Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 40,9%
  • erkek

OY: 85 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    159
Kızlar merhaba
Böbrek genişliği var diye şehir hastanesinde bir doktora geldim. Rahim ağzı kısalığı görüldü 20 mm miş yatış verdiler. Var mı aynı durumda
Benim de bi süredir kısa cuma günü 23 mm idi yatış falan yapılmadı evde dinleniyorum yarın tekrar komtrolüm var. Neden yatış verdiler ki sana

iş yerinde vermem gereken bi sunum vardı. Yarın yetiştiremem cuma cumartesi de izinliyim pazar verebilirim dedim. Herkes okeyleşti sunumun gideceği departman dahil, canım patronum bınlırı 2 gın ıcındı vırıbılmımız lızım diyor. Bu saatte oturup sunum yapıcam yetişsin diye şimdi. Iyy ıy

Benim de bi süredir kısa cuma günü 23 mm idi yatış falan yapılmadı evde dinleniyorum yarın tekrar komtrolüm var. Neden yatış verdiler ki sana
Başta 10 mn görüldü sonra 20 mm gördü perinatolog doktoru. Nstye bağlandık ağrı görüldü serum verildi ciğer geliştirici vuruldu. 25 mm olması bekleniyormuş bu haftalarda Pregston fitil verildi. Hiç bilmiyorum zaten ne ağrım var ne bişey bambaşka bir durum için geldik bu farkedildi. Su gibş akıntım yoğundu son zamanlarda ağrım vardı ama sadece ilk ayağa kalktığımda falan.

Ben özele gidiyordum kadın doğumcum kendi önerdi çalışmak istemezsen rapor verelim diye. Heyet raporu idi. Diğer doktorlar onayladı hemen yani elektronik sistemmiymiş otokratik onaylanıyormuymuş neymiş hemen verdiler
Merhaba Hangi şehirdesiniz acaba Ankara mı
Benim gebeliğim çok zor geçiyor fmf hastasıyım her hafta işe başlar başlamaz 2.gün atak başlıyor rapor hakkım bitti üstelik tüp bebekle zor elde ettiğim bir gebelik oldu ama anlayışli doktora denk gelemedim Gerçekten ihtiyacım olduğunu görüyorlar ama heyet deyince buz gibi bakıyorlar Ankara'da. Kendi takipli olduğum kadın doğumcum bile benle ilgili değil hastalığın diyor ama her atakta bebeğim riske giriyor.

X