2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Devami gelmedi bı iki seferden sonra umarım tekrarlamaz ishal. Ay Allah yardımcımız olsun valla ev konusu hamileliğin bu son zamanlarda o kadar stresli ki, ev bulması ayrı mesele, bütçeye uyması ayrı, hadi buldun diyelim toplanması yerleşmesi apayrı mesele. Ne doğumdan önce tepe gibi hamileyken ne doğumdan sonra el kadar bebeyle insanin gözü kesiyor. Deli gibi yorgunum, dün canım çıktı, eve geldim zaten hasta gibiydim, sabah kalktim ise gittim, şimdi eşim gelsin yine ev bakmaya gidicez. Son ayları hiç böyle hayal etmemiştim.
Allah yardımcın olsun. En zorlandığın aylarda hem iş hem çocuk hem ev bakmak. Umarım en kısa zamanda hayal ettiğiniz evi bulursunuz.

Bu arada rosaline16 rosaline16 ne yaptı haberiniz var mı? Kavuştu mu acaba bebeğine merakta kaldım. Umarım ikiside iyilerdir 🙏
Canlarım çok sağolun doktor yatış yaptı. Tutabildiğim kadar tutacağım diyor ciğer geliştirici yaptılar serum verdiler ama burdan doğumla çıkarım d

Canlarım çok sağolun doktor yatış yaptı. Tutabildiğim kadar tutacağım diyor ciğer geliştirici yaptılar serum verdiler ama burdan doğumla çıkarım d
Evet suyun geldiği için doğum yapman zaten en sağlıklısı olur ama ciğer geliştirici iğnelerin etki edene kadar bekletirler. Sonra korkma zaten Allahın izniyle birşey olmaz kritik zamanları geçmişsiniz çok şükür. Hangi hastanedesiniz?

Kızlar size birşey sormak istiyorum. Benim Bebiş hep çok hareketli, ama şu üç gündür beni mahvetti. Yani 5 dk durmuyor. Yola çıktım, yürüdüm gezdim bu süre zarfında bile sürekli hareket ediyor acaba doktora bir görünsem mi bukadar hareketli olması beni bi düşündürüyor. Gece bile aşırı hareketli uyuyamıyorum 😅
31+3 İnan benim de öyle gece uyuyamıyorum artık balık gibi kıvrılıyor tekme atıyor

Evet suyun geldiği için doğum yapman zaten en sağlıklısı olur ama ciğer geliştirici iğnelerin etki edene kadar bekletirler. Sonra korkma zaten Allahın izniyle birşey olmaz kritik zamanları geçmişsiniz çok şükür. Hangi hastanedesiniz?
Evet canım bekleteceğim dedi bikaç gün beklese çok iyi

Medipol deyim ablam Bursa hemşire direk onun yanına geldim

Kızlar size birşey sormak istiyorum. Benim Bebiş hep çok hareketli, ama şu üç gündür beni mahvetti. Yani 5 dk durmuyor. Yola çıktım, yürüdüm gezdim bu süre zarfında bile sürekli hareket ediyor acaba doktora bir görünsem mi bukadar hareketli olması beni bi düşündürüyor. Gece bile aşırı hareketli uyuyamıyorum 😅
Yalnız değilsin canımcım içerde gerçekten debeleniyor uykular haram bana herkes şimdi uyu tadını çıkar diyor ama uyutmuyor ki 🙄 içerde hareketli ya dışarda sakin bi bebek olur diyo herkes 🙈🙈

X