2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay ne güzel, bu bebeğinde de biberona hiç gerek kalmaz umarım Ben 60 günlükken ise başlamıştım, ücretsiz izne ayrilamamistim ilk etapta. 3. Ayı bittikten sonra oğlumun hareketliliği de artmıştı, eline ne geçerse çat çut atiyordu, ben asla cam bişey vermezdim eline, biberonu da kendi tutmak isterdi. Ek gıdaya geçince de blw yapmıştım ilk zamanlarda, yemeği bitince tabağı yere atar bı de kakir kakir gülerdi çıkan sese

Evet atan bebek çok zor benimki biberon alıyor olsaydı muhtemelen oda atardı çünkü şuan bile su içer bardağı fırlatıp atar daha bugün 2 kırılmış bardak temizledim plastik yada silikon bardakta kabul etmiyor biz ne içersek ondan olcakmış çalışmakta çok zor ya özellikle öğretmen olmak çok büyük sabır işi, tüm gün çocuklarla cebelleş eve gel yine çocuklarla cebelleş herkes yapamaz benlik bi iş değil asla o yüzden size şapka çıkarmak lazım

Bazen eşim ya da oğlum video izliyor, onlarin sesine bile tahammül edemiyorum

Evet kız bebek bizde aldık yeni kıyafet eskileri giyiyoruz şimdilik gelince yenileri giyeceğiz
Kıyafet sıkıntısı bende de var ya 45 cm bebeğim prematüre 42 cm dar oluyor yenidoğan 50 cm bol oluyor ne giydirsem olmuyor çocuğa aynı kıyafetleri yıkayıp yıkayıp çeviriyoruz bide benimki erkek altını açtığım gibi başlıyor çişini yapmaya 2 uykuda bir kıyafet değiştiryoruz yıkanmaktan eskidiler valla

Benim kızım hem zayıf hem uzun 2.700 kilo 51 cm boy hiç bişey olmuyor biran önce tombiş olsun istiyorum rezene anason çayı içip içip emziriyorum günlük tek fincan

Benim kızım hem zayıf hem uzun 2.700 kilo 51 cm boy hiç bişey olmuyor biran önce tombiş olsun istiyorum rezene anason çayı içip içip emziriyorum günlük tek fincan
Tahin, dereotu, lokum, bulgur (gaz yapmıyorsa), börülce, promalt bunlar da süt artırmaya yardımcı. Tabi en çok bol su içip uyumak.

Çok çabuk büyüyecek hiç yenisini almaya kalkma, 1 aya hiçbirine giremez olacaklar yenidoğanların az biraz bol olsun önemli değil sıktıracağına bol olması daha iyidir

Ben de anlamadım. Kendimi normal doğuma hazırladım. İnşallah bu bir sorun olmaz. Ve oğlumda dıoğuma kadar bebek yukardaydı hani bazılarının alta iniyor ya öyle değildi.

Ben de anlamadım. Kendimi normal doğuma hazırladım. İnşallah bu bir sorun olmaz. Ve oğlumda dıoğuma kadar bebek yukardaydı hani bazılarının alta iniyor ya öyle değildi.
Bende kendimi aşırı hazırladım normal doğuma anlık olup bitecek kafasındayım hurma ve ananas yemeye başladım ne kadar doğru bi bilgi bilmiyorum ama doğuma hazırlıyormuş rahmi bi umut

Ben hala indirimde cam görünce bı elim gidyor. Hey gidi günler deyip bırakiyorum yerine. Dışarı çıkarken kaç öğün besleyeceksek o kadar biberon ve su alırdık yanımiza. Çantada bir sürü cam biberon olurdu. En çok ağırlığı onlar yapardı. Bir de donünce hepsini yıka falan. Midem bulandı hatırlayınca. Çok ozenirdim emzirenlere. Bebeği al cık ne rahat derdim. İnşallah hepimiz bu sefer bol bol emziririz

Yürürken evin içinde oluo cnm yatarken pek değilde kask ağrısı oluo artık kafası yerleşmeye çalıştığı için sanrm ,şimdide yattım tepik yiorum yemesemde iyimisin die tikirdatiyorum uyandiriom saf gibi 1 ay daha sabr inşallah vaktini bekleyelim

Bende kıyafetleri 0-3 ay aldım onlar da çok büyük sipariş verdim yenilerini inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…