2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar Mavisaclikadin dan haberi olan var mı? Çok sık yazardı bu aralar hiç yok. damlakcbs inş sağlıcakla alırsın bebişi kucağına , biz seninle aynıyız anldığım kadarı ile transfer tarihlerimizde yakın, benim de bugün sürekli kasılmalarım vardı, perşembe gününe randevum var dayanır mıyım bilemiyorum.
S Sariucurtma bence yarın gidip sabahtan tahlillerini yap ertesi günde doktor görünüp halledersin , sağlık ocağında yapılıyo diye biliyorum

Kızlar düzenli sancilarim devam ediyor açılmaya da başladım. Sabaha büyük ihtimalle sezeryana alacaklar yeme içme yasaklandı çünkü. 35+2 2800 grm olmuş bebegim
Canım hayırlı olsun, sizleri merak ettim nasılsınız diye bakayım demiştim, seni gördümm Ocak ı bekleyememiş bebişin sağlıkla gelsin, kolay olsun her şey ikiniz için Maşallah gelişimi de çok güzel

Aile hekimi bilir mi hangi tahlilleri yapacağını acaba, ya da hangi tahlilleri yaptırmam lazım acaba, direk bunları yaptırmak istiyorum desem

Rica ederim ne demek. Kesinlikle o masajı yapın, hatta eşinize yaptırın ben öyle yapıyorum, koltukta otururken uzatıyorum bacaklarımı aşağıdan yukarı bi sıvazla diyorum.
Evet su meselesi çok önemliymiş ben de onu farkettim, bir gün az içsem hemen şiştiğimi hissediyorum.
Tabi sizin son zamanlardaki temponuz, ayakta kalmak, bir taraftan hasta olmak hepsi etkilemiştir, başta dediğim gibi geçicidir bence, umarım hemen geçer.

Aile hekimi bilir mi hangi tahlilleri yapacağını acaba, ya da hangi tahlilleri yaptırmam lazım acaba, direk bunları yaptırmak istiyorum desem
Karaciğer için ALT, AST, Laktat Dehidrogenaz, Alkalen Fosfataz, Gama Glutamil Transferaz bakmışlar bende en son.
İdrarda tam idrar tetkiki, protein kaçağı için başka bir test var mı bilmiyorum.

İyi akşamlar kızlaart hızlı hızlı okudum alıntılayamadım
S Sariucurtma ciddi ödem olmuş yaa tuzu kaçırdığın oldu mu son günlerde? Ben turşu filan çok yiyince eklemlerim ağrıyor dışardan bariz bir ödem olmasa da. Tuzu sıfırlayıp bol bol su ile toparlar inşallah
NurrBanuu sen ki anaların anası sana bir şey demek istemem :) ama böyle sıcak duş sonrası doğuma giden çok duydum yaa, hatta yazacaktım burada duşlarınız sıcak mı diye. Hatta ablam bi arefe günü uzun uzun yıkanmıştı bi de anlatıyordu şöyle böyle yıkandım diye, o gece doğru doğuma

damlakcbs ayy hayırlı haberlerini bekliyoruzz, her güne bir doğum oldu ya buralar sağlıkla sıhhatle kavuşun inşallah birbirinize

Karaciğer için ALT, AST, Laktat Dehidrogenaz, Alkalen Fosfataz, Gama Glutamil Transferaz bakmışlar bende en son.
İdrarda tam idrar tetkiki, protein kaçağı için başka bir test var mı bilmiyorum.
Bunlari ASM yapiyorsa orada yaptırayım bari, kendi doktoruma gittiğimde hazır olsun tahliller elimde

Çok tuzlu yemiyorum ben, yani turşu filan pek sevmem zaten ama son zamanlarda biraz paketli gıdaları artırıp suyu azaltmıştım
Ondan kaynaklı olabilir belki

