sira iciyorum 10 günde bir 2-3 hafta bir gibi. cok icim yanmissa ve esim iciyorsa ondan otlaniyorum. hee gün icilmedigi sürece bi sikinti yok bence

bak bak bak sen yaa nasil da biliyor masallah😃😃🧿 ya aslinda benim hep hayalimdi bi oglum olmasi ama hayirlisi bäyleymis diyorum demek ki. Allah dagina göre karar verirmis. ben mutluyum yeter ki saglikli olsunlar 🤲🏼 benim nasibimde oglan yok kabullendim, 2. bebegim oglandi onu da kaybettim, kismeti yok bende oglanlarin 😌
biz ismini Umay koymak istiyoruz yanina bir isim daha ariyorum var mi sizce yanina yakisan güzel isim🙄🙄
Kocalarimiz bi y kromozomu gonderemedi bende istiyorum tabi bir oglum olsun ama olmayınca da üzülecek değilim kim ne eksikse onu istiyor iki oğlu olup yine oğlum olsun ya da iki kızı olup yine kızım olsun diyeni görmedim. Önce sağlıklı olsun sonra gönülden geçen olsun bilmiyorum benim kızlarım hep cinsiyetini net göstermedi bu da 16. Haftada bile belli olmayınca kız diye düşünüyorum. Aklıma benimde inci düştü bu ara kız olursa inci mi koysam dedim ilk kızıma da ipek koyacaktim son anda duru koyduk ikinci kizm doğana kadar belli değildi baya yağmurlu bir güne gelince herkes yağmur olsun dedi yaninada mineli ekledik yağmur minel oldu isim işi sanırım birdenbire insanın o isme ısınmasıyla oluyor.

ya ben çikolata muz ceviz süt tüketip gitmiştiim tık yoktu. Son gittiğimde hiç bişey yemedim sadece yürüyüp gittim gösterdi fjhshf
O zaman bu işler şans meselesi diyip gidiyoruz bakalım çok heyecanlıyım 💕 birde ikili test sonucum yüksek riskli çıktı fetal dna da henüz çıkmadı onunda stresi var sağlıklı olsuda cinsiyet hiç önemli değil kafasındayım😣

Kızlar bugün tam 1 ay sonra kontrolüm var doktora geldim şimdi 5 dakika sonra içeri giricem çok heyecanlıyım😍😍😍 hala hissedemediğim için ultrasonu iple çekiyorum🥰

Günaydın kızlar yarın 14.30 da doktor randevum var cinsiyet öğreneceğiz 🙈 çok heyecanlıyım. Bazen ufaklıklar göstermeyebiliyormuş kendini🥲 Varsa gitmeden şunu ye bunu iç tavsiyeleriniz alırım😍
Kızlaaar naptınız, bitmiştir arttııık

O zaman bu işler şans meselesi diyip gidiyoruz bakalım çok heyecanlıyım 💕 birde ikili test sonucum yüksek riskli çıktı fetal dna da henüz çıkmadı onunda stresi var sağlıklı olsuda cinsiyet hiç önemli değil kafasındayım😣
Ne zaman vermiştin testi? Temiz çıkacağına inanıyoruum, stres yapmaa

bak bak bak sen yaa nasil da biliyor masallah😃😃🧿 ya aslinda benim hep hayalimdi bi oglum olmasi ama hayirlisi bäyleymis diyorum demek ki. Allah dagina göre karar verirmis. ben mutluyum yeter ki saglikli olsunlar 🤲🏼 benim nasibimde oglan yok kabullendim, 2. bebegim oglandi onu da kaybettim, kismeti yok bende oglanlarin 😌
biz ismini Umay koymak istiyoruz yanina bir isim daha ariyorum var mi sizce yanina yakisan güzel isim🙄🙄
Eviniz simdi bicir bicirdir😇 saglikli ve hayirli bi evlat icin dua ediyorum ben de. Sizin de boyle yaklasmaniz ne kadar hos. Duru defne derin nasil 🎀

Kizlar Ben cinsiyet partisi yapmayı düşünmüyorum ama baby shower yapmak istiyorum💝 tam ne zaman yapılıyor acaba daha önce gideniniz var mı. Etkinlik önerileri falan varsa iletirseniz çok sevinirim.

Kızlaar şimdi çıktım doktordan 30 mm ölçtü uzunluğu yine vajinal baktı ama peritonolog 35 ölçmüştü orda karından ölçülmüştü haftaya yine gel dedi ya iki ölçüm arasında bu kadar fark olması normal mi acaba 🤔 bebeğin gelişimi iyi çok şükür

Kızlar, temmuzun ilk haftası gebeliği öğrenmek için aile merkezinde kan verdiğimde, 2 ekime gün vermişlerdi kan tahlili ve aşı( tetanoz) için. Yarın gidicem. Doktorum da aşıyı ol dedi. Olan ya da olmayı düşünen var mı?
Ben de olacagim, ki hamile kalmadan iki ay once olmustum, doktor bebegin bagisikligi icin olman lazim dedi.

ben kalp atışını bile sadece 1 kere 1 saniye falan dinlemiştim :) yeter ki zarar gelmesin duymıyım modundayım
Bana artik her randevuda sadece kalp atisi dinletiyorlar fetal dopplerle sanirim, bebisi en son 11 haftalikken gormustum😭 18+3 oldum 2 hafta sonra gorucem detaylida, cok heycanliyim ya👯‍♀️

X