2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Zor gerçekten. Uzun bi süre alışma evresi olcak gibi. Ya bu dönemi inşallah sağlıklı atlatırız hepimiz. Gerçekten her bir level birbirinden zorlu

İlk zamanlara göre azaldı ilk üç ay 1.200-300 gram aldı 4. Ayda 700 gram aldı 18nde 5. Aya girecek şimdilik 1 kilo aldı şuan 8.600 çıkıyor tartıd
Maşallah suphanallah benim oğlan 6 600 :)
Kızlar kg yi dert etmeyin persentilden düşmedikçe keyfini çıkarın. Benim oglanda sadece yoğurtsuz ıspanaklı havuclu tarhana yaptı babaannesi onu zevkle yiyor onun dışında kabağı havucu yüzüme tükürüyor:))) muzu sevdi fakat şeftali sevmedi.hep dili ile dışarı itiyor. Sonuçta yemeyen çocuk yok elbet yiyecekler . Hali Hastada olacaklar iyilesirler bagisiklik ozaman güçlenir.

Benimde 7100 ya ama 68 cm uzun ince olcak herhalde

Kizlar bi sey sorcam elimde 3 kutu oksapar 4000 artti, sonucta doktor yazsa bile pahali. burda topic acsam ihtiyaci olan varsa ona yollasam falan yasak mi bilginiz var mi?

Dişten galiba cok sukur duzeldı sımdılık:)

Yine atak haftalarına girmişiz hayırlısı olsun , ben 2-3 gündür aşırı çileliydim bana yapıştı wcye bile gidemiyorum ve geceleri 2-3 saat uyutmaya calisiyorum hepsi ondanmış Harika Haftalar diye bi kitap var ordan okudum

Kızlar kemik suyu yapıp buzluğa atıcam çorbalarına koymak için. Sizce kuzu kemiği mi dana kemiği mi? Doktorunuz bişey dedi mi bunla ilgili? İlla kuzu kemiği mi olmak zorunda ?

Ek gıda benı gerıyor ya yanlıs bişi verırsem ya alerji olursa ya bogazında kalırsa bu 3 ü benı delı etcek

Kızlar kemik suyu yapıp buzluğa atıcam çorbalarına koymak için. Sizce kuzu kemiği mi dana kemiği mi? Doktorunuz bişey dedi mi bunla ilgili? İlla kuzu kemiği mi olmak zorunda ?
Kuzu dedi benimki, danalar daha hormonlu besleniyolarmış kuzular küçük olduğu için daha iyi bebişler için dedi

Daha gitmedim obur ay demıstı haftaya giderım ne ğle basladın 1 gunde toplam ne kadar verdın doktor tek tek anlatıyor mu keşke bi liste verseler
Evet benimki bana yazarak anlattı ilk 3 gün yoğurt (1 tatlı kaşığı, 1 çorba kaşığı , 1 türk kahve fincanı) sonrasında sebzeler en son da meyveler 1 ayı bu şekilde tadımla 3 gün 3 gün şeklinde yapacağız. Ama sebze ve meyveleri tadarken de 1 kahve fincanı yoğurt hep var artık. Günlük tek öğün olacak, akşam olmasın dedi. Anne sütüyleyken bi alerjik durumu olmadığından bu şekilde başlattı. Normalde 6 aylıkken baslaniyor ama mama meme şeklinde gidenlere tadımı 5te başlatıyorum dedi.

+ sebze ve meyvelere biraz zeytinyağı katarak vereceğiz. Sebzeler buharda haşlanıp çatalla ezilecek, meyveler cam rende ile rendelenecek.

Ee hani bitmişti 4.ay atağı yaaa

Bugün çok huzursuz kulağının orayı kaşıyıp duruyor dişten belli ki. Calpol versem mi acaba bir çay kaşığı mı? Ateşi falan yok ama ağrı kesicisi için

Kızlar merhaba. Aşılama yaptırdığım doktorum oksapar iğne de yazdı 1 aylık. Memnun kalmadığım için gebe olduktan sonra başka doktorla devam ettim. Hem özeldeki doktorum hemde devlette gittiğim doktorum buna gerek yok bi etkisi yok dedi.
Aşılama yaptığım doktorum da 2 yıldan sonra gelen bir gebelik bide adenomiyozisin var riske atmayalım kullan demişti.
Ben yine içim rahat etsin diye 1 aylık 3 kutuyu bitirdim ama artık kullanmayacağım.
Aynı durumu yaşayan var mı ? Yada tecrübeli hanımlar fikirlerinizi yazar mısınız lütfen

Bugün çok huzursuz kulağının orayı kaşıyıp duruyor dişten belli ki. Calpol versem mi acaba bir çay kaşığı mı? Ateşi falan yok ama ağrı kesicisi için
Ben veriyorum böyle durumlarda ağrısı olduğunu hissedersem, ama genelde gece yatmadan veriyorum rahat uyusun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…