2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Vok çok gecmisnolsun canim bebekle hastalığı çok kötü deneyimledim ben rabbim tekrarını yaşatmasın. Bu 5 ayda hem ben hasta ayrı ayrı zamanlarda hem de o. Hemde hastanede yattık çok çok zor
Çok teşekkür ederim gerçekten çok zormuş senin bebiş dışında sende hasta oldun sanırım çaresiz kalıyosun elinden bir şey gelmiyo iğneden serumdan artık çocuk travma oldu altını bile değiştirtmiyo bişey yapıcam canı acıyacak diye korkuyo inşallah bidaha hasta olmazlar

dün gece boyu yine ateşliydi annem geldi artık yardıma bende bittim çünkü sabah 10dan beri iyi ama yani ateşi çıkmıyor en azından halsiz bitkin uyuyor sadece gitti tüm neşesi bebeğimin
Çok geçmiş olsun ateş olmasında neşesi elbet yerine gelir yavrucanınsebebi belirsiz mi hala

dün gece boyu yine ateşliydi annem geldi artık yardıma bende bittim çünkü sabah 10dan beri iyi ama yani ateşi çıkmıyor en azından halsiz bitkin uyuyor sadece gitti tüm neşesi bebeğimin
Bebeklet hasta olmasın Allahım şifa versın

Doktora patates ve havuç yedirdiğini söyledim üç gün kuralıyla yedirdiğim şeyleri de kakasında gördügümü söyledim o da rondodan geçirmem gerektiğini söyledi ben çatalla eziyordum dedim 7:30 aydan sonra çatalla ezmenin daha mantıklı olacağını söyledi

Benım takip ettiğim doktorlar çatalla ezilmesi gerektiğini, rondıonun ek gıda sürecinde yasak olduğunu söylüyorlar ben kullanmayacagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…