2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
ah ah bu ev sahipleri . Bizde sıkıntılıyız canım bugün yeni kira günümüzdü. Ev sahibimiz kadın. O kadar çingene ki , eşi ne kadar anlayışlı tatlı bir adamsa kadın tam tersi . Adamla yeni kirada anlaştık kadın eşimi arıyor ev benim şu kadar para istiyorum eşim karışamaz diye
Benim oğlumunda öyle duruyor şuan tombik yayvan bi burun etli etli ama usg de illa kaba çıkıyor ya gerçekte öyle olacağını sanmam
emilyinparis sen profil resmi öi değiştirdin ya power puf girls vardı sanki bir değişik geldi bu
Canlarım çok sağolun doktor yatış yaptı. Tutabildiğim kadar tutacağım diyor ciğer geliştirici yaptılar serum verdiler ama burdan doğumla çıkarım d
Canım inşallah bebişte sende çok iyi olursunuz. Dualarımız seninle

Yalnız değilsin canımcım içerde gerçekten debeleniyor uykular haram bana herkes şimdi uyu tadını çıkar diyor ama uyutmuyor ki içerde hareketli ya dışarda sakin bi bebek olur diyo herkes
Bu doğru mu gerçekten? Allahım inşallah doğrudur gerçekten hiç durmadan dönüyor içerde çünkü

Aman Allahım ya gerçekten insanlar değişik bişey olmuş

Bugün 35 +2 yiz geçen gün gittiğimde baş aşağı pozisyonu almıştı sanırım aralıkta doğacak gibi hissediyorum
Çok normal senin aralıkta doğurman 40 hafta bekleyen bebek nadir oluyor 38-39. Haftaların Aralık ayında. Sağlıkla vaktinde gelsin inşallah

Hahahaha evetttt power pufgirls ün sarışın olanınu koyacaktım en başta da ben sarışın mavi gözlü olduğum için nedense turuncu olan kızı koymuşum ne zamandır aklımdaydı değiştirmek sonra baktım profilim çok çocuksu duruyo adımda bi tuhaf çünkü benim eski adımı ve resmimi aniden değiştirmem gerekmişti çünkü tanıdık birine yakalanmıştım o aceleyle 18 yaş ergen profili çıkarmışım kendime

1 2 gün boyunca bnmde öyleydi meğer o günlerde dönüyormuş doktora gittim baş geliş dedi 1 önceki hafta makat gelişti ordan anladım yavaş yavaş döndü demekki

Haha valla göbeğin ortasından kenarlara geçti hareketler aman olsun varsın sağlıklı olduklarını bilmek ne güzel bir duygu hareketsizliginde hemen endişe duyuyoruz sonra en azından bizi rahatlatıyorlr tekmede yesek

Canlarım çok sağolun doktor yatış yaptı. Tutabildiğim kadar tutacağım diyor ciğer geliştirici yaptılar serum verdiler ama burdan doğumla çıkarım d
Sağlıcakla gelsin evladın canım yaşam sınırını aştılar hiç korkma emin ellerdesiniz, ztn önce Allah'a sonra doktorlara emanetiz dua et bol bol bizde ediyoruz evinize dönersiniz mutlu mesut umarım

Arkadaşlar merhaba biraz trajikomik bir soru olacak ama icime dert oldu belki bir bileniniz vardır. Doğumum sezeryan ile olacak epidural olur diye düsünüyorum bir sonraki randevuda doktora mutlaka soracağım. Eşim doğuma benimle giremez asla çok fenalaşırım dayanamam diyor. Bunun üzerine kayınvalidem ben giricem doğuma diye ısrarcı ancak bu durumdan pek hosnut değilim. Benim sorum şu bu şekilde isteyen akraba elini kolunu sallayarak girebiliyor mu umarım yalnızca eşlerin girebilmesine dair bir kısıtlama vardır….

Çorum'da bnm bı önceki doktorum özel olduğu halde kimseyi almadı istemezseniz kmse giremez tabi. kesildiginizi mi görmek istio anlamadm ne bu merak ztn bizden önce bebeklerimiz çıkıyor ameliyathaneden ben istemem açıkçası esimide istemem şahsen

Yani inanın ben de anlamadım iyi bir insan ama baş rol olma tutkusu var elinde olsa kendi doğuracak… kötü olmamak için bir şey de diyemiyorum tek girmek istiyorum doğuma desem bunu anlayabilecek alanıma saygı duyabilecek gibi de değil. Sanırım doktor ne derse desin yasakmış diyeceğim ve kurcalayıp zorlamamasını umacağım… sağolun

Kayınvalide ne alaka, daha neler duyucaz doktorun buna izin vereceğini sanmıyorum, doğum sezaryen de olsa normal de olsa mahrem bı durum ve eş haricinde herkes için mahremiyete girer. İlk defa duydum kayinvalidenin sezaryene girmek istemesini, aşırı meraklı bı kadın canlandı gözümde, ayrıca gidip kendi kayinvalidemi yanaklarından opesim geldi en kotu ihtimal doktoruna durumu soyle, insayatif kullanıp tamam demesin. Ben de asla hoslanmazdim eşimin ailesinden birinin yanımda olmasından, ona gelene kadar benim kendi kardeşim annem var derdim.

Daha neler kayınvalide de doğuma girer mi canım hayır sadece eşler için bir istisna yapılıyor onu da her hastane yapmıyor zaten kayınvalidene izin vereceklerini hiç sanmam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…