Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

hiç yapmak istemiyorum ama mecburen yapıyorum işte, bi de eşim her yemeği beğenmez, öyle bi makarna haşlayayım, bi kahvaltı hazırlayıp geçeyim istemez. benim oğlan da sağolsun babasına çekmiş. işten çıkıp bi de 5 dakika bile dinlenmeden yemek yapmaya başlıyorum. eşim de hiç yardım etmez. baya dertliyim ben bu konularda :KK14:
Alın benden de aynısı... Dışardan bile yemiolar. Öyle pis bir durum..

Kizlar cinsiyet partisi yapacak misinizz ben onu pek sevmiyorum yapmayi düsünmüyorum ama baby shower yapmak istiyorum. Ne zaman yapiliyor ve nasil etkinlikler oluyor sevdiginiz seyler varsa yazin🌸

Ben Babyseq e yaptıralı 12 gün geçti, bugün 13.gün kanı Intergen e yollayalı ve aradılar, sonuca ulaşamamışlar, tekrar kan verin dediler. Çok sinir oldum, günlerdir bekliyorum zaten ben. Bazen oluomuş böyle sonuç alamadıkları tekrar kan istedikleri durumlar ama... O da bana denk geldi demek ki... Soğudum ben Iptal ettim, para iadesi istedim, 13880 ödemiştim. Tamam dediler, sıkıntı çıkarmadılar, parayı 1 hafta içinde yatıracaklarmış, bekleyip göreceğiz. Genoks Firması da Ankara'da , geçen 13 gün evvel 13.000 demişlerdi bugün aradım 12.000 dediler, onlara bugün gidip kan verdim. 5 günde sonuç çıkıyormuş. Dolandırıcı mıdır nedir bunlar, anlayamadım, döviz kuru malum, kafalarına göre fiyat mı veriolar napıolar bilemedim... Neyse. Genoks u da deneyeyim bakalım, o da olmazsa artık başka çareler arıcam.
Ülkemizde maalesef kafalarına göre fiyat vermek o kadar normal ki. Kurumsal değiller maalesef. Şanssızlık olmuş sizin için. Beklemek tek başına zaten zor bir de sonuç alamamak çok can sıkıcı. Para iadesi alabilmeniz iyi olmuş en azından
Umarım bu defa sıkıntı yaşamazsınız.

Müzik olarak ne dinliyorsunuz doktor en son artık kulakları var hafifte olsa ses duyuyor dedi bende biraz araştırma yaptım çok yüksek sesli yerlerde strese giriyormuş şimdi çok net duymuyor boğuk çünkü yada karmaşık müziklerde ben piano sesi gibi sakin sesler dinliyorum artık
Valla ben bugun işten dönerken roman havası dinledim 🤣

Kizlar kilo durumlariniz nasil. Kilo alan var mi
3 aylik oldum ama asla kilo almadim iştahım acilmadi. Memeler büyümedi. Ayni durumda olan var mi ?

Kızlar bu arada feci bir gaz sıkışma sorunum var :KK43: Kasıklarıma acısı vuruyor resmen, benzer durumda olan var mı?

Kizlar cinsiyet partisi yapacak misinizz ben onu pek sevmiyorum yapmayi düsünmüyorum ama baby shower yapmak istiyorum. Ne zaman yapiliyor ve nasil etkinlikler oluyor sevdiginiz seyler varsa yazin🌸
Ben yapmıcam, baby shower da düşünmüyorum. Bir arkadaşım baby shower yapmıştı; güzel bir yerde kahvaltı ayarlamıştı 6.ayında 50-60 kişilik.

Kizlar kilo durumlariniz nasil. Kilo alan var mi
3 aylik oldum ama asla kilo almadim iştahım acilmadi. Memeler büyümedi. Ayni durumda olan var mi ?
Ben de almamışım ama bel çevrem genişledi göbeğim büyüdü nasıl almamış gözüküyorum bilmiyorum 😅 bu hafta iştahım çok açıldı yine de dikkatli yemeye çalışıyorum

Ben de almamışım ama bel çevrem genişledi göbeğim büyüdü nasıl almamış gözüküyorum bilmiyorum 😅 bu hafta iştahım çok açıldı yine de dikkatli yemeye çalışıyorum
Kac haftalik oldunuz benimde göbeğim hafif cikti gaz varmis gibi ayni 😅 komik duruyor

