Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Senden alıyor canım merak etme ben her tahlil verdiğimde her yer kıpkırmızı oluyor çok takmamak lazım zaten doktorumuz yönlendiriyor zaten daha sakin ve güzle düşün her şey güzel olacak inşallah 🙏🏻🌸
Ins canim yaa ona birsey olur gelisemez diye korkuyorum en son 1 bucuk ay oluyor tahlil yaptirali gitmek lazim yine idrar yolundan kurtulamiyorum surekli yanma oluyor arada agri oluyor alt karinda

Ins canim yaa ona birsey olur gelisemez diye korkuyorum en son 1 bucuk ay oluyor tahlil yaptirali gitmek lazim yine idrar yolundan kurtulamiyorum surekli yanma oluyor arada agri oluyor alt karinda
Benimde öyle canım gelişemese ultrasonda belli olur benim idrar kültürü de temiz çıkmadı süreklş ilaç kullanıyorum kurtulamadım bir türlü 16 hafta oldu kullanmadığım ilaçta kalmadı bakalım ne zaman son bulacak merakla bekliyorum 🤦🏻‍♀️

Kızlar ultrason kâğıdın da 1 D 3.17 cm gibi bir şey yazıyor bilgisi olan var mı ? Doktor her şey normal dedi eve gelince kağıdı inceleyince gördüm

Kızlaaar deneyimli anneler buna cevap bekliyorum nolur 🥹 az önce elim karnımda otururken resmen avcuma bir seğirme oldu öyle incecik bir his değil baya avcumu doldurur gibi attı resmen öyle kaydı mı ne falan gibi de değil. 19. Haftadayım tekme olabilir mi ya veya hareket bu kadar net hissetmemiştim daha önce 🥹 hep bir küçük kayma gibi hareketler hissettim hep şimdiye kadar
Evettt 🌸🌸🌸🌸🌸

Kızlar merhaba, yeni kaydoluyorum ama mesajların çoğunu okudum :) Mart anneleri olarak çok tatlı bir grubuz herkese güzel hamilelikler&doğumlar 🥰

E elektroforez Yaş : 33 1. Çocuk Sat: 19 Haziran Kese: 5+2 Kalp atışı: 5+2 Cinsiyet: Kız 💕 Tahmini doğum tarihi: 25 Mart

Bebişimiz 10 gün kadar önden gidiyor belki biraz erkene çekilir ama zaten haberleşiriz. Kocaman sevgiler 💜💞

Kızlar merhaba, yeni kaydoluyorum ama mesajların çoğunu okudum :) Mart anneleri olarak çok tatlı bir grubuz herkese güzel hamilelikler&doğumlar 🥰

E elektroforez Yaş : 33 1. Çocuk Sat: 19 Haziran Kese: 5+2 Kalp atışı: 5+2 Cinsiyet: Kız 💕 Tahmini doğum tarihi: 25 Mart

Bebişimiz 10 gün kadar önden gidiyor belki biraz erkene çekilir ama zaten haberleşiriz. Kocaman sevgiler 💜💞
Hayırlı olsun sağlıcakla gelsin kızçenis hoşgeldiniz 🌸☺️

Fetal dna sonuçlarım çok şükür temiz çıktı bugün, çok iyi hissediyorum çünkü beklemek bazen insanın kafasında kurdurtuyor🧿🙏🏻 dilerim hepimizin sonuçları temiz çıkar rahat bi nefes alarak hamişliğe devam ederiz🙏🏻 çok heyecanlıyım, bazen burada bi problem olduğunda herkes yardımcı olmaya çalışırken araya girip iyi bir şey yazmak ayıp olurmuş gibi geliyo. Ama inş herkes mutludur iyidir, iyi olalım birbirimize destek olalım🙏🏻💫

Buraya girdiğimde sıcak ve kız dolu eski bi eve girmişim de büyükler sobaya patates atmış onun pişmesini bekliyor gibi hissediyorum ahfjsjskjsjsj o sırada sohbet muhabbet ediyoruz filan. Grubun en garip mesajını da ben atmış oldum 😂😂😂😝
Bir de hepimiz böyle yakın yaşlardayız ya hahah ekmekte kızartır mıyız üstüne tereyağ süreriz :KK51:

Dün nisanda doğum yapan arkadaşımla konuştum. Kız bütün hamileliğini Allah’a emanet yaşamış. Ne zamanında doktor kontrole gitmiş. Zaten hep farklı farklı doktorlara gitmiş. Doğumu yapacağı doktoru doğumdan 1 hafta önce aramaya başlamış KOCASI sadece 😂. Rahim kasılmaların var diye ilaç yazmışlar almamış, sezeryan ol yoksa riskli hem bebek hem senin için demişler normal doğum yapmış falan. Ha bir de 8. Ayda Tayland’a gidecekti zor durdurduk. Maşallah kızını bir görseniz tosuncuk ya 😍☺️. Mağaralı gibi tıptan uzak bir şekilde hamileliği geçti 😂. Bir de bana bak, doktorlar benim kadar makale okumamıştır 😂
Ay bu msjina çok güldüm 😂 harika ya imrendim arkadaşına.Vallahi aynı durumdayız benim de okumadığım makale araştırma kalmamıştır. Doktoru hiç aksatmam en ufak şikayetimi önemser baktırırım🤗 ama artık salcam gibi ya valla 😂 çünkü bu durumda yoruyor insanı 🥴

Kızlar detaylı ultrason için 21+6da yaptıracağım randevumu o zamana aldım. Şehir dışında olacağım için mecburen kendi doktoruma yaptırmak istediğim için o haftaya kalacak. Geç kalmış oluyor muyum. Kaçıncı haftadan kaçıncı haftaya kadar yaptırılıyor?

X