2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba, bende olmadı şeffaf akıntı ama bana sağlıkocağındaki ebe olabileceğini ve bunun normal olduğunu söylemişti

Ben de oluyor seffaf akıntı, ama ben lutınus fıtıl kullanıyorum, fıtılın fazlası gerı gelıyo arkasından seffaf akıntı da gelıyor

Oha bu beeenn oh be yalnız değilmişimmmtatsız kavun yedim (yazdım ama kimsenin canı çekmesin nolur) ay meyve diyince gözlerim doluyor sapık gibi djdjhd

Ben de oluyor seffaf akıntı, ama ben lutınus fıtıl kullanıyorum, fıtılın fazlası gerı gelıyo arkasından seffaf akıntı da gelıyor
Progestan fitil kullandim birkac gun
Doktorum gerek gormemisti kendim istedim
Onu kullaninca cok artti biraktim fitili
Ama hala oluyor seffaf kokusuz ama o akma hissi gicik etti beni
Merhaba, bende olmadı şeffaf akıntı ama bana sağlıkocağındaki ebe olabileceğini ve bunun normal olduğunu söylemişti
Ay icim rahatliyor boyle seyler okuyunca
Yarin doktoruma sorcam mutlaka
Bide bende aliskanlik yillardir gobegimi icime cekerek yururum dururum falan oyle kasıntı gibi durmuyorum hani sadece gobegim duz duruyor oyle
Farketmeden yaptigim birsey oldu artik
Bu ara farkedince birakiyorum gobegimde asiri bi ferahlama oluyor kendimi engellemeye calisiyorum bakiyorum yine cekmisim icime
Doktora bunu da sorcam sorun olur mu diye
Gecen sene boyle bi konuya denk gelmistim ama bulamadim okumak icin

Teşekkür ederimmm buarada size yapılan yorumları okudum ve lütfen canınızı sıkmayın, o konunun asıl muhattabı benim ve sizin yazınızdan anlaşılması gereken şeyi tertemiz köyü niyetsiz ve doğal bir şekilde anladım cevabımıda verdimarkadaşlara tavsiyem YouTube dan kağan kocatepeyi takip etmeleri, geçen günkü canlıyayınını izlemeleri

Beni anladığınız için teşekkür ederim bir bebek sağlıklıysa her şekilde doğar ve Allah ona ömür verdiği kadar yaşar. Kağan Kocatepe çok rahatlatan bir doktor gerçekten, her sorunun cevabını da yüklemiş kanala

Kesinlikle katılıyorum kağan hocayı gebelik planladığımızdan beri takip ediyorum çok başarılı bir Dr

Ben neden kotu noyetli olayim tanimadigim bir insana? Ya da buradaki diger arkadaslar neden kotu niyetli olmakla itham ediliyorlar su anda anlamadim ben? Niyet mi okuyorsunuz?
Bulantimiz yok ve biri gelip saglikli da dogabilir tabi ama ben bulantili hamileliklerin daha saglikli oldugunu dusunuyorum yaziyor. Va grubun yarisinin bulantisi falan yok. Neymis dusuk yapmis o hamileliklerinde bulantisi yokmus. Her sey bir yana o hamileliginde babagi ne zaman kaybetti, saglikli ilerleyen hamilelikte kacinci haftada bulanti basladi o bilgi bilgi olsa ucundan kiyisindan bir mantik var bu yazilanda kendi icinde, en azindan denemis yani mantik kurmayi diyecegim. Kisisel deneyim ile yargiya variyor ve burada bir suru insani telasa veriyor. Ve telasa dusenler kotu niyetli oluyor. Bence donup tekrar okuyun bir yazilanlari. Bilimden bu kadar uzaklasmak ve buna tepki gosterenleri kotu niyetlilige yormak cidden normal degil.

Merhaba benim tsh 4.92 çıktı ilac basladik. Bende de tam tersi aile hekimi ilaca gerek yok dedi kadin dogum hemen baslayalim dedi. Bildigim kadariyla ilk trimesterda 2.5 altinda olması gerekiyor ilac kullansaniz bile zaten en düşük doz verirler size endise edeceginiz bir durum yok. Eger ilac kullanmayacaksanizda mutlaka takipte kalin degerlere baktirin. Düşerse sıkıntı yok düşmezse ilaca baslarsiniz

Üzerinize alınıp bu kadar uzun yazmanıza gerek yoktu, sizi anlıyorum ve saygı duyuyorum. Kötü niyet nerede biliyor musunuz hanımefendinin 'beni strese sokup bebeğimin düşüğüne neden olursanız sorumlumsu kim!?' yazan. Çok üzgünüm benide normal birey olarak görmediğiniz için. Ben kimse için heleki tanımadığım biri için bunu düşünmem. Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim ilaçla hemen düşebilen birşey sanırım değil mi? Belkide kadın doğum doktorum aşırı yüksek olmadığı için başlamak istemedi düşebilir diye pazartesi günü doktora gidicem inşallah siz hangi ilaç kullanmıştınız acaba?

Benim aile hekimim de 25 mg yarısı içersin dedi. İlacın neydi acaba canım ben en iyisi ne olur ne olmaz başlayım ve ne kadar süre kullandın canım?

Ben haşimatoyum, size tavsiyem lütfen endokrinoloji uzmanına gözükün

Levotiron 75 mg kullaniyorum ama siz sakın kafaniza gore ilac kullanmayin o tercih doktora kalsin. Ben iki haftadir ilaca basladim hafta basinda kan tahlili yaptircam duruma göre doz ayarlamasi yapilacak. Benim doktorum ilaci kullanmaktan yanaydi ben kullanmak istemiyordum aslinda ama birden fazla doktora danisinca kullanmaya karar verdim. eger iciniz rahat degilse sizde baska bi doktor görüşü alabilirsiniz. Kadin dogum dahiliye veya endokrinoloji bolumlerinden herhangi birine gidebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…