2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Doktorum kahverengi lekelenme normal dedi pembe renk olursa biraz sıkıntılı dedi ama yine de görünce çok moralim bozuyor elde olmadan hayırlısı sağlıklısı olur inşallah

Bende süpürge yaptıktan sonra agrı oldu zaten biraz daha dikkat edeyim artık
Bende iki sefer biri kırmızımsı biri de kahverengimsi lekelenmeler oldu üç dört gün önce. Doktor normal dedi. Ondan beri de olmadı
Evet dikkat etmek gerekiyor demekki, Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin kızlar inşallah bizde bu mutluluğu yaşarız

Senin kaç gün geçti gunun en son kactı
Canım benim geç döllenme olduğu için bilemiyorum 🙄 en son 14 martta düşük yapmıştım ondan sonta adet olmadım. 30 nisanda test yaptım kan verdim 9,93 çıktı. 1 mayısta 29 çıktı 3 mayısta 121 5 Mayıs 370 çıktı. Senin değerler nasıldı.

Kizlar benim ilk hamileliğimde 6. Haftadan sonra kahverengi lekelenmeler vardı. Ultrasonda kanama alanı gozukmustu düşük riskim vardı istirahat ve progeston la atlattık süreci. Eğer kanama alanı gozukmuyorsa önemli degil diye biliyorum lekelenmeleri

Merhaba 4+6 dan selamlar, bu aralar hafif lekelenmeler problemlerimiz sanırım :) inş tez vakitte keseyi görür ve kalp atışını duyarız, sorunsuz bi şekilde onları atlattık mı derin bi nefes alırız

Canım benim geç döllenme olduğu için bilemiyorum 🙄 en son 14 martta düşük yapmıştım ondan sonta adet olmadım. 30 nisanda test yaptım kan verdim 9,93 çıktı. 1 mayısta 29 çıktı 3 mayısta 121 5 Mayıs 370 çıktı. Senin değerler nasıldı.
Canım daha yeni bir kere kan verdim oda battan bir gün önce yani 3 mayısta 61 di çarşambaya kadın doğuma sıra aldım bakalım ne kadar oldu

X