2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Su içmeye alıştırmak için pipetli suluk aldım ama eltim philipsinkini almamı söyledi pipetli olmayanı ilk etapta o kullanılmıyormuş öyle mi yapıcaz ?

Pipetliyi aldım içemiyor bunu da alcam mecbur

Ama kocam bezdı demeye korktum ahaahahah bıberonları yenıledım daha yeni

Tek maaş ne zormus ama çalısmamaya kararlıyım:)

Ben de pipetliye alışıyo biraz hep önüne koy eline ver zaten mama veya meme emdiği sürece suya çok ihtiyac olmadığından çok içmiyorlarmış o yüzden boşver alma şimdilik

Peki acaba boyları mı uzayacak artık, yani iyi beslenip beslenmediğini nası anlıcaz acaba önceden kiloya bakıyodum
Persentil aralığında ise aylık çok takılma kilosuna sonuçta genetikte nasılsa ona doğru yonelecekler ben 4750 doğmuşum 1 yaşına kadar çok sismanmisim sonra hep cok zayıf:)

Ay kızlar ek gidayi günde kaç kere ne kadar veriyorsunuz ben oi oi kaşığı ile 6 kaşık yiyor en fazla Bi kere veriyorum günde ama siz nasıl yapıyorsunuz

Ay kızlar ek gidayi günde kaç kere ne kadar veriyorsunuz ben oi oi kaşığı ile 6 kaşık yiyor en fazla Bi kere veriyorum günde ama siz nasıl yapıyorsunuz
Ben de 1 öğün 100 ml yoğurt 1 öğün sebze tadımı ama yoğurt kusturuyo galiba o yüzden onu iptal edebilirim her an

Ben de pipetliye alışıyo biraz hep önüne koy eline ver zaten mama veya meme emdiği sürece suya çok ihtiyac olmadığından çok içmiyorlarmış o yüzden boşver alma şimdilik
Vallahı az once aldım cunku ıdrar yolu enfeksıyonu var antıbıyotık ıgne oluyor suda lazım mecbur ıcsın ya

Oatates kabak havuctan sonra hangı sebze tattırdınız hanımlar

Oatates kabak havuctan sonra hangı sebze tattırdınız hanımlar
Ben kabakç havuç, tatlı patates(daha az kabız yapıyor diye), patates, bal kabağı, brokoli gidicem. İlk gün birkaç kaşık ve gek 1 sebze. 3. Gün karıştırcam ve 10 kaşığa kadar yiyebilirmiş. Doktor versi bu sırayı. Bunlar bitince ara öğün yoğurt eklicem. Çatalla eziyorum.

Doktor şu sıra dedi: sebze öğle yemeği, 2 hafta sonra akşam üzeri ara öğün yoğurt, her gün evde kendim yapıcam. Sebzeleri çatalla eziyorum buharda haşlayıp ya da fırında, mesela balkabağını fırında yapcam. 1 hafta sonra akşam öğünü eklencek, orada kuzu kıyma, ondan iki hafta sonra kahvaltı eklencek ilk yumurta sarısı, beyazı 10. Ayda, ıhlamur içebilir, kahvaltıda tam bupday ekmek yiyebilir. Yumurta ve ekmekten sonra tahıllar. O zaman mesela kuzu kıymalı dolma yapıp verebiliyormuşum tahmini 8. Ayda. En son kahvaltı öğle yemeği arası meyve, çilek kivi hariç. Bakla patlıcan da yok 1 yaşa kadar. Meyve günde tek öğün şekerden dolayı ve en son çünkü tatlı diye diğerlerini reddediyormuş. Doktor ayrı en gıda görüşmesi yaptı detaylı ordan bunlar.

Dolu dolu 6 kaşık mı? Benimki ucuyşa 4-5 kaşık anca yiyo bi de boğulucak diye korkuyorum çok tesirgin yediriyorum öğürüyo çünkü sürekli

Meme emer pozisyonunda tutup pipetliyi verdim meme emiyo gibi çekiyo öyle alıştırıcam çekmeye tek maaş bu ülke şartlarında çok zor gerçekten

Kızlar biz şimdi otele tatile gidiyoruz orda 3 gün avokado tattırıcam çünkü pişirmeme gerek yok 3 gün de ne tattırabilirim meyvelerden mi versem armut falan cam rende götürüyorum yanımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…