2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Allah yardımcın olsun. En zorlandığın aylarda hem iş hem çocuk hem ev bakmak. Umarım en kısa zamanda hayal ettiğiniz evi bulursunuz.

Bu arada rosaline16 ne yaptı haberiniz var mı? Kavuştu mu acaba bebeğine merakta kaldım. Umarım ikiside iyilerdir
Canlarım çok sağolun doktor yatış yaptı. Tutabildiğim kadar tutacağım diyor ciğer geliştirici yaptılar serum verdiler ama burdan doğumla çıkarım d

Canlarım çok sağolun doktor yatış yaptı. Tutabildiğim kadar tutacağım diyor ciğer geliştirici yaptılar serum verdiler ama burdan doğumla çıkarım d
Evet suyun geldiği için doğum yapman zaten en sağlıklısı olur ama ciğer geliştirici iğnelerin etki edene kadar bekletirler. Sonra korkma zaten Allahın izniyle birşey olmaz kritik zamanları geçmişsiniz çok şükür. Hangi hastanedesiniz?

31+3 İnan benim de öyle gece uyuyamıyorum artık balık gibi kıvrılıyor tekme atıyor

Evet canım bekleteceğim dedi bikaç gün beklese çok iyi

Medipol deyim ablam Bursa hemşire direk onun yanına geldim

Yalnız değilsin canımcım içerde gerçekten debeleniyor uykular haram bana herkes şimdi uyu tadını çıkar diyor ama uyutmuyor ki içerde hareketli ya dışarda sakin bi bebek olur diyo herkes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…