Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canlar başı agrıyan arkadaslar neler yapmıstıda gecmıstı?ay benım uc gundur basım catlıyor uyuyunca bıle gecmıyor bir fiil devam.banada geldı o basagrısı guncellemesınden.neler yapmıstınız?

Canlar başı agrıyan arkadaslar neler yapmıstıda gecmıstı?ay benım uc gundur basım catlıyor uyuyunca bıle gecmıyor bir fiil devam.banada geldı o basagrısı guncellemesınden.neler yapmıstınız?
Ben o siralar magnezyuma baslamistim kabizlik icin ama ona da iyi geldi sanirim. 4 litre su iciyorum her gun. Doktorum elektrolitli sivilar tuket dedi, bir de cok agrin olursa kafein tuket dedi:)

Canım benim çok ağrıdığı zaman bol su içtim,maden suyu tükettim. Öyle hafifliyordu. Geçti şükür

Eviniz simdi bicir bicirdir😇 saglikli ve hayirli bi evlat icin dua ediyorum ben de. Sizin de boyle yaklasmaniz ne kadar hos. Duru defne derin nasil 🎀
öyle valla bagiris cagiris oyuncak cok güzel 😃 daha da hareketlencek bana durmak yok 😬😍🤗
bizim ev ilerde kokosluktan gecilmez boolca kiyafet ve makyaj kavgalari dolu günlerin kokusunu aliyorum 🥹😃 kiyafetleri ayakkabilari herseyi ortak giyeriz artik 😅🥰🤲🏼
derin arkadasimin kizinin adi cok güzel 😃 duru ve defne de güzel ama koymayi düsüncegimizi sanmam😐 esim Bengü diyor ama ben onu istemiyorum ortak isimde anlasmak ne zor😞
bu arada kizlaar ben bi video izledim, numaroloji ve islamiyete göre isim hakki anneye aitmis. yasam boyu bize bagli olduklari icin cocuk tüm enerjiyi anneden aliyormus, bizim istemedigimiz sevmedigimiz bir isim oldugunda cpcuk onu hayat boyu kabullenemeyip negatif enerji ile doluyormus eslere duyurulur😍 ben bugün esime söyledim, acaba ben ondan mi böyleyim ya dedi hahhaha

öyle valla bagiris cagiris oyuncak cok güzel 😃 daha da hareketlencek bana durmak yok 😬😍🤗
bizim ev ilerde kokosluktan gecilmez boolca kiyafet ve makyaj kavgalari dolu günlerin kokusunu aliyorum 🥹😃 kiyafetleri ayakkabilari herseyi ortak giyeriz artik 😅🥰🤲🏼
derin arkadasimin kizinin adi cok güzel 😃 duru ve defne de güzel ama koymayi düsüncegimizi sanmam😐 esim Bengü diyor ama ben onu istemiyorum ortak isimde anlasmak ne zor😞
bu arada kizlaar ben bi video izledim, numaroloji ve islamiyete göre isim hakki anneye aitmis. yasam boyu bize bagli olduklari icin cocuk tüm enerjiyi anneden aliyormus, bizim istemedigimiz sevmedigimiz bir isim oldugunda cpcuk onu hayat boyu kabullenemeyip negatif enerji ile doluyormus eslere duyurulur😍 ben bugün esime söyledim, acaba ben ondan mi böyleyim ya dedi hahhaha
Ayy nerde okudun ya ben benimkine göstereyim sjfsf sanki sağ gösterip sol vuracak gibi duruyor :KK12: keşke kimlik çıkarılırken annenin de rızası alınsa tek baba değil de. Babasının ismini koyarsa çok kötü olcak çünkü :)

Cok sevindim cnm maşallah grupta kizi olan çoğunun yine kizi oldu gibi bahtlari güzel olsun inşallah benim büyük kızım hala inanmıyor kardeşi olacağına ama.sen çay iciyorsun kola içiyorsun bebek çay içmez ki diyor akıllı bıdık 😅
Evet gerçekten şunu farkettim bende ikinci gebeliği olan herkesin aynı oldu atladığım var mı erkek olanların yine oğlu kızı olanların yine kızı oldu değişik olan var mı hiç 😄🌸

Ayy nerde okudun ya ben benimkine göstereyim sjfsf sanki sağ gösterip sol vuracak gibi duruyor :KK12: keşke kimlik çıkarılırken annenin de rızası alınsa tek baba değil de. Babasının ismini koyarsa çok kötü olcak çünkü :)
Benim esim 8-9 yasindayken babasi birgun elinden tutup mahkemeye gidip adinin basina Turkiye’de cok yaygin olan isimlerden bir tanesini ekletmis, eve gelince de annesine soylemisler😂 kayinvalidem bizim sundugumuz isimleri begenmeyince esim sen yap, istedigin ismi koyarsin demisti😂😂 kadin da hakli olarak bana iki cocukta da sormadi ki kimse dedi ahahaha. Benim de benzer korkularim yok degil su aralar 😂

Benim esim 8-9 yasindayken babasi birgun elinden tutup mahkemeye gidip adinin basina Turkiye’de cok yaygin olan isimlerden bir tanesini ekletmis, eve gelince de annesine soylemisler😂 kayinvalidem bizim sundugumuz isimleri begenmeyince esim sen yap, istedigin ismi koyarsin demisti😂😂 kadin da hakli olarak bana iki cocukta da sormadi ki kimse dedi ahahaha. Benim de benzer korkularim yok degil su aralar 😂
yok mok diyor da yani arada espriyle karışık söylüyor. umarım espridir yani kdfkd

Kocalarimiz bi y kromozomu gonderemedi bende istiyorum tabi bir oglum olsun ama olmayınca da üzülecek değilim kim ne eksikse onu istiyor iki oğlu olup yine oğlum olsun ya da iki kızı olup yine kızım olsun diyeni görmedim. Önce sağlıklı olsun sonra gönülden geçen olsun bilmiyorum benim kızlarım hep cinsiyetini net göstermedi bu da 16. Haftada bile belli olmayınca kız diye düşünüyorum. Aklıma benimde inci düştü bu ara kız olursa inci mi koysam dedim ilk kızıma da ipek koyacaktim son anda duru koyduk ikinci kizm doğana kadar belli değildi baya yağmurlu bir güne gelince herkes yağmur olsun dedi yaninada mineli ekledik yağmur minel oldu isim işi sanırım birdenbire insanın o isme ısınmasıyla oluyor.
Ahahah benimki de öyle aynı muhabbeti eşimle yapıyoruz dedim bizim 3 olsa yine aynı 4 olsa yine aynı olur zorlamaya gerek yok zirvede bırakalım 🤣

X