2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Geçmiş olsun canım, aslında sıcak su doğumu kolaylastirirmis, suda doğum yapanlar da sıcak su havuzuna giriyormuş ama neyseki seninki gerçek doğum sancısı değilmiş çok şükür.
Kız sıcak suya girme ılık olsun mutlaka. Açılman yoksa da açarsın sıcak suyla 🙈🙈 yalancı sancılar olmasına çok sevindim bu günler hep böyle korkula geçecek anlaşıldı… benimde akıntı devam bel ağrısı devam hadi hayırlısı 🙄
NurrBanuu NurrBanuu sen ki anaların anası sana bir şey demek istemem :) ama böyle sıcak duş sonrası doğuma giden çok duydum yaa, hatta yazacaktım burada duşlarınız sıcak mı diye. Hatta ablam bi arefe günü uzun uzun yıkanmıştı bi de anlatıyordu şöyle böyle yıkandım diye, o gece doğru doğuma 😁
ayy kizlar o zaman acilma olduysa da iyi acilmistir. Su baya sicakti cunku :oops:
Zaten kontrole diye gidip doğurmamla meşhurum ben
yarin belli olur artik acildim mi acilmadim mi korku basti simdi iyi mi:KK17:

Evet ya 3 kilo çocuğu koyuyorsun 15 kilo taşıyor gibi oluyorsun, benim eski evim asansörlü değildi, bı elimde içinde bebek olan puset, bı elimde bebek arabasinin iskeleti, kan ter içinde kalırdım. Ben o yüzden travel sistemden illallah dedim 😁 bunda da 6. Ayından hemen sonra bastona gecicem, hatta 4 aylık oturabiliyorlar daha bile erken gecebilirim.
Benim evde asansörsz 4.kattaym iskelet asag girişte durur bende puseti taşırım genelde ilk bebekte öle yaptım bunda da aynısı olur ztn önümüz kış zırt pırt çıkmam 🫣😂 eşim 10 gün izinli olucak o taşısın hastaneye vs

ayy kizlar o zaman acilma olduysa da iyi acilmistir. Su baya sicakti cunku :oops:
Oh kontrol yarınsa süperr, doğurma tabi de yine de varsa bi durum bilirsin 😁 haberdar et bizi de kontrolden sonra 🙏🏼

Dün geceden bugüne belli olurdu allahtan açılmamışsın gibi duruyor 😂 bir daha yapma aman diyim ben bildiğin soğuk suya yakın suyla duş alıyorum korkumdan 😂

Aile hekimi bilir mi hangi tahlilleri yapacağını acaba, ya da hangi tahlilleri yaptırmam lazım acaba, direk bunları yaptırmak istiyorum desem
Bilir tabi, doğrudan anlat hocam böyle böyle tansiyonum yükseldi aniden ödem yaptım idrarda protein kaçağı vs ne gerekiyorsa hepsinin tahlilini yapalım dersen hepsine bakar. Eksik bişey çıkarsa da onu o gün hemen bakarlar kendi kontrolünde. En azından detaylı tahlil vermeyeceğin için sonucunda çabucak çıkar beklememiş olursun

Bir şey merak ediyorum özellikle yeni doğum yapmış annelerden 🥰 W winner123 @rosaline16 @gsym
Doktorunuz hafta olarak önde gittiginizi söyledimi ?
Yani önde gidince acaba haftasından erken dogma gibi bir durum oluyormu merak ediyorum 🤭
Benimki kilo ve boy olarak benimle birdi ama kafası ve göbeği 10 gün ilerdeydi

X