Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Günaydın kızlar ☀️🌸

Tetanoz aşısının 2. Dozunu olanlar kimler ?

Ben 3 eylülde ilk dozu olmuştum . Bugün bir ay oldu aile hekimi bugün ikinci doz için gel dedi . Doktoruma sordum daha cevap vermedi .
Sizler ne zaman oldunuz aşıyı ?
Kızlar ben 2. Doz aşımı oldum önceki aşıdan 29 gün geçmişti .
Çıkınca ağladım :KK43: içim hiç rahat değil . Her aşı olduğumda kendimi suçlu hissediyorum saçma bir şekilde.
Hemşire de aşı karşıtıymış sizin kararınız bilmem ne dedi iyice kötü hissettim 😥

Günaydın kızlar ☀️🌸

Ben 3 eylülde ilk dozu olmuştum . Bugün bir ay oldu aile hekimi bugün ikinci doz için gel dedi . Doktoruma sordum daha cevap vermedi .
Günaydın ben ilk dozdan bir ay sonra ikinciyi oldum canım

Bence ertelemeyin kesinlikle gidin . Pazartesi den sonra oluşmuş bir durum da olabilir Allah korusun 🙏🏻🌹 kanama gebeliğin hiçbir döneminde normal değil
Bu nerden çıktı şimdi ya 😵‍💫 inşallah ciddi bir sıkıntı değildir. Geçen seferde sabah ilk lavaboya gidince gelmişti şimdide sabah öyle oldu. Gün içinde gelcek mi bakıcam. Bebeğin hareketleri normal en azından

Bu nerden çıktı şimdi ya 😵‍💫 inşallah ciddi bir sıkıntı değildir. Geçen seferde sabah ilk lavaboya gidince gelmişti şimdide sabah öyle oldu. Gün içinde gelcek mi bakıcam. Bebeğin hareketleri normal en azından
İlişki falan oldu mu ? Ya da fitil vs kullanıyor musunuz ?

Günaydın kızlar ☀️🌸

Ben 1 doz oldum . 2 .dozuda bogmacali olandan olucam 30. Haftalarda falan

Ben 1 doz oldum . 2 .dozuda bogmacali olandan olucam 30. Haftalarda falan
O boğmacalı olan dediğiniz aşıyı da bugün öğrendim . Bilseydim ben de öyle olurdum . Doktorum da hiç bahsetmedi o aşıdan .
Ama burada da çok yorum var çoğu tetanoz yerine o aşıyı yaptırmış

Canım bence git bir an önce benimde olmuştu korkma ama en azından önlem alınır ve için rahatlar. Pembe kırmızı kan ı doktorlar önemsiyor

İlişki olmadı fitilde kullanmıyorum. İnternette erken doğum,rahim ağzı kısalığı vs diyor korktum biraz.
İlişki falan olmadıysa Tahriş değildir. Evet rahim ağzı kısalığı olabilir bende onu söyleyecektim. Bence doktora gidin aksatmayın

O boğmacalı olan dediğiniz aşıyı da bugün öğrendim . Bilseydim ben de öyle olurdum . Doktorum da hiç bahsetmedi o aşıdan .
Benimde ablam.doktor.o söyledi doktoruma gidicem.bu hafta şeker yuklemesine onada bilgi veririrm😂

Ücretli olduğu için belki soylemedi her doktor söylemiyor ya klasik olanı soyluyorlar genelde

İlişki olmadı fitilde kullanmıyorum. İnternette erken doğum,rahim ağzı kısalığı vs diyor korktum biraz.
Detaylı ultrasonda vajinadan rahim ağzı ölçümü yapmadıysa kısalma olsa da fark edemez. Karından yapılan ölçümler de yanlış çıkıyor, fazla gösteriyor. Bence şartları zorlayıp doktora gidin. İnşaallah sıkıntı yoktur ama varsa erken müdahale çok önemli

Kızlar günaydın,cumartesi günü arkadaşlarımla kahvaltıya gidecektik lavaboya gidince peşeteye çok az küçük damla şeklinde pembe kan gelmişti. Devamı gelmeyince önemsemedim. Tahriş felan oldu herhalde diye düşündüm. Bugün sabah 6’da tekrar lavaboya gittim bu sefer yine pembe renkli ama daha fazla kan geldi peçeteye. Bu niye olabilir acaba? Pazartesi detaylıya girdim bi sıkıntıda görülmedi.
Cnm oglunla gitme durumun olmaz mı ?bence ihmal etme.

Detaylı ultrasonda vajinadan rahim ağzı ölçümü yapmadıysa kısalma olsa da fark edemez. Karından yapılan ölçümler de yanlış çıkıyor, fazla gösteriyor. Bence şartları zorlayıp doktora gidin. İnşaallah sıkıntı yoktur ama varsa erken müdahale çok önemli
Onu hiç bilmiyorum ölçüldü mü. İnşallah bir sıkıntı yoktur gidicem

Bi gün hastanede yattım serum taktılar sonra progestan iğne ve hap verdiler 2 ay kulandım yattım hep en detaylı ultrasona girdiğimde kanama alanı kaybolmuştu.
inşallah yatmamı gerektircek bi durum yoktur :KK43: miyomum vardı acaba ondan da olabilir mi diyorum

X