2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Alttan muayeneden kastın elle muayene mi ? Ben sürekli vajinal ultrason ile rahim ağzı ölçümü yaptırıyorum. En son 12 gün önce ölçtü hatta .

Ne kadar yakın bilmesi mümkün değil, tamamen bebeğe bağlı. Benim doktorumda 32 de sancılanıp hastanede yatınca geçen ki kontrolde (35+6) iyi geldin bugünlere he dedi yalnız kafama çok takılıyor hareketleri gerçekten çok azaldı. Tatlı bişey yemediğim sürece hareketsiz. Ben sürekli tatlı mı yiyeceğim anlamadım ki.

Benimde aşırı hareketli olan çocuğum bu sıralar hareketleri bayağı azaldı. Kahve ve çikolata yapıyorum ve soluma yatıyorum ozaman hareketleri çoğalıyor. Ama yeri çok daraldı onu hissediyorum artık, oturup kalkarken aşırı zorluyor

Evet canım tek. Rabbim cumlemizin çocuğunu bagislasin inşallah. 35+3 de 2490 ile doğum oldu ciğer geliştirici bende 3 doz oldum fakat yine de kuveze girmek zorunda kaldı

Sancılar siklasmaya başlayınca açılma var mı diye baktı ebe onda da zorladı farkettim keşke izim vermeseydim diyorum ama olacağı varmış. Bu haftaici çıkar dedi doktorumuz hayvanla bekliyoruz artık

İnsan yaşamadan bilemjyor demekki böyle seylerii. Rabbim tüm bebeklerimizi saglikla büyütmeyi nasip etsin

Ay bilemiyorum bi şekilde çıkacak sonuçta bu haftalarda hareketleri az olur diyorlar benimki depar atıyor eşim sor bakalım diyo bu kadar hareketli olması normal mi diye o derece yani

Hissetmemek daha iyi galiba ya. En azından 4-5 cm açılmaya kadar bişey anlamasam ne güzel olur

Kanaldan geri çıkıyorlar mı ya ciddi misin

Merhaba. Bende 33+3 hamileyim. Çook zorlu yolardan geldik buralar çok şükür.
Aranızda gebelik şekeri olan insülin kullanan var mı?

En azından biraz dinlenebiliyorsundur hareket etmeyince bende de hiç durmama durumu var boyu 50 cm olmuş ben zaten 155 im boydan boya çocuk oldum her hareketi canımı yakıyor uykular zaten haram bende ilk açılmamı 5 aylıkken gördüm 2 ay yatmıştım doktorum daha erken doğurursun diyordum diyo

Ay bilemiyorum bi şekilde çıkacak sonuçta bu haftalarda hareketleri az olur diyorlar benimki depar atıyor eşim sor bakalım diyo bu kadar hareketli olması normal mi diye o derece yani
Kilosu ne kadar peki.Benimki de çok kuduruk hala Çarşamba muayenem var kuruyemişten tiksindim inşallah 2600-2700 falan olması lazım artık nolur işe yarasın yediklerim. Ay en sevdiğim yiyeceklerden soğudum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…