Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

D vit 3 kullanan var mı aranızda?
Bana aylık tek doz verdi kafaya diktim şimdi tahlil sonucuma göre yenilicek sanırım
Kızlar dudağında uçuk çıkaran var mı ne önerirsiniz🙏🏻
Şu an bende de var ne yazık ki. Bağışıklık düştüğünde stres vs olduğunda tekrarlıyormuş. Hamilelikten önce vectavr sürüyordum şimdi geçsin diye bekliyorum bir şey yapmadan, dokunmamaya çalış. Bi yerde sarımsak sürün diye okumuştum

Kara kaşımdan kara gözümden utanmadan yaptığım ekran görüntüm hem de bir fen bilimleri öğretmeni olarak 😂🙈 Eşimin abisi tam olarak bu fenotipte, genetikte ihtimaller her zaman vardır 😇 Sizin de var mı kızlar böyle inanışlarınız 🐣
15528E23-4A24-4354-BDEA-262B6DDD1322.jpeg

Bugünki kontrolde odada öğrenciler de olduğu için baya ayrıntılı bi ultrason yaptık. Mesane, böbrekler, diyafram, mide, kalp, kemikler her yerini öğrenciler sayesinde biz de inceledik çok güzeldi. iki hafta sonra da ayrtınlı ultrasonum var tekrar göreceğiz bebişi :halay:

Benim de bugün detaylım vardı çok şükür güzel gidiyor herşey. Önden çok iyi foti yakaladı doktor sağolsun. Herşeyi belliydi🥰

Hanımlar, tetanoz aşısını kaçıncı haftalarda oldunuz acaba? Ben yurtdışındayım. Burada öyle bir uygulama yok. Doktorların haberi dahi yok.

Kara kaşımdan kara gözümden utanmadan yaptığım ekran görüntüm hem de bir fen bilimleri öğretmeni olarak 😂🙈 Eşimin abisi tam olarak bu fenotipte, genetikte ihtimaller her zaman vardır 😇 Sizin de var mı kızlar böyle inanışlarınız 🐣
Eki Görüntüle 3486007
Okurken güldüm çünkü ben de yaptım aynısını 😂 ekran görüntüm benim de çok tatlı bulduğum bi bebek. Bizde de kayınvalidem sarışın renkli gözlü belki bi ihtimal diyorum bakalım😅

Kronik candida , hpv tip 18 ve Süleyman Akhan travmam !!
Eveeeeet .. nerden başlasam nereden devam etsem bilmiyorum . Süleyman hocaya gitmeyi düşünen araştıran iyi olduğunu düşünen varsa ama okusun lütfen sonuna kadar . Ben yandım başka insanlar da yanmasın diye 8 ayın sonunda bu yorumu yazıyorum .
Süleyman hoca ile tanışmam 2023 Martta candida olduğumu öğrenmem ile oldu . Bursa'da doktor doktor gezerken bir doktor hpv testi de yapalım deyip o vesile ile hpv tip 18 olduğumu öğrendim . İlk zamanlar herkes gibi benimde ağlayarak , sızlayarak , kanser olduğumu düşünerek geçti ve Türkiye de en iyi doktor kim arayışına girdim . Derken Süleyman Akhanı duydum arkadaşlar . Kadınlar kulübünde kendisi için ''çok iyi çok anlayışlı çok çok iletişimi güzel , giriyorsunuz gülerek çıkıyorsunuz yorumlarına' güvenip gittim . Gerçekten de güler yüzle , alım balım canım ile karşılıyor sizi .. çok uzatmayayım bu benim de hoşuma gitti ağlama seansları ardından kolposkopi yapıldı ve sadece tip 18 olduğunu öğrendim bir sorun olmadığını vücudun bunu kendisinin atacağını söyleyerek yollandım . Tabi bağışıklık sistemimin güçsüz olduğunu sık hastalandığımı hpv de bunun önemli olduğunu okuduğumu söylediğim de doktor merak etme seni okuyup üflesek bile bir yılda atarsın zaten deyip , candidam için de üçlü antibiyotik yazıp beni sepetledi arkadaşlar . Bu arada kendisi inanılmaz pahalı bir doktor :) kolposkobi biyopsi muayene ücreti falan derken her ay her gidişimde 20 bin altından çıkmadım . Faturalarım da mevcut :) neyse sadece gelicem. Kronik candidam tap noktaya geldi . Bu süreçte eliminasyon diyeti dedim yok dedi takviye dedim yok bazı doktorlar bazı ilaç firmaları anlaşıyor kanma dedi dedi dedi hiç bir şey kullanmadım sadece antibiyotik hemde üçlüsünden . En son her regli sonrası tekrarlayan candidam hortladı antibiyotikler sonucu ve akıntılarım yeşile döndü . Doktoru ağlayarak aradım telefonlarıma cevap vermedi . 2 hafta sekreteri Berna hanımı aradm doktor bey meşgul meşgul cevap vermedi . En son vajinamda bilen bilir o çökelek gibi yemyeşil olan görüntüyü çekip kendisinin mail adresine attım . 2 gafta sonra bana antibiyotik ve travazol yazdı gönderdi 😀 8 ay da 4 kere üçlü antibiyotik haplar kremler kulllandım arkadaşlar . İnanılmaz zor bit süreçti hala devam eden fakat kendisini bıraktım artık . En son bana muayene ye gittiğimde yeşil görüntüyü görünce senin akıntını ciddiye almalıymışım dedi ve bende ipler orda koptu . Yani ciddiye alınmanız için kanser olmanız gerekiyor son evre . Benim gibi son kolposkopi de cin 1 çıkmanız da onun için ciddi sayılmıyor/ fakat inanılmaz ilgili arkadaşlar yine de öyle demeyelim . Oldu mu canım , oldu mu güzelim , oldu mu kızım diye sizi süsleyip paranızı alıyor . Fakat bunun için psikolojik destek almanız daha iyi gelecektir bu sözlerden :) süreç 8 ay sonu bir kaç hafta önce cin 1 e gerilediğimi söyledi . Bu süreçte bağışıklık ve immün sistemi kuvvetlendirecek hiç bir takviye kullandırtmadı. Antibiyotik verip candidamı iyice azdırdı sonradan görüştüğüm tüm doktorlar bunu söyledi . Borik asit kullanmam gerektiğini bu ay son kontrole gittiğimde söyledi ve onu da sattı zaten . Türkiye fe yok oğluma Kanada dan sipariş veriyorum dedi . Oysaki varmış :) ve bana leep yapacağız dedi . Tabiri caizse bak koçum kendini hazırla seni iyi etmiyorum ama paranı da güzel sözlerle güzel güzel alıyorum cinsinden :) ben yaşadım . Umarım sizler yaşamazsınız . Şuan doktor değiştirdim . Jinekolog fonksiyonel tıp doktoru buldum . Araştırmaya iyileşmeye hala devam edeceğim . Ama lütfen benim yaşadıklarımı kimse yaşamasın . Hem sağlığınız , hem paranız çöp olmasın .. dualarınız da bana da yer ayırın . Leep yaptırmayı düşünmüyorum şuan . Bu süreç hem manevi hem maddi çok yordu beni çünkü ..

X