Benim ilkim ikizdi mecbur ameliyatti oğlum ex olmuştu 36 haftada kızımı 36+5 de aldılar kuveze girmedik şükr 30.haftada ciğer geliştirici olmuştum sağlığı iyiydi 2300 doğdu Ağustos 2019 du simdide 2. Oğlumu bekliyorum 32 haftalık olduk bugün tam ama bihafta önde hep şekerim çıkmadı iri olblr dedi ,Şubat ilk haftasi günüm esasen ama Ocak sonu alırım dedi henüz gün vermedi haftaya randevum ayda 1 gidioz malum haftaya heralde 2 haftada gel der artık bakalım bu arada geçtiğimiz marttada göbek fıtığı ve safra ameliyatı geçirdim göbeğimde dikişli ama çok yormadi beni arada kaşıntı oluyor okdr
Gün belli mi kaçıncı haftanız 2021 Martta olmuştu 2. yi 2024 ocakta bekliyoruz

Tamam canım öyle yapayım. Biraz once ölçtüm düşmüş cuma günü dr randevum var bu inisli çıkışlı tansiyon normal mi sorayim

Çok tuzlu yemiyorum ben, yani turşu filan pek sevmem zaten ama son zamanlarda biraz paketli gıdaları artırıp suyu azaltmıştım
Ondan kaynaklı olabilir belki
Yaa inşallah ondandır da kesince bitip gider. Paketliden kasıt böyle cips bisküvi filan mı? Ben de bu ara çikolataya sardım hayırlısı artık

O yamulma bende de var cnm sağlı sollu atıyoruz tumseklesio içine girio olck okdr annelik zor valla karında baslio daha bazen ayh yuh diorum eşim noldu dio içim ılık ılık oluo gidiklanir gibi gerdiriyo gibi içerden değişik duygular işte sağlıklı olsunlarda bakalım inşallah kilo alır bende çiğ badem aldım bakalm kuruyemiş tüketiyorum muz yiyorum kızım 2300 doğmuştu minicikti mama süt ikisi birarada besledim şimdi maşallah iştahlı dombik bı kız

Yaa inşallah ondandır da kesince bitip gider. Paketliden kasıt böyle cips bisküvi filan mı? Ben de bu ara çikolataya sardım hayırlısı artık
Cips sevmiyorum ama bisküvi, kek, bı de son günlerde sade gazoza çok sardım. Hiç icmezdim ama son zamanlarda mide yanmalarim artınca çok iyi geldi. Sonuç tansiyon ve ödem olarak geri döndü sanirim

Cips sevmiyorum ama bisküvi, kek, bı de son günlerde sade gazoza çok sardım. Hiç icmezdim ama son zamanlarda mide yanmalarim artınca çok iyi geldi. Sonuç tansiyon ve ödem olarak geri döndü sanirim
Gazoz da hakkaten iyi geliyor ya mideye yanında çubuk krakerle hele harika ikili inşallah bundandır hadi bakalım 1 gün daha bekleyeceksin.

Kızlar 35. Haftaya girdik ama oturunca ayaklarımı uzatınca veya ayakta fark etmiyor mesaneme aşırı baskı hissediyorum sanki sıkıyor gibi tuvaletimde yokken üstelik bu his sadece sola yatınca azalıyor. ve bu haftaya gelmemize rağmen hareketleri çok sert geliyor bazen canım yanıyor ani tepki veriyorum geceleri zaten uyuyamıyorum nefesim daralıyor git gide. 38. Haftayı görür müyüz bilemiyorum doktor sıkıntı yok vakti var dedi ama her an da her şey olabilir hayırlısyla bir vaktine ulaşsaydık

Sade sodanın sodyum dyetine uygun olanı var , inişdibiydi galiba markası ondan içebilirsin beni de mahvediyor reflü.. bir gün azıcık acı tuzlu bir şey yiyeyim sabaha kadar uyutmuyor
Neyse az kaldı sabır diyorum

Oo çok şişmiş canım ya keşke beklemeyip bı acile gitseydin idrar felan alırlardı tahlillerine baktirirdin hiç olmazsa inşallah aksi birşey çıkmaz yarın ola hayrola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…