2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun ateş olmasında neşesi elbet yerine gelir yavrucanınsebebi belirsiz mi hala
Doktor viral enfeksiyon almış yüksek ihtimalle covid dedi bebeklerde bu şekilde belirti veriyormuş nerden kaptı bu virüsü anlamadım tabii ateşi düştü neyseki psikolojim düzeldi kendime geldim bende

Doktor viral enfeksiyon almış yüksek ihtimalle covid dedi bebeklerde bu şekilde belirti veriyormuş nerden kaptı bu virüsü anlamadım tabii ateşi düştü neyseki psikolojim düzeldi kendime geldim bende
Birinden kaptı muhtemelen ateş insanı çok korkutuyo bende çok korkuyorum aşılardan sonra falan çıkan ateşten hep diken üstündeyim seni düşünemiyorum kaç gündür neyse gelmiş geçmiş olsun

Kızlar benim oğlumun dudak bağı mı var sizce? Sizin bebişleriniz de böyle mi?

Eklentiler

• IMG_2106.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 15
Aynen kuzum. Şimdi nasılsınız. Çıktınız mı hastaneden?

Menenjit çok kotunbi aşı. 2 gün aksiligi geçmedi bizimkinin ve atesi de. 3 kez calpol verdim toplamda. İyi ki önceden hemen verdim eve gelince 2 saat sonra dediler beklemedim çünkü başlamıştı yükselmeye.

Bebegim bu asilardan sonra sinir küpü oldu. Önceden böyle değildi ya da algıları açıldı gerçek yüzü mu çıktı ortaya acab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…