Ben Babyseq e yaptıralı 12 gün geçti, bugün 13.gün kanı Intergen e yollayalı ve aradılar, sonuca ulaşamamışlar, tekrar kan verin dediler. Çok sinir oldum, günlerdir bekliyorum zaten ben. Bazen oluomuş böyle sonuç alamadıkları tekrar kan istedikleri durumlar ama... O da bana denk geldi demek ki... Soğudum ben Iptal ettim, para iadesi istedim, 13880 ödemiştim. Tamam dediler, sıkıntı çıkarmadılar, parayı 1 hafta içinde yatıracaklarmış, bekleyip göreceğiz. Genoks Firması da Ankara'da , geçen 13 gün evvel 13.000 demişlerdi bugün aradım 12.000 dediler, onlara bugün gidip kan verdim. 5 günde sonuç çıkıyormuş. Dolandırıcı mıdır nedir bunlar, anlayamadım, döviz kuru malum, kafalarına göre fiyat mı veriolar napıolar bilemedim... Neyse. Genoks u da deneyeyim bakalım, o da olmazsa artık başka çareler arıcam.
Yaa ben de intergende yaptırdım bugün 12.gün oldu, sordum bugün cumaya kadar çıkar dediler ama niye bu kadar sürdü bilemedim.

Siz kan sulandırıcı kullanıyor muydunuz? Bi de kaçıncı haftada kan verdiniz

Aspirin yada oksapar kullaniyonmu benim de geçen hafta 3 gün şiddetli kanamam oldu doktora gittim 2 kere bebek iyiydi kanama alanım varmış asprin kestik fitil sayımı artırdı bide 3 günde bir kalçadan iğne verdi
Aspirin kullandım 7.haftaya kadar 1 ay. Sonra kesti doktorum aspirini.

Çok geçmiş olsun arkadaşım aynı durumu geçen hafta da ben yaşadım kanama benim de bebekle ilgili değilmiş tedavi şeklim tıpkı sizinki gibi ilerledi. Bugün kontrolüm var bakalım inşallah hepimiz için her şey yolundadır.🌸🙏
Çok teşekkür ederim 🙏Umarım çok güzel haberler almışsınızdır. Ne dedi doktorunuz?

Hiç mi hiç üzülme hayırlısıyla ortalama 1-2 haftaya hepimiz en tehlikeli zamanları atlatacağız bol bol dinlen su iç aç kalma ki tansiyonun oynamasın benim doktorum kanama alanım varken en çok bu konuda uyardı çünkü tansiyon kan basıncını etkiliyor o da kanamanın dozunu arttırıyor dedi kanamamanın en iyi ilacı dinlenmek zaten vücut daha yeni yeni kabulleniyor hamile olduğunu 1. Trimesterden sonra bu şikayetlerin çoğu yok oluyor
Uygulayacağım, çok teşekkür ederim. Hayırlısıyla sağlıkla büyüsün inşallah bebişlerimiz 🙏

Yaa ben de intergende yaptırdım bugün 12.gün oldu, sordum bugün cumaya kadar çıkar dediler ama niye bu kadar sürdü bilemedim.

Siz kan sulandırıcı kullanıyor muydunuz? Bi de kaçıncı haftada kan verdiniz
Hayır, ben hiçbir şey kullanmıyorum. Normal, tekil gebelik. Hiçbir sıkıntım da yoktu. Kanı da 11.haftamda verdim. Bana denk geldi sanırım bu şekilde, bazen olabiliyormuş. Bakalım diğer firmayla neler yaşayacağım... Çoğu kişide sıkıntı duymadım.

Hayır, ben hiçbir şey kullanmıyorum. Normal, tekil gebelik. Hiçbir sıkıntım da yoktu. Kanı da 11.haftamda verdim. Bana denk geldi sanırım bu şekilde, bazen olabiliyormuş. Bakalım diğer firmayla neler yaşayacağım... Çoğu kişide sıkıntı duymadım.
Ya resmen verdikleri sürenin son günü bakmışlar kana, bizler de burada stres içinde bekliyoruz😒